Гордон , публично послал военного и высмеял его .
И что же ему будет ?
Ничего скорее всего
Дно !
«Пішов ***й, іди зроби собі зуби»,— Гордон влаштував розбірки через виставку на Хрещатику
Журналіст облаяв військових, які виставили «пропагандистів» на головній вулиці Києва. Назвав їх «ФСБешною х*нею» і разом з охоронцями забрав своє зображення.
Україна Online | Підписатись
И что же ему будет ?
Ничего скорее всего
Дно !
Україна Online | Підписатись
Кошкина мать• 03 сентября 2023
Та не тільки від Гордона, з усіх сторін почалось ’ми тебе ТУДИ не посилали’. Як колись було в 14 році. Багато хто вже забув про війну
Salsa-24da• 03 сентября 2023
Ответ дляGiorginaS
Какой ещё алкаш ?
Это военные .
Военные на нуле, а не на выставках.
алергирина• 03 сентября 2023
Ответ дляGiorginaS
Сколько ещё всякие мрази будут издеваться над военными ?
Гордон це мразь рашистська, фсбешна. Все з рук зходить, кормушка потужна.
Воно падаль яка знищує все українське все поетапно, тихенько, методично.
Ви подивіться його інтерв´ю з справжніми українцями, воно там такі питання задає, ставить людину у глухий кут. Він знищив Мозгового. Ненавиджу цю тварину
Nathalie27• 03 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Военные на нуле, а не на выставках.
Военные в воюющей стране практически везде. Или по Вашему они без продыху должны на нуле годами жить?
Семицветка• 03 сентября 2023
Ответ дляCatou
А що було першопричиною конфлікту? Не зрозуміло, що за перформанс з картонним Гордоном, хто його виставив
Вот и я не пойму
Ответ дляалергирина
Мозговой это кто?