из_под_тишка• 30 августа 2023
От тут половина порадниць п´є пів бокала шампанського
А їх чоловіки 0.33 пива по п´ятниця.
Яка у вас соціальна бульбашка?
Я вже з ким тільки не спілкувалась
Моряки, моряки (ну там все понятно)
Бухгалтерії - всі бухають
Медичні працівники - це просто триндець як вони бухають
Освіта - всі бухають
Благодійна організація - аж гай шумить
Віряни - дуже поважають це діло.
Де ж середовище цих інтелігентних людей по пів бокала на новий рік?
Яка у вас соціальна бульбашка?
Я вже з ким тільки не спілкувалась
Моряки, моряки (ну там все понятно)
Бухгалтерії - всі бухають
Освіта - всі бухають
Благодійна організація - аж гай шумить
Віряни - дуже поважають це діло.
Ms. Доброта• 30 августа 2023
До чого тут професія🤷🏼♀️ я важу в середньому 43 кг, маю ще мігрені від високоградксних напоїв, коньяка, бренді і т.д., від солодких лікерів чи мартіні чи вина то капець здохнути можна, від горілки погано. От як ви думаєте скільки я можу випити? І що? 1 максимум 2 бокали (не літрові!) шампанського сухого або вина теж стільки. Все. До речі я бухгалтер
из_под_тишка
• 30 августа 2023
Ответ дляПростоБелка
Так ми з чоловіком теє ЗОЖ, але алкоголь вживаємо часто. Пару бокалів сухого вина на вечерю - це смачно й корисно
В мене такі бокали були, там пляшка акурат на два бокали
из_под_тишка
• 30 августа 2023
Ответ дляСусідка знизу
Що і я не інтелігенція? Я ж геть не п´ю. Тіко сочок
Язвєнік
из_под_тишка
• 30 августа 2023
Ответ дляУжеВотДа
Не поняла ваш вопрос?У вас все знакомые алкаши, а советчицы крайние?
И да, тут темы, тоже все вечерами бухают.
Ні, просто чесно. В мене за все життя не було знайомих які п´ють пів бокала сухого.
Були ті хто за певних причин взагалі не п´ють.
А от таких що прийдуть на день народження і пьють весь вечір бокал сухого ніколи не було
ПростоБелка• 30 августа 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Звучить ідеально :)))
Диверсификация• 30 августа 2023
Ответ дляиз_под_тишка
О, в мене колега лікар в третьому поколінні , дійсно інтелегентні людина.
То він звісно пиво з лящем не п´є.
А от коньяк з фруктами і дамську компанію - то годен кожен день
То він звісно пиво з лящем не п´є.
Аби було здоров’я.Може б і я пила,але не можу,зразу голова болить.А як люди мають здоров’я,то іхня справа,якщо не залежність.Ну щодня,то навряд кон’як з фруктами.
Сусідка знизу• 30 августа 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Я така була. Тепер не п´ю алкоголь зовсім. Тепер я їм)))
Шотуткоїться?• 30 августа 2023
Домохозяйка - 50 грамм десертного вина, раз в неделю. Муж топ менеджер,не пьет по состоянию здоровья.
УжеВотДа• 30 августа 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Ну и что странного? есть люди, кто за рулем и вообще не пьют... Я пью несколько раз в год, на НГ, ДР, и иногда еще бывают моменты. Но в целом не много. И не полбокала может, но и не бутылку..
Вообще не очень понимаю пиво каждый день, вино каждый день или покрепче чего. Смысл пить каждый день..
В гостях также не люблю пить Т.к. часто не разбираются в качественном алкоголе, а другой я пить не могу. А в целом людям все равно что бутылка коблево, что итальянское вино... Разницы не видят.
УжеВотДа• 30 августа 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Вот поэтому я и буду цедить полбокала этого ’вина’ в гостях чтобы последствий не иметь потом... А вообще, не люблю пить где-то, только в крушу близких.
Не люблю натовп• 30 августа 2023
Я знаю, що в субдепресивних станах пити небезпечно, депресія може активізуватися.
Тому я не п´ю взагалі.
А до того - так, по случаю як кажуть, могла сухого пару бокалів.
Тому я не п´ю взагалі.
Пожарник• 30 августа 2023
А я совсем не пью, и муж. У нас как раз по бокалу раз в год на НГ. И что? У каждого свои привычки и таракашки. Не заглядывайте в чужие стаканчики и бокалы.
НеВРотик• 30 августа 2023
Ответ дляШотуткоїться?
всегда было интересно, что дает 50 гр вина? это типа пополоскать зубы?
Коко На Страже• 30 августа 2023
Я бухгалтер, бухаю и дома и на работе. Муж сантехник не пьет вообще.
НеВРотик• 30 августа 2023
Ответ дляКоко На Страже
неправильный сантехник какой-то))
Зам. зав. Анонима• 30 августа 2023
Займаюсь орендним бізнесом, чоловік веб-розробник. Ні, не мільйонери, збираємо гроші на власний будинок, тому живемо дуже скромно і так буде ще декілька років.
Келих вина за вечерею кожен день, не знаю чи оце ми бухаємо, чи це поки що ок, але є така традиція.
Якщо чесно то до війни це відбувалося рідше. Здебільшого по п´ятницям, або коли просто грайливий настрій. Але зараз маємо що маємо, лікування нервів народними методами.
Сама не знаю• 30 августа 2023
З моїх друзів не п´є тільки одна пара. Бо йому не можна (закодований алкоголік) а вона його підтримує. І одна сім´я - там релігія якась не дозволяє. Всі інші полюбляють випити, хтось більше, а комусь 0,5 пива або 1-2 бокали вина достатньо.
Аноним_Русалка• 30 августа 2023
Ответ дляСвятатабожа
А куди інтелігенція пропала?
Ее расстреляли в 1917-м.
Коко На Страже• 30 августа 2023
Ответ дляШотуткоїться?
В честь чего вы их пьете интересно
Святатабожа• 30 августа 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Ее расстреляли в 1917-м.
Ага. А це передається лише на генному рівні? Інтелігентами вже народжуються, а не стають через освіту?
Паспортний стіл• 30 августа 2023
В гастроотделении районной больницы. Говорю вам как человек у которого эти проблемы в хронической форме. Алкоголь не пью даже на НГ.
Задолбулька• 30 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Советую посетить Францию и выпить с французами) или там тоже пролетариат?)
недавно вернулась из Испании, спасибо!