viktori_ya07• 20 апреля 2023

Як я купила пальто

Це лонгрід для порядних користувачів, фінал історії конфлікту між покупцем і продавцем, тому всі, кому "фу, ну сколько можно", вийдіть, будь ласка з теми. Хочу поділитись набутим досвідом з потенційними покупцями. Коротко про конфлікт. Купила тут пальто з доставкою на поштомат. В оголошенні було вказано, що обмін і повернення з відділення пошти. Отримала не той розмір, що замовляла. Попросила про повернення. Продавчиня запропонувала обмін. Спитала, хто сплачуватиме обмін, отримала обурення, відмову у подальшому спілкуванні і чорний список. Далі писала адмінам і на порадниці. Від адмінів отримала кілька разів пораду повторно звертатися до продавчині, а потім до суду, якщо я хочу захистити свої права; від продавчині на порадниці - звинувачення в аферизмі, шантажі і погрозах без жодних підстав і доказів. Тому, шановні покупці, майте на увазі, що якщо ви замовляєте на поштомат і отримуєте не той товар, що замовили, адміністрація сайту вважає таку практику нормою. Якщо продавець припустився помилки і перекладає матеріальні витрати за її виправлення на ваші кишені, адміністрація сайту вважає таку практику нормою. Далі більше. Випадково помітила, що продавчиня штучно завищує собі рейтинг, створюючи відгуки з фіктивного акаунту. Написала скаргу. Тиждень не було жодної реакції. Написала повторно. Відповіді так і не отримала, але помітила, що за понад 40(!) фіктивних відгуків продавчині зняли аж півтори одиниці рейтингу. В гостьовій фіктивні записи так і залишились. Яке покарання за таке порушення передбачено правилами сайту - додам скрін. Тим часом поспілкувалась з іншими незадоволеними покупцями і дізналась, що продавчиню вже ловили на фальсифікації даних листування з покупцями і навіть карали зниженням рейтингу.
Отже, шановні потенційні покупці! Спасение утопающих - дело рук самих утопающих.
Якщо все ще маєте намір купувати на кідстаффі - бажано користуватись послугами вже перевірених особисто Вами продавців.
Не довіряйте відгукам і рейтингу, їх може бути сфальсифіковано.
Не покладайте марних надій на допомогу адміністрації у випадку порушення Ваших прав.
Не покладайте надій на службу захисту прав споживачів, вона не регулює відносини між фізичними особами, а більшість продавців тут не зареєстровані як суб´єкти підприємницької діяльності.
Суд все ще є робочим варіантом, але будьте готові, що заради захисту своїх прав Вам доведеться пожертвувати своїм часом, здоров´ ям і коштами.
Оскільки продавці, які отримують кошти на власні банківські рахунки, ведуть незаконну підприємницьку діяльність, у Вашому арсеналі є ще скарги до нацполіції і податкової про незаконну діяльність з порушенням чинного законодавства і несплату податків. Це ніяк Вам не допоможе в справі захисту Ваших прав, але можливо стане інструментом бодай якоїсь сатисфакції.
Ну от якось так, вже як є) Всім добрим людям добра, а решті - по заслузі)
-----
UPD Admin: Шановна, Ви листувалися з Підтримкою, а також зі мною особисто. Я вказав Вам на Ваші помилки. Фото з розміром, чомусь, спливло через 12 днів, від моменту, як було забрано посилку в поштоматі. Дивно, чому Ви одразу не сказали, що вислано не той розмір. В обміні за Ваш рахунок Ви теж одразу відмовилися в листуванні. Все це я вам уже писав особисто. У цій ситуації, Ваша провина по всіх пунктах на 100%, в питанні саме обміну. Тому жодних обмежень до продавця і не було вжито.

Ви вирішили ’мокнути’ привселюдно нас, ок. Насолоджуйтесь.
Для тих кому   цікаво весь перебіг ситуації (срачу- за словами самого автора)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3313185
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3314019

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3315066

такі от теми.
СвітланкаОК• 20 апреля 2023
Ответ дляLennochka
Причем тут 70 грн? Куда покупателю девать то что ей не нужно
Вертати продавцеві
Lennochka• 20 апреля 2023
Удалено администрацией...
автор viktori_ya07 • 20 апреля 2023
Ответ дляolgabaluta
Автор, за то время, которое Вы посвятили этому продавцу, можно было уже заработать на новое пальто 🧥)). Я сама часто «пролетаю» с размерами при покупках он-лайн. Если не подошла вещь и не получилось обменять - ну подарите кому-нибудь. Зачем столько выноса мозга?
Особисто до Вас я і звернулась у першому реченні посту) Саме такими ситуаціями формується НОРМА взаємин між людьми. Не знаю, чому Вам це незрозуміло. Я вже не на одне пальто заробила за цей час. До чого тут це взагалі?
olgabaluta• 20 апреля 2023
Ответ дляLennochka
Подарить 💝.
Lennochka• 20 апреля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Вертати продавцеві
Так Шота продавец не в восторге от этой идеи
Lennochka• 20 апреля 2023
Ответ дляolgabaluta
Подарить 💝.
Вы можете подарить. Она выбрала другой путь.
Erjebaka• 20 апреля 2023
Ответ дляgorob4uk
В продавця чітко вказано в оголошенні: Не подходит товар - не забирайте с почты!,так що автор ваш провтик тут також є.
Вы заказали стул, а вам прислали колбасу. Вам не подошло, или вам не то выслали?
СвітланкаОК• 20 апреля 2023
Ответ дляLennochka
Бо автор мізки колупала за ту доставку. Хоча могла спокійно повернути/обміняти, потім написати негативний відгук і заблокувати продавця, щоб не мати з ним справ надалі.
olgabaluta• 20 апреля 2023
Ответ дляviktori_ya07
А к чему столько разборок из-за дешевой рыночной вещи?
Lennochka• 20 апреля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Имеет право Тренто что считает нужным
irina chizh• 20 апреля 2023
Не, ну чтоб не було безнаказанности, как вы говорите, надо наказать. Сайт-торговая площадка в этом деле ничем вам не поможет. Только полиция как минимум.
olgabaluta• 20 апреля 2023
Ответ дляLennochka
Я так и делаю. Она выбрала путь клевать мозг. Что это дало?
Lennochka• 20 апреля 2023
Ответ дляolgabaluta
Наверное к тому что для автора это не дешёвая вещь
СвітланкаОК• 20 апреля 2023
Ответ дляLennochka
Имеет право Тренто что считает нужным
То я ж і кажу, всі розважаються як можуть ))) Автор розборки влаштовує, ми ось читаємо це ))) А по факту проблеми не було взагалі.
автор viktori_ya07 • 20 апреля 2023
Так, я 10 років на кідстаффі, я була про нього кращої думки. Я вважаю, що правильно з часом розвивати сервіс, підвищувати якість , а не деградувати. Що тут дивного?
Lennochka• 20 апреля 2023
Ответ дляolgabaluta
Что дало то дало. Опыт, урок.
Lennochka• 20 апреля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Проблема была. Не тот размер.
olgabaluta• 20 апреля 2023
Ответ дляLennochka
Так пусть думает, как деньги заработать. Скандалы и разборки ни к чему не приводят.
автор viktori_ya07 • 20 апреля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
В сенсі колупала? Одне питання задала і те лишилось без відповіді - це колупання мозку?
Admin• 20 апреля 2023
Ответ дляviktori_ya07
Вона все це вже проходила. Тому я і кажу, що безкарність породжує вседозволеність. У адміністрації є всі важелі аби впливати на не порядних продавців, але не вважають за потрібне. А про захист прав споживачів, суд я і писала в самому пості, описала РЕАЛЬНІ перспективи.
Шановна, Ви листувалися з Підтримкою, а також зі мною особисто. Я вказав Вам на Ваші помилки. Фото з розміром, чомусь, спливло через 12 днів, від моменту, як було забрано посилку в поштоматі. Дивно, чому Ви одразу не сказали, що вислано не той розмір. В обміні за Ваш рахунок Ви теж одразу відмовилися в листуванні. Все це я вам уже писав особисто. У цій ситуації, Ваша провина по всіх пунктах на 100%, в питанні саме обміну. Тому жодних обмежень до продавця і не було вжито.

автор viktori_ya07 • 20 апреля 2023
Ответ дляolgabaluta
Взагалі-то через непорядність під час купівлі-продажу.
olgabaluta• 20 апреля 2023
Ответ дляviktori_ya07
Так Вы не выполнили условия доставки, указанные в объявлении. Как Вы это объясните?
Кузякин• 20 апреля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Божечки, це вся тема і розборки за 70 грн оплати доставки НП?
Да. Знатный махач
автор viktori_ya07 • 20 апреля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Удалено администрацией...
Admin• 20 апреля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Саме так. Я запропонував автору зробіть обмін на інше, отримайте, одразу перевірте на пошті - не підійде, відмовтеся і Вам повернуть гроші. АЛЕ це теж було проігноровано.
Кузякин• 20 апреля 2023
Ответ дляirina chizh
Так подайте на нее в суд.
Гаагский
BLUE_SKY• 20 апреля 2023
Ответ дляelenze66
А ви відгуки не читали перед тим як купити ? В неї 13 нейтральних і 4 негативних. Знайшла ваше пальто по назві оголошення. Хіба воно кашемірове ? Я колись таке замовляла в іншого продавця, наложкою, подивилась на пошті і відправила назад. Тканина мені зовсім не сподобалась.
а вы хотели кашемировое пальто за 790 гривен? как минимум один нолик потерялся
olgabaluta• 20 апреля 2023
Ответ дляAdmin
Да ей скучно просто. Столько текста из-за синтетической тряпки. Пардон, кашемирового пальто 😂
irina chizh• 20 апреля 2023
Ответ дляКузякин
Гаагский
Господарський, не знали, есть такой.
Admin• 20 апреля 2023
Автор, ще один такий випад, як в 144 відповіді і тему буде видалено разом з вами. Або докази, або прикрийте свого ротика.