GiorginaS• 03 сентября 2023

Пошёл на ….., иди зубы сделай …. Гордон

Гордон , публично послал военного и высмеял его .
И что же ему будет ?
Ничего скорее всего
Дно !
«Пішов ***й, іди зроби собі зуби»,— Гордон влаштував розбірки через виставку на Хрещатику

Журналіст облаяв військових, які виставили «пропагандистів» на головній вулиці Києва. Назвав їх «ФСБешною х*нею» і разом з охоронцями забрав своє зображення.

Україна Online | Підписатись
https://t.me/UaOnlii/59405
In limbo• 04 сентября 2023
Киппи, перш ніж комусь закидати про дату і консерва, поцікавтеся, як виглядає ваш профіль.
In limbo• 04 сентября 2023
Ответ дляКиппи
Виховані люди не нав’язуються іншим, коли ті не хочуть з ними спілкуватися. Отже Ви теж до таких відношення не маєте.
У нас з вами був діалог взагалі. Ви просто злились, тому що не знаєте що відповісти. Хай навіть на таке просте запитання.
Киппи• 04 сентября 2023
Ответ дляIn limbo
А Ви не полініться правильно профіль передивитися. До речі у Вас акк 09.02.18, а перша тема від 21 июня 2020 про пляжну накидку.
Киппи• 04 сентября 2023
Ответ дляIn limbo
У мене з Вами діалогу не було. Я висловила свою позицію і на цьому крапка. Заробляйте на комусь іншому.
In limbo• 04 сентября 2023
Ответ дляКиппи
Тоді всі по-вашому консерви) Навіть ви з однією темою. Головне не вийти сама на себе 😂
алергирина• 04 сентября 2023
Ответ дляMary_MMS
Підождіть. Так Мозговий був чи не був в бані з дівчатами?
А з Ким Гордон буває? З хлопчиками, дівчатами, тваринами? Де це пишеться? Скільки можновладців це робить. Фас дали через патріотизм, національну приналежність. Що створив Годпдон? Це непорозуміння без таланту. Це заздрість до таланту, звичайного ж...да
LotusA• 04 сентября 2023
Ответ дляmari_klim
Так раньше и Крым лично для вас был неопределенным и Украина виновата была. Я помню ваши высказывания в 2014-2015.
Теперь Вы спалились, что Мозгового не знаете)))
Вы меня явно с кем то путаете
А Мозгового и правда не знала, выше девушка мне вкратце рассказала,просто без обвинений, оскорблений
Mrs.Ochmonek• 04 сентября 2023
Ответ дляКиппи
Аккаунт з 15 року, а пост перший з 20 року. Цікаві консерви вспливли.
Консерви так і ’аргументують’, коли по суті нема чого відповісти
yasilisa• 04 сентября 2023
Ответ дляNat-li
Т.е. пол жизни топить за рашу и лизать у всяких рашамудаков, а потом 24.02 резко напялить футболку с трезубом-это норм, патриотичненько, да?
Ну, с такой логикой на мясорубку нужно практически 90 % публичных людей отправить. Вакарчука, к примеру. Он питерская звезда с многолетним стажем. Да что там публичных людей, вон, огромное количество наших соотечественников, более 5 миллионов ездили на заработки в кацапию.
Mary_MMS• 05 сентября 2023
Ответ дляалергирина
Тобто він був з тими дівчатами))) але винен Гордон )))))
алергирина• 05 сентября 2023
Ответ дляMary_MMS
Ви знаєте що таке журнашлюжки? ,я працювала один час в цій сфері. Все заказне
Mary_MMS• 05 сентября 2023
Ответ дляалергирина
Якщо це було б неправда то він спокійно міг його притягнути до суду. Це ж не дядько якийсь з забитого села. Тому як що по банях парився з дівчатами молодими, то це не Гордон винний. Так що, красноречивей слов, только действия.
Я знаю що таке наклеп. Але я знаю що йому можна протистояти, провірено.