Гордон , публично послал военного и высмеял его .
И что же ему будет ?
Ничего скорее всего
Дно !
«Пішов ***й, іди зроби собі зуби»,— Гордон влаштував розбірки через виставку на Хрещатику
Журналіст облаяв військових, які виставили «пропагандистів» на головній вулиці Києва. Назвав їх «ФСБешною х*нею» і разом з охоронцями забрав своє зображення.
Україна Online | Підписатись
И что же ему будет ?
Ничего скорее всего
Дно !
Україна Online | Підписатись
алергирина• 03 сентября 2023
Ответ дляAllka- skakalka
При чем тут Кобзон? Он наверное вообще не в курсе был и тоже пел ,не просто же он сидел в зале .
Что-то вы тень на плетень наводите
Ну, а Гордон скотина ещё та ,начиная с пирамидок ,деньги не пахнут .
Что-то вы тень на плетень наводите
Кобзон правая рука путлера в культуре, табачник баянист, Повалий, Гордон , а давайте подумаем, что несли эти люди для Украины. Задачу помочь решить ,?
Гордона не особо люблю, он мастер переобуваться в прыжке.
НО. У него конфликт с начинающей свездой политики Поворознюком. Его прям на взлете Гордон сшибсвоим расследованием. На работе у меня очень много людей знают Поворознюка. Это жесть. Саша Белый( фильм Бригада помните?) реинкарнация. Найти мобилизированных селян, пообещать им деньжат отправить устраивать акцию против Гордона это с его возможностями несложно. Так что речь вообще не о патриотизме и любви к Украине, а о сведении счетов.
Ответ дляалергирина
Микола Мозговий український композитор і співак..Розкажу як та мразь його знищила. Було Велике інтерв´ю, де мозговий розповідав про любов до України, про націю і тд. Через деякий час в газеті бульвар (це газета гордона, жовта преса) виходить статейка про мозгового в бані з дівчатами легкої поведінки, був це 1999 рік. Тоді ще такої аморальщини не було. Це була проста заказуха. Від мозгового всі відмовились, його виключили зі спілки композиторів, це сказалось на його здоров´ї.
Подивіться в ютубі як перед цими мразями передача бульвару скількісь там років, де сидить ця мращ, кобзон, і вся шваль, як принижений мозговий співає і розважає і в кавичказ дякує гордону за приниження.
Ну і з часом серцевий напад і нема людини, патріота, справжнього українця.
А не чпокав би дівчат- ровесниць своєї доньки , то і не було би інфаркту. Я призираю всих мужиків як мають сексуальні стосунки з ’доньками’ і ’внучками’.
diamond_shop• 03 сентября 2023
тема - хейт Гордона за замовленням, авторка - рейтинг 0.00, акаунт свіжий
час від часу дивлюся Гордона, не побачила в його роботі ніякої зради та неповаги до військових, навіщо його виставили на Хрещатику, не зрозуміла, якісь тупі розбірки, звісно те, що він сказав, його не прикрашає, але теж питання, чому той військовий був на Хрещатику в цей час
diamond_shop• 03 сентября 2023
Ответ дляAlex_Kri
Военные действительно есть во всех областях. И с нуля на ротацию тоже приезжают. А кто там был, кто его знает...
в мене багато друзів служить, хто їде сюди, перше що робить, знімає форму, ніхто не ходить по формі у відпустці!
diamond_shop• 03 сентября 2023
адміни, видаліть тему будь ласка, бо вона 100% замовна, комусь Гордон не сподобався, то розганяють
diamond_shop• 03 сентября 2023
Ответ дляCatou
Важливо, я не люблю, коли маніпулюють і кажуть ’фас’
100%, взагалі тема мерзенна, начебто почали з Гордона. а далі... варто почитати деякі коментарі, краще було б закрити
Ответ дляyasilisa
Странные видео. Вырваны из контекста, ничего не понять. Нужно где то глянуть полное видео. Из за чего и как все произошло.
Я убеждена, что Гордон не является агентом рашки. Он был бы не рукопожатным, тем более ни один азовец не стал бы с ним снимать интервью, ровно как и Буданов. Понимаю, что многие его не переваривают, но с чего взяли, что он агент?
Тому що Гордон має в хвіст і гриву Парасюка, я про якого хотіли знімати серіал за 33 млн. Я вже замітила цю заказуху на Гордона.
Mira29-c3c3• 03 сентября 2023
Ответ дляdiamond_shop
А чому військовий не може там бути?
Іншим там можна,а військовому ні?
алергирина• 03 сентября 2023
Ответ дляКиппи
Не було нічого. Це розбирали, була проста заказуха. Але зразу закидали камінням, як у нас люблять не розібравшись. Повірили бульвару, а не мозговому, розкрутили ситуацію і розтоптали. Гордон націлився і знищив, а наші дурачки підтримали, замість того щоб знищити Гордона, ото нас і губить, ми не кидає ось коршуном і не відстоюємо своїх, а добиваємо
Ответ дляКиппи
Взагалі там поряд з Гордоном і фігура Арестовича стояла, як і різні фігури медведчуківських журнашльондр. Теж проти них інформаційна війна без підстав?
Ответ дляNat-li
Хз что там с тем поворозюком, но я даже не представляла, что эту вечную проститутку гордона можно оправдывать.. 🤦♀️
Там же не только его физиономию выставили, как я поняла.
Якщо він доб´ється, що поворознюк відповість за свої діяння, то мені стане пофіг на всі пірамідки і бульвари Гордона. Це буде як прощення всій його траблів.
Ответ дляEllo
Гордона не люблю, но есть интересные интервью. Он только что рассказывал в интервью,что это были не военные, толи полицию вызвал проверяли. Типа какие-то 2 журналиста против него ведут компанию и это их засланные люди.
Так и есть. Я тоже глянула видео. Подождём. Думаю, что это заказуха. Есть двое неадекватных блогера, которые оскорбляли его мать. У них вендетта открытая. Вот , думаю, оттуда и ноги растут