Я инженер, меряю от 1• 15 июля 2023
А ви ставите життя на паузу під час війни?
Наприклад напишу про себе, я думала, неможна нічого зайвого купувати, треба економити , ніякого ремонту і тд, а зараз почала просто жити, купувати, шось ремонтувати, з надією на краще, життя йде і не хочу думати, що не слід робити ремонт, щось витрачати, хоча моя думка зовсім змінилась з початку війни, як у вас відбувається? Щось ремонтуєте, купуєте, чи ставите на паузу?
Секретница• 15 июля 2023
Ответ дляАнонім Перший
У меня дичайшая депрессия
У меня жизнь как день сурка, я не помню что было вчера и не понимаю, что будет завтра
Ощущение, что я крыса, которую посадили в тесную банку и я смотрю на жизнь чужую через стекло и пытаясь выбраться из тесной банки, падаю обратно и дышать тяжело и в банке тесно и лапки уже болят карабкаться по скользкому стеклу, а жизнь вокруг кипит, а я просто сижу в банке
У мене теж так, часто з ранку після пробудження плачу, але у мене син у виш поступає цього року, то потрібно рухатися, тому потроху знімаємо життя з паузи, зробили нове накриття для машини, доробляємо альтанку, і щось постійно плануємо, бо інакше криша зовсім поїде.
Стетоскопуло• 15 июля 2023
Ответ дляАнонім Перший
У меня дичайшая депрессия
вы же сами поместили себя в эту банку, вытаскивайте себя или ищите помощь, если не справляетесь сами.
Стетоскопуло• 15 июля 2023
нет паузы, уже адаптировались жить в новых реалиях.
Только без поездок очень тяжко(
Ми живемо на Північній Салтівці, яка на слуху була у всього світу... Як раз перед початком повномасштабної почали робити ремонт в вітальні. В перші дні, коли почались обстріли, чоловік там ще щсь робив, бо так йому було легше, просто щоб чимось себе зайняти. Потім ми до ремонту повернулись в липні, коли вже таких обстрілів не було, але гупало постійно. Всі дивувались, що ми оптимисти )))) Квартира без окон, але рмонт продовжували. Так, ми оптимисти... Ну, в вересні і окна відремонтували. Я не вважаю, що тре ставити життя на паузу. Я вважаю, що можна наближати Перемогу донатами, працювати, допомагати людям і жити життя. Бо воно одне. І оте, що зараз коїться - то і є наше життя. Іншим воно не буде певний час. Тому ми зустрічаємось з друзями, вдпочиваємо, пьємо каву в кав`ярнях, радіємо життю, наскільки можливо. Точніше, радіємо, що вижили...
черная мамба• 15 июля 2023
дети в моей жизни отменились.
для всего остального паузу пытаюсь отжать, с меня хватило года депрессии. слишком это дерьмо затянулось и ни конца, ни края не видно.
Сама вумна тутички• 15 июля 2023
Ответ дляДевальвация
Як чоловік виїхав?
От більшість пишуть так гордо ми виїхали і живемо, чолвік за взятку виїхав? Чи намалювали інвалідність?
А якщо він мав законне право виїхати ? Чомусь завжди починається ось це… взятка,липові довідки. Мій теж може виїхати і що . Кожен сам вирішує як далі жити і де . І коли починають хаяти тих хто виїхав , мол ви не патріоти , то яке кому діло? Може людина що виїхала більше робити для нашої неньки ніж типупатріоти ,які сидять в Україні і ніфіга не роблять тільки шукають де якої гуманітарки відхопити
Ответ дляБез комплексів
Во время войны все-таки это не как всегда.
Я котёнка не могу сейчас взять, хотя очень хочу, очень, очень-очень. Но как вспомню как бежали в никуда из дома, который реально уже был без окон и с кучей попаданий (((
Ну какой котенок? Вдруг снова бежать.
Бежать с котенком)
Мой 17 летний кот проколесил всю страну от Харькова до Ужгорода. И ночевал в перевалочном пункте для беженцев. Единственное, что меня тогда ’порадовало’ что собаку накануне похоронили, крупную.
Аннуитет• 15 июля 2023
Купую. Ремонтую. Не виїхали. Двоє дітей - балую.
Я - на паузі. Чоловік з першого дня боронить країну. Щоб я не робила - це ілюзія руху, життя нашої родини на паузі.
Чупа-чупс• 15 июля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
поставила на паузу только свое желание завести собаку, потому как знаю что такое жить с собакой которая боится громких звуков во время войны, та ещё каторга.
поэтому пока жду, а там кто знает как судьба повернётся, может она меня сама найдёт
Шкода, адже зараз так багато песиків потребують людей, а люди їх...
жижифреймут• 15 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Вы считаете я выеду и сразу начну жить с свое удовольствие? Я похожа на робота? Или мой муж? Конечно выезжать надо, это даже не обсуждается. Но это никак не отразится не моем состоянии. Скорее даже отрицательно первое время. Кода 40 лет прожил в одном городе, когда у тебя здесь налажен порослью быт, ты многого добился и приобрел, у тебя тут куча родных и друзей, и ты все это в один день вынужден бросить, вырвать себя с корнем из своей среды- это называется жить в удовольствие?
Муж и старший сын выездные? Если да то уезжайте.
Твоя космішна• 15 июля 2023
Не то, чтобы на паузу, но все теперь с оглядкой на проклятую войну. Вся жизнь зависит от событий, нет уверенности ни в чем, с работой(а значит со стабильностью) качели, развлечений никаких нет, настроения нет, апатия. Пытаемся жить, но это не та жизнь, что была до войны и мы не можем привыкнуть к новым обстоятельствам, не можем просто пропускать мимо новости об очередном обстреле наших городов, о смертях наших мужчин, и многое другое. Как-то так.
Парова машина• 15 июля 2023
Конечно, жизнь на паузе. А в войну может быть по-другому?
Я не могу строить никаких планов, живу одним днем
Я только за!• 15 июля 2023
Щось так, а щось ні.
Наприклад ремонт - так, відклала.
Я зараз живу по принципу - все, на що треба витрачати заощадження (ремонт, купівля нового авто...) - все це на паузі - ремонт просто хочеться змінити, необхідності його робити не має, авто також є, просто хочеться новіше...
А от відпочинок, розваги - не відкладаю. І в цьому році вже, і в минулому були за кордоном на морі. Ходимо в кафе/ресторани, відмічаємо свята. Купуємо їжу/речі/техніку не економлячи на цьому.
А ще подорожую Україною - я ніколи не була ніде, окрім Києва, ну ще в Одесі, але не рахую це, бо крім пляжу я там нічого не бачила. Тому Найближчим часом планую вихідні в Одесі провести. На осінь знов Карпати, вірніше Закарпаття - хочу в ту сторону.
Наприклад ремонт - так, відклала.
Тут как тут• 15 июля 2023
Ответ дляАнонім Перший
У меня дичайшая депрессия
То же самое
Мурзилка• 15 июля 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ну я ставлю на паузу народження дитини. Це так, тому що розумію, що буде постійно хвилюватись під час тривог
Та уже пора переволноваться было. Вы где-то на ЗУ живёте?
Бурундучиха• 15 июля 2023
Ответ дляРанковий базар
Автоматом війна сама поставила на паузу. Хочеш чи ні
це точно,кордон на замку..для чоловіків,а витрачати на сільський колоріт ЗУ дурні кошти....не розумію за що,а море відняли ....без чоловіка не поїду і дитина сидить другий рік...тільки не треба вюди окопи тулити дістало
Последний вагон• 15 июля 2023
Мы живём нормальной жизнью, но в каких-то аспектах все равно пауза есть. Все равно есть постоянное ожидание.
Бурундучиха• 15 июля 2023
Ответ дляАнонім Перший
У меня дичайшая депрессия
мы с вами сидим,а другие богатеют на закупках ......война огромный бизнес
Бурундучиха• 15 июля 2023
Ответ дляжижифреймут
Кто мешает выехать и жить в свое удовольствие?
закрытая граница и даже не в деньгах дело,а кому их дать чтобы не кинули
жижифреймут• 15 июля 2023
Ответ дляБурундучиха
Просто дать денег уже не прокатывает.
БлинчикБезСметанки• 15 июля 2023
Воно саме встало на паузу. Але, здається, по закінченні війни кнопка скаже, що залипла. Я про свою кнопку.
Мадам Тю-лю-лю• 15 июля 2023
Начала жить ещё в прошлом году, как только выехала из Киева в марте. В Киев вернулась в мае и продолжаю жить
Мадам Тю-лю-лю• 15 июля 2023
Ответ дляАнонім Перший
У меня дичайшая депрессия
Вылазьте из банке и живите жизнь
Безсовісна кума• 15 июля 2023
Тим літом зробила ремонт на балконі :))) Відкладала ремонт багато років. Почала активно рухатись в бізнесі. Навчаюсь. Розвиваюсь.
Безсовісна кума• 15 июля 2023
Ответ дляжижифреймут
перепрошую, а виїхати це = жити в своє задоволення?
жижифреймут• 15 июля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Вывезд - значительный рывок в сторону лучшей жизни. Не, если вы гуманитаркой торгуете или волонтерствуете, то вам будет после выезда хуже.
Безсовісна кума• 15 июля 2023
Ответ дляжижифреймут
У вас очень ограниченное представление о жизни других людей
Сонячний день• 15 июля 2023
Ответ дляАнонім Перший
У меня дичайшая депрессия
Добрый день, вы не поверите, но как вы точно описали мое состояние. Такая же проблема, нет ощущения, что, что то вообще измениться.
Втрачено два житла( Херсон та Ірпінь) на які заробили, бо пахали, як прокляті, чоловік півтора року воює...я на чужині..
як можна жити на повну? Депресняк, як болото засмоктав, жалко дітей, на себе забила, за цей час постаріла років на 10...світла в кінці тоннеля не бачу...