ОдинРазНадетое• 22 июля 2023
Яка кухня ваша улюблена крім української
Коли доводиться бувати в інших країнах, то стараюсь завжди спробувати традиційні місцеві страви. Мені це цікаво, це завжди як елемент культури. Де вам сподобалась їжа, що смачного і де пробували?
Лгин• 22 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
О, Болгарія - шопський салат, як я забула )))
Такого як був шопський в Болгарії 20 років тому ніде і ніколи більше не бало
Впораюсь зі всим• 22 июля 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Середземноморська, українську не дуже
А чим не вгодила українська?
ОдинРазНадетое
• 22 июля 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
А чим не вгодила українська?
Я думала це ви мені )) з української - борщ з печі
ніколи смачнішого не їла
Асталависта бэйби• 22 июля 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
А чим не вгодила українська?
Всім угодила, але на колір та смак - товариш не всяк)
Впораюсь зі всим• 22 июля 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Ну, українська кухня- це не лише вареники та пампушки.
У нас сотні корисних делікатесів.
Погоджусь лише з одним: те , зо намагається втекти з тарілки- не наше.
Як і всілякі таракашки, комашки))
У нас сотні корисних делікатесів.
Як і всілякі таракашки, комашки))
Подтяжка• 22 июля 2023
Важко відповісти на це питання. Не багато де була. Ось в дитинстві, наприклад, жила у Німеччині в родині. Єдине, що було смачне - це білі сосиски та намазка на хліб із смальця.
А в минулому році була біженкою у Франції. У ресторанах звісно не їла, тож ні нісуаз, ні буабез не коштувала. Але ходила на безкоштовні обіди, то все було дуже смачно. Це була шкільна кухня.
Впораюсь зі всим• 22 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
ніколи смачнішого не їла
О! А ще картопля, така ціленька на скороводі в печі і з часничком....
Чупа-чупс• 22 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Чорногорія - дуже смачні маслини на ринку. Різні види. Клас
Когда-то в Черногории очень понравились такие блюда: похлёбка из телятины, Каре из ягненка, Мешанэ мясо(очень вкусная сковорода с разными видами мяса, приготовленного на огне). И ещё помню, в Будве была кафешка с вкусными местными десертами. Больше всего запомнилось в виде конуса заварное пирожное с необычным кремом, похожим между заварным и творожковым). И нравились везде салаты с морепродуктами, заправленные интересным соусом (так и не поняла, из чего). Ну и конечно, Пуршут и очень ароматный местный мед 👍 эх, захотелось опять в Черногорию🥰🥰🥰
Впораюсь зі всим• 22 июля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Наша ’ мочанка’? Де різні види м´яса обсмажують на сковороді? І ще інколи додають яйця?
Для драки• 22 июля 2023
Кроме украинской обожаю корейскую кухню. Ну и какие-то отдельные блюда из других. Но украинскую и корейскую люблю все блюда (ну за исключением блюд с кровью)
Анютины ласки• 22 июля 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ого.
У мене чоловік- поляк.
Це традиційне святкове блюдо.
Готується , мабуть, з тиждень
Не моє.
Але ніколи не зустрічала такої подачі
У мене чоловік- поляк.
Це традиційне святкове блюдо.
Готується , мабуть, з тиждень
Не моє.
Але ніколи не зустрічала такої подачі
Я їла у Вроцлаві саме в такому вигляді.
Анютины ласки• 22 июля 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Але там Не має бути звиклої ковбас, як на фото. Там Ма є бути ’біла ’ковбаса
Фото як приклад. Я не з Польщі, тому не стверджую, просто ілюструю
Katerina_181• 22 июля 2023
Грузія, то любов) хто хоч раз там був зрозуміє. Італія- то просто мій рай, бо я фанат макарарошків( пасти) особливо зі шпинатом та рікотою, Іспанія-тут я закохалась у випічку. В Барселоні біля готелю була пекарня, де кожного ранку були черги з місцевих жителів, я вирішила спробувати 😂 і після цього кожного ранку пила там каву з смаколиками.
Сегодня не целуюсь• 22 июля 2023
Греческая
Грузинская
И из разных кухонь некоторые блюда: чешские колбаски, свичкова, пивницкий сыр на черных гренках со специями, тартар. Суши. Турецкие сладости, прям млею от них. Венгерский гуляш. Французские и зеландские устрицы. Бутерброд с селедкой на белой булке в Амстердаме. Норвежская красная рыба. Словацкие галушки с мясом (не помню, как называются) под шкварками и с капустой на гарнир, испанская паэлья с морепродуктами.
Не люблю немецкую и австрийскую кухню. Даже штрудель ее не спасает.
Не оценила итальянскую, много мучной еды, для меня это тяжёлая кухня, разве что карпаччо, но я не большой его любитель. Панакоту и джелато люблю.
Черногорскую тоже не поняла. Плескавица не понравилась. А, чёрное мороженое впервые тут попробовала и мне понравилось!
Грузинская
МинерАлочка• 22 июля 2023
Обожнюю грузинську кухню, мій тато - грузин. Останні раз була в Грузії, коли була підлітком. Обожнюю соус сациві, чурчхелу та лобіо.
А хурма росте прям у дворі)
Впораюсь зі всим• 22 июля 2023
Ответ дляАнютины ласки
Можливо.це блюдо і має так виглядати в оригіналі.
Але я звикла жо того, яке готують в родині чоловікв
Цей суп дійсно має смак кислоти та бродіння...
Сегодня не целуюсь• 22 июля 2023
Ещё выше напомнили о мексиканской кухне. Но тут у меня больше ребенок фанатеет: фахитос, сальса, начос. Готовлю теперь и дома.
Чупа-чупс• 22 июля 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Да, очень похоже!
Полтавська галушка• 22 июля 2023
Я хоч мало за кордоном була,але є улюблені страви різних країн. Мексика це гуакамоле і чілі кон карне,Франція це півень у вині, м´ясо у вині,тарти і соуси,середземноморська це овочі,морепродукти,зелень,оливкова олія,сири,багато страв італійської кухні-болоньезе,карбонара,песто,піца,азіатскі пельмені гьодза,супи,лапша...американські бургери,крильця...
Полтавська галушка• 22 июля 2023
Ответ дляSanechko
Так там практично нема фруктів, овочів- бо дуже дорого.Лише рис та риба, листя салату
Чому? Багато японських овочів! Вони просто відрізняються від звичних нам. До того ж японська кухня через буддизм орієнтована на вегітаріанство.
ОдинРазНадетое
• 22 июля 2023
Ответ дляSanechko
Авторе, а які блюда для Вас є українськими?
І чому саме не смакують?
Ви шо я українську люблю але цікавлюсь хто де бував і що куштував
Мальчун-задирун• 22 июля 2023
Ответ дляАнютины ласки
Італійську кухню люблю: паста із морепродуктами різними, піццу, равіолі, різотто.
В Марокко запам‘ятався дуже смачний кус-кус. В Іспанії - звісно лазанья. В Нідерландах крутий оселедець та канапки із креветками, треба брати у Волендамі, в спеціальному кіоску, так смачніше. В Польщі сподобався їх традиційний журек у хлібі. А ще із дитинства обожнюю узбецькі та татарські страви - плов, бешбармак, шурпу.
В Іспанії - лазанья ?)))
Полтавська галушка• 22 июля 2023
Ответ дляМальчун-задирун
В Іспанії - лазанья ?)))
Мабуть мала на увазі паелью..