Послушная• 13 марта 2023

Як бути в такій ситуації?

Не знаю, устала уже. Може я не права. Потрібен погляд зі сторони.
Все діло в грошах, чоловік чомусь вирішив що покупка продуктів і поб.хімії це я так фінькаю гроші на себе. Особисто на себе гроші я дуже рідко витрачаю, останній раз купувала парфуми за 300грн ще на НГ
Він получив зарплату, поїхали в центр купили дітям, одяг на весну. Ще він хоче з цієї зп зробить ремонт машини, і по грошам уже впритик, сьогодні вранці, перевела з його карти на свою 800грн на підгузники малому, і на продукти(вдома лише картошка) І тут знову, ти тратиш все, а мені тепер не вистачає на ремонт машини. Як на сігарєти і заправить машину гроші завжди є, а як на продукти, або дітьям так він вважає що це я на себе трачу. Як пояснити, що продукти дорогі, та він і сам це знає, і що це необхідність((( коли купую навіть той самий порошок, завжди таке відчуття вини, ніби я купила щось особисто для себе! Я розумію, зараз важко з фінансами, плюс у нас кредит,але він так реагує, не зрозуміло для мене. Вам чоловік виділяє гроші на продукти і на особисті потреби?
Губка Боб• 13 марта 2023
Где детские?
Знову Я• 13 марта 2023
Ви не можете йому дати список?
Я так роблю, бо мій думав, що яйця по 16 грн за десяток
Мишка-шалунишка• 13 марта 2023
Тю так это все легко исправить, чеки ему на стол и порции в два раза меньше, хочет больше жрать пусть купит а вы приготовите
Татьяна-bfd8• 13 марта 2023
Зачем при таких скромных доходах вам авто? Вы его не тяните
Посылайте мужа самого в магазин за порошком
автор Послушная • 13 марта 2023
Ответ дляГубка Боб
Где детские?
Які? 800грн?
Мишка-шалунишка• 13 марта 2023
И разготавливать не надо,
Борисфенка• 13 марта 2023
Закон мамонта - що з продуктів приніс додому, те і зварила.
Три дні каші дуже допомогають.
Люблю кетчуп• 13 марта 2023
Писати список покупок і відправляти за ними його. За продуктами, підгузками та іншим. Хай сам спробує «економити» та не померти з голоду.
Ну і мати особисти грощі, раз обрали собі такого чоловіка.
ХвилювАллочка• 13 марта 2023
Пусть сам покупает. А вы будете ныть, что он много тратит.
4есотка• 13 марта 2023
Де ви таких знаходите? Моя єдина порада - нехай сам формує меню на весь тиждень і сам закуповує продукти з розрахунку меню. Бажано, щоб ще і готував, але ж то фантастика, так?
So_so• 13 марта 2023
Это Вы ему ещё и не одного родили?)) Двойня?
Мишка-шалунишка• 13 марта 2023
А его вещи я б уже давно стирала без порошка , ему и так сойдёт
автор Послушная • 13 марта 2023
Ответ для4есотка
Раніше такий не був. Це після війни так, коли дохід не такий, а затрати більші стали
So_so• 13 марта 2023
Ответ дляПослушная
А какой подарок он Вам подарил на прошлый Нг, до войны?
Губка Боб• 13 марта 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Вообще ему не стирать
4есотка• 13 марта 2023
Ответ дляПослушная
Яка різниця який він був раніше? А якщо завтра поб´є вас, то ви будете жити спогадами який він був раніше? Що маємо - те маємо. І порада делегувати обов´язки закупки продуктів - єдиний розумний вихід.
So_so• 13 марта 2023
Ответ дляГубка Боб
Вообще ему не стирать
А есть за что автор себе купит?
ОливьЕЖечка• 13 марта 2023
Ходите в магазин вместе с мужем или пишите список что купить. Через пару дней он все поймёт и заткнется
Gvenna• 13 марта 2023
Ответ дляПослушная
Поставте себе на його місце.
Якби ви утримували родину, теж би нервували. Хочете щоб більше заробляв? Це ж вище себе стрибати треба. Це некомфортно. Ви ж теж не хочете стрибати і заробляти гроші паралельно з вихованням дітей. Отак всі й топчуться в вашій родині, кожен у своїй бульбашці.
Губка Боб• 13 марта 2023
Ответ дляПослушная
Ага конечно, после рождения детей он стал монстром
Ммилаха• 13 марта 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Это правильно, поддерживаю
Бараболька• 13 марта 2023
Мой приносит з/п, отдает мне. Я из этих денег что-то откладываю, забираю часть на коммуналку, остальное кладу в тумбочку- это на еду, на химию, берем каждый столько, сколько нужно. Крупные траты обсуждаем, на себя, необходимое беру из отложенных, хотелки обсуждаю (если дорогие)
Не гавкаю- но охраняю• 13 марта 2023
Ответ дляГубка Боб
Где детские?
Не гавкаю- но охраняю• 13 марта 2023
Вас шкода,ви наче в рабстві,у вас одна дитина?
Бараболька• 13 марта 2023
Ответ дляЛюблю кетчуп
Так тогда скажет, что список неэкономный составила автор и жирует
4есотка• 13 марта 2023
Ответ дляGvenna
Поставте себе на його місце.
А може автор перекинути при власному підробітку хоча б частину своїх обов´язків по догляду за дітьми та побут? Ой, дуже сумніваюся! Тож ні, все не так як ви описуєте.
автор Послушная • 13 марта 2023
Ответ дляSo_so
Ми не даримо нічого один одному.
So_so• 13 марта 2023
Ответ дляБараболька
Главное, что ему на сигареты хватает, а жене на НГ духи за 300 грн)
Gvenna• 13 марта 2023
Ответ для4есотка
Автору видніше що у неї і як.
Почитає нас, може щось і змінить у житті.
So_so• 13 марта 2023
Ответ дляПослушная
Ми не даримо нічого один одному.
Что Вам сказать.. ошибки такие как Ваши стоят очень-очень дорого.