Кукусикиииииии• 28 июня 2023
Ви це бачили? Ціни
Я сьогодні уху їла. Закінчився відливант, який я замовляла за 600 грн. декілька місяців тому, зайшла подивитись ціни. 5 мл - 1100 грн. Якого чорта такі ціни? Чому так здорожчало? Скоро парфумерія стане розкішшю(сорі, якщо не правильно). Я вже мовчу про ціни на флакон.
Зараз буду шукати де замовити дешевше, можливо ви порадите, де замовити оригінал? Хотілось би ще флакон із залишком вихватити, але поки не зустрічала.
Амбасадор щастя• 28 июня 2023
Тю, я думала здесь будет о ценах на продукты. У нас на днях гречка взлетела в цене
Каркуша Клара• 28 июня 2023
ну, от я сиділа і не було ’радостінки’.
глянула фото, і думаю: яка ж радість, що воно мені не треба.
Ленне-Рейма• 28 июня 2023
Ответ дляЛижТолько
Если бы только духи...
Отож. Цены растут как на дрожжах, скоро есть будет нечего.
А тут духи…
Амбасадор щастя• 28 июня 2023
Мы все сейчас ухуеем, потому что электричество тоже поднимается в цене и за ним следом - все остальное
Ленне-Рейма• 28 июня 2023
Ответ дляМенее Более
А скільки коштує 50 мл?Поділіть,подивіться яка ціна
300 евро
Ангелок з ріжками• 28 июня 2023
Смотрела сегодня, в Харькове девочка офигела от цены на кроссовки найк - 9900
Мужу включила видео, он аж не поверил.
Откуда такие цены ???
Мужу включила видео, он аж не поверил.
Откуда такие цены ???
Меряю от 0• 28 июня 2023
Оно-то дорого, конечно... Но тут бы продуктов купить, не до духов вообще ((
Давно без алко• 28 июня 2023
Чому павербанк я зимою купила за 1500, а зараз він 600? Бо був попит.
Меряю от 0• 28 июня 2023
Ответ дляШвендяю містами
это неадекватная цена на черри.
Вот адекватные
А какой аромат, можете рассказать в двух словах?
Швабристка• 28 июня 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Опять?
Зараз все скажу• 28 июня 2023
Галимый Lanvin ,который был раньше доступен , теперь около 1500 -2000 ,та ну нафиг .
Я уже перестала удивляться
Бочка порохУ• 28 июня 2023
Вам, действительно, нравится этот парфюм? Я нигде не вижу его офлайн чтобы затестить. Девочки писали, что у зары есть аналог. На днях попробовала и он мне категорически не понравился.
Кукусикиииииии
• 28 июня 2023
Ответ дляСкользкая
Дорого, то не беріть. Попит породжує пропозицію.
Не візьму. Буду шукати дешевше
Безсовісна кума• 28 июня 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Я уже перестала удивляться
где???
Кукусикиииииии
• 28 июня 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
А тут духи…
Дівчата, я живу в селі. В нас все своє. А папфуми, то мій гарний настрій і антидепресант
Каляка маляка• 28 июня 2023
У чому проблема? Дорого - не купуєте, це ж не річ першої необхідності.
Це як жалітися, що діаманти дорожчають ...
Кукусикиииииии
• 28 июня 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Ми зимою завжди уху їмо з комунальних платежів, влітку можна і про парфуми подумати, трохи легше
Водійка хімарса• 28 июня 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Де і на скільки вона злетіла? 36-40 грн всюди, це ж не 100, як взимку
Кукусикиииииии
• 28 июня 2023
Ответ дляКров з молоком
Как по мне то они вообще не стоят этих денег
Погоджуюсь, але мала аналоги - не то пальто. Щось в ньому є таке, що дуже мені подобається і оточуючим. Дуже часто отримую компліменти
Бла бла бла• 28 июня 2023
Ответ дляШвендяю містами
это неадекватная цена на черри.
Вот адекватные
Удалено администрацией...