Точніше реакція віруючих на росіян.
У 2022 всі, навіть ті, хто міцно спав, проснулися, що у нас, виявляється, війна. Вже результат...
І от з точки зору християнства треба за ворогів молитися.
Щоб Бог їм простив, бо не розуміють, що роблять.
За прикладом Ісуса.
Прям любити ворогів своїх то, певно, мало хто може, хіба коли на показ.
А от просто молитися, щоб Бог їм простив
Ви так робите?
За прикладом Ісуса.
Ви так робите?
Результат:
вже голосів:
199 (44.62%)
Ні
160 (35.87%)
Я не віруюча
54 (12.11%)
Свій варіант
18 (4.04%)
Іноді
15 (3.36%)
Так
Ответ дляFilomena
Результат для кого?
В той час як Анна Болейн пішла на плаху, її чоловік вже планував одруження на іншій. Елизавета 1 стратила свою сестру заради корони.
А тепер протестанти не беруть зброю до рук.
Я писала вище, протестант лютеранин і протестант баптист наприклад - це два різних віровчення в усіх аспектах.
Я говорю про свою деномінацію і не коментую інші.
Ответ дляSvitlo_
Це засновники протестантизму впринципі. Всі течії то вже похідні.
І такі історії можна навести в будь якій релігії.
Mira29-c3c3• 07 августа 2023
Ответ для vihola
Згідно ваших слів, ви служите Богові, армія Зеленському, який між ними звʼязок?
Вони ж порушують волю Божу, беруть зброю до рук. Чи Він їхніми руками робить брудну роботу аби вас святу захистити?
Навіщо ви на людину ’кидаєтеся’?
Протестанти не беруть до рук зброї.Фільм’огнеупорний’бачили?
Mira29-c3c3• 07 августа 2023
Ответ для vihola
Не бачила.
Її хтось примушує брати зброю?
Вона тут постійно приховану російську пропаганду веде.
Її хтось примушує брати зброю?
Ой не вам це писати .
Ответ дляMira29-c3c3
Навіщо ви на людину ’кидаєтеся’?
Тому, що всі наводять приклади з книг написаних на основі не підтверджених джерел.
Але історичні факти просто ігнорують.
Дуже зручна позиція засісти в ракушці поки інші розгрібають авгієві стайні.
Але історичні факти просто ігнорують.
Ответ для vihola
Ви присягу читали? Де там про мене? Хто з військових пішов мене захищати?
Mira29-c3c3• 07 августа 2023
Ответ дляFilomena
Але історичні факти просто ігнорують.
Ну й ви не з фронту пишете.
Ответ дляMira29-c3c3
Ой не вам це писати .
Що не мені писати?
Я колись теж вірила, якщо другу щоку підставити то можна зупинити агресію.
Але ж очевидно що ні.
Справжні протестанти постять, моляться з ранку до вечора. А не на форумах філософствують хто кому служить, ховаючись за спинами ЗСУ.
Але ж очевидно що ні.
Mira29-c3c3• 07 августа 2023
Ответ дляFilomena
Мені хоча б вистачає совісті не писати, що моє призначення бути обраною поки за мене хтось гине.
Опіум для народу -точніше не скажеш.
Та ви тут коментарі почитайте :’мій не повинен воювати,повістку викинь,хабаря дай..’ можливо я не права ,але я не пам´ятаю там ваших ’гнівних’дописів.
Mira29-c3c3• 07 августа 2023
Ответ для vihola
Що не мені писати?
Але ж очевидно що ні.
Тобто вам можна було вірити ,а іншим ні ?
Ответ дляSvitlo_
Давайте почитаємо:
«Я, (прізвище, ім’я та по батькові), вступаю на військову службу і урочисто клянусь народу України завжди бути вірним і відданим йому, сумлінно і чесно виконувати військовий обов’язок, накази командирів, неухильно дотримуватись Конституції і законів України, зберігати державну і військову таємницю.
Я клянусь захищати українську державу, непохитно стояти на сторожі її свободи і незалежності.
Я присягаю ніколи не зрадити народу України.»
Не належите до народу України? Не є громадянином України?
Mira29-c3c3• 07 августа 2023
Ответ дляFilomena
Ви мене на політику хочете розвести?
Я в таких темах не відмічаюсь. Вони мені не актуальні.
Дивно.А тут коментуєте .
Ответ для vihola
Давайте почитаємо:
Я? Не належу до народу України і не є громадянкою України.
В християн немає народності на громадянства.
Mira29-c3c3• 07 августа 2023
Ответ для vihola
Давайте почитаємо:
Ох ,Віхоло,ви де ,ваш чоловік де ?На фронті ,мабуть.
Ответ для vihola
Давайте почитаємо:
Мої батьки були громадянами Польші, СРСР, України - але жили завжди в одному місті......
Ответ дляFilomena
Це логіка ваших дописів.
Ви можете бути чудовою людиною, Яка мріє про мир в усьому світі . але чомусь вважаєте, що ті, хто кровʼю той мир береже, просто мають таке Боже призначення.
Хтось народився військовим, а хтось балериною, а хтось християнином. Звідки я знаю чому так.
Ответ дляMira29-c3c3
Тобто ви зовсім не бачите різниці?
Між тим що і хто залишились в окупованому Донбасі в більшості на парашу хотіли, їх спочатку не відпускали. А потім виявилось, що параша сама забирати Донбас не хоче, а хоче цей нарив разом з колаборантами і правом вета нам назад втюхати, влаштувати громадянську війну і припертись порядки наводити. А коли не вийшло, напала на всю країну і другий рік вбиває та нищить.
А перед тим була друга щока.
Mira29-c3c3• 07 августа 2023
Ответ дляFilomena
Тут про повістки?
Дивно, що у вас відсутня логіка.
Навіщо переходити на особистості?