А Я Самая Самая• 23 августа 2023
Хтось підраховував доцільність городу? Чи дешевше купити на базарі?
А Я Самая Самая
• 23 августа 2023
Сім‘я 5 осіб
Город є
Але я не маю сил там стирчати
Я не можу зїсти таку кількість помідорів та огірків
Мені далко шо воно пропадає
Я не розумію навішо воно мені(
Город є
Але я не маю сил там стирчати
Мені далко шо воно пропадає
Я не розумію навішо воно мені(
Админко• 23 августа 2023
Хорошо, если есть базар. А на своем огороде можно посадить какие именно ты хочешь сорта персиков и винограда.
А Я Самая Самая
• 23 августа 2023
Ответ дляАдминко
В мене росте плантація моркви
Огірки
Помідори
Перець
Баклажани
Ягоди
Огірки
Помідори
Перець
Баклажани
Ягоди
Голубец• 23 августа 2023
Я в этом году впервые посадила огород(всю жизнь жила в квартире). Потратила конечно много ресурсов и не сажали все подряд...Каждому свое,но мне приятно когда скрваешь и ешь свой кабачок. Когда сентябрь,а у тебя салат каждый день на столе. А не овощи нитратные из атб.
Там-тарарам• 23 августа 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
В мене росте плантація моркви
Огірки
Помідори
Перець
Баклажани
Ягоди
Огірки
Помідори
Перець
Баклажани
Ягоди
Якщо того добра набагато більше ніж потрібно, то нащо,якщо нема куди і кому продати? Аби занести в погріб та навесні викинути(
Продавчиня кіз• 23 августа 2023
Не нужно плантации
Выведите золотую середину сколько съедаете и соответственно рассчитайте усилия которые проводите на огороде.
Садите те сорта, которые любите
Янка-угомонись• 23 августа 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Сім‘я 5 осіб
Город є
Але я не маю сил там стирчати
Мені далко шо воно пропадає
Я не розумію навішо воно мені(
Город є
Але я не маю сил там стирчати
Мені далко шо воно пропадає
Я не розумію навішо воно мені(
Продайте. Заодно будете знати чи вартує воно того
Радуга-дуга• 23 августа 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Сім‘я 5 осіб
Город є
Але я не маю сил там стирчати
Мені далко шо воно пропадає
Я не розумію навішо воно мені(
Город є
Але я не маю сил там стирчати
Мені далко шо воно пропадає
Я не розумію навішо воно мені(
Садіть менше!
Ви там постійно проживаєте, чи це дача?
Борщик• 23 августа 2023
Ну,мабуть,зручно,якщо жити прямо коли город в дворі. А кудись пертися спеціально,то таке собі задоволення. Кума на дачі вперше посадила огірки,картоплю,зелень,буряки,цибулю. Ні я ні вона доглядати не вміємо,шось вона полола,діти ввечері шланг кидали на огірки. Короче,ніхто його не доглядав,їздили рідко як на дачу. То виросла добре картопля,буряки,огірки.є своє на борщ. Молоду їли свою весь час.
Встидаюся запитать• 23 августа 2023
саме головне тут - бажання працювати на землі, ростити врожай і радіти вирещеному врожаю.
вигідно садити. кущі і дерева взагалі один раз садять, довгенько чекають і вони щороку родять.
навіть не беручи до уваги витрати на роботу на городі - вигідно коли врожай є.
Грибной_Дождик• 23 августа 2023
Ответ дляГолубец
Вы померяйте свои овощи на нитраты))))
Галя-краля• 23 августа 2023
Дешевше купувати, але є плюс- моральне задоволеня від тієї картоплі і зелені власно вирощеної)) і ще коли тривога і мене накриває іду на город і вириваю бурянчики- допомагає очистити душу і мізки
Olena Dnipro• 23 августа 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
В мене росте плантація моркви
Огірки
Помідори
Перець
Баклажани
Ягоди
Огірки
Помідори
Перець
Баклажани
Ягоди
Посадите каждого по 10 кустиков, лишнего не будет.
Борщик• 23 августа 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
В мене росте плантація моркви
Огірки
Помідори
Перець
Баклажани
Ягоди
Огірки
Помідори
Перець
Баклажани
Ягоди
Так а нащо стільки посадили,хто заставляв? Посадили б трошечки,а то засіяли газоном,поставили басейн і парасолю,мангал
Поддакиваю иногДА• 23 августа 2023
Такое все вкусное когда свое с грядки, я только один раз садила огурцы, они были божественные
Радуга-дуга• 23 августа 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Не нужно плантации
Садите те сорта, которые любите
+10000
Ми так робимо. Спочатку садили 3 сотки, але я тоді мала можливість більш менш обробляти, бо була в декреті
Зараз у нас кілька грядок і тільки те, що добре росте.
Дайте подумать• 23 августа 2023
Мы с малыми по приколу посадили три куста огурцов. Я в этом. Не разбираюсь. Поливаем каждый день и всё. Эти кусты разрослись такие высокие и пышные. Огурцы девать некуда 😬
Мы снимаем дом и тут была хозяйская теплица
Так вот эти огурцы только сорванные такие вкусные, на базаре и магазине никогда такие не покупала
Несу пургу• 23 августа 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
В мене росте плантація моркви
Огірки
Помідори
Перець
Баклажани
Ягоди
Огірки
Помідори
Перець
Баклажани
Ягоди
А что вы будете делать с плантацией морковки?У нас 6 соток,картошки 2 сотки,но там мама всё,мы помогаем это всё вырыть.
Настасья Пицун• 23 августа 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Сім‘я 5 осіб
Город є
Але я не маю сил там стирчати
Мені далко шо воно пропадає
Я не розумію навішо воно мені(
Город є
Але я не маю сил там стирчати
Мені далко шо воно пропадає
Я не розумію навішо воно мені(
У вас есть на него время?
СирОжино пирОжино• 23 августа 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Сім‘я 5 осіб
Город є
Але я не маю сил там стирчати
Мені далко шо воно пропадає
Я не розумію навішо воно мені(
Город є
Але я не маю сил там стирчати
Мені далко шо воно пропадає
Я не розумію навішо воно мені(
А нашо ж ви насадили стільки, що тепер проблема його з´їсти?? Посадіть два кущі цукіні, а не 22, 10 кущів помідорів і тільки якісь добренні типу волове серце, щоб насолоджуватися салатами, а не дешеву сливку. Огірків десяток, а не плантація. От і не ламатимете голову, куди дівать і стирчать не довго треба буде) Все просто. Це бабусі садили гектарами
Чорт і Шо• 23 августа 2023
Ответ дляТам-тарарам
Дешевше) а що люди скажуть)
Це про мою маму) Бʼюся щороку головою об стіну, що їй не треба того города - марно ((
И.О. человека• 23 августа 2023
У нас с друзьями дачи рядом. Они ездят каждую неделю поливать, по бензину 300 грн. + удобрения, семена и прочая ерунда. Мне кажеться дешевле в нашем случае покупать))
Там-тарарам• 23 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
У мене аналогічно (
Янка-угомонись• 23 августа 2023
Ну и так-то, то нужно считать, сколько стоит ваш рабочий час. Выгоднее ли его провести на работе (либо в обучении, чтобы вырасти профессионально и получать больше денег, чтобы купить те овощи ). Либо если не огород, то Вы плюхнетесь на диван и в итоге не получите ни денег, ни овощей.
12 галюцинаций• 23 августа 2023
Так никто не заставляет убиваться на том огороде. Можно посадить всего понемножку - чтоб и удовольствие от урожая получать, и без напряга ухаживать. Ну и если вы в принципе без огорода с голоду не помрете, то можно и не париться вообще с поливом и удобрениями - вырастет - ок, нет - ну и хрен с ним.
Настасья Пицун• 23 августа 2023
Ответ дляИ.О. человека
Нет. Не дешевле. Ваши друзья каждые выходные едут на дачу отдыхать и за одно поливают огород
к.Буланова• 23 августа 2023
Не знаю що дешевше, але з магазину я огірки/помідори більше їсти не хочу, а базар поряд ще треба мати.