Гордон , публично послал военного и высмеял его .
И что же ему будет ?
Ничего скорее всего
Дно !
«Пішов ***й, іди зроби собі зуби»,— Гордон влаштував розбірки через виставку на Хрещатику
Журналіст облаяв військових, які виставили «пропагандистів» на головній вулиці Києва. Назвав їх «ФСБешною х*нею» і разом з охоронцями забрав своє зображення.
Україна Online | Підписатись
И что же ему будет ?
Ничего скорее всего
Дно !
Україна Online | Підписатись
motherfucker• 03 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Военные на нуле, а не на выставках.
Не знаю, в каком вы городе, но в любом случае ваш город охраняют ребята с ПВО, которые не на 0. Охрана стратегических объектов и так далее, тоже военные и не 0.
Ну и так далее.
Ответ дляалергирина
Гордон це мразь рашистська, фсбешна. Все з рук зходить, кормушка потужна.
Воно падаль яка знищує все українське все поетапно, тихенько, методично.
Ви подивіться його інтерв´ю з справжніми українцями, воно там такі питання задає, ставить людину у глухий кут. Він знищив Мозгового. Ненавиджу цю тварину
Удалено администрацией...
алергирина• 03 сентября 2023
Ответ дляLotusA
Мозговой это кто?
Микола Мозговий український композитор і співак..Розкажу як та мразь його знищила. Було Велике інтерв´ю, де мозговий розповідав про любов до України, про націю і тд. Через деякий час в газеті бульвар (це газета гордона, жовта преса) виходить статейка про мозгового в бані з дівчатами легкої поведінки, був це 1999 рік. Тоді ще такої аморальщини не було. Це була проста заказуха. Від мозгового всі відмовились, його виключили зі спілки композиторів, це сказалось на його здоров´ї.
Подивіться в ютубі як перед цими мразями передача бульвару скількісь там років, де сидить ця мращ, кобзон, і вся шваль, як принижений мозговий співає і розважає і в кавичказ дякує гордону за приниження.
Ну і з часом серцевий напад і нема людини, патріота, справжнього українця.
Ответ дляалергирина
Дякую
А то під моїм питанням всі дурацьки смайли наставили.
Вже і запитати нічого не можна.
Не знала я такого співака, я дуже далека від музики.
А гордон це шваль, задовго ще до війни це було зрозуміло.
Вже і запитати нічого не можна.
алергирина• 03 сентября 2023
Ответ дляLotusA
Дякую
Вже і запитати нічого не можна.
Послухайте мозгового обов´язково. Подивіться передачу з гордоном, ви все зрозумієте що то була за людина, перлина України
Ответ дляалергирина
Как и Черновол
Патриотов украинцев они всех убирают .
Кузьму тоже убрали , когда стал патриотом и начал правду про власть говорить .
Патриотов украинцев они всех убирают .
Allka- skakalka• 03 сентября 2023
Ответ дляGiorginaS
Удалено администрацией...
Боже , какой ужас 😥😰.
Ответ дляGiorginaS
Я уже ничему не удивлюсь , если честно .
После того , как людей похищают , кидая в бусы , а потом на фронт
То хоча б не розносьте брехні 🤬 Будь хто може написати таке, посилаючись на слова буцімто чиєїсь мами, щоб такі як ви це все розносили. Якби це реально було б правдою, ті ж би військові вже б давно підняли б ґвалт. Трохи думайте головою.
Странные видео. Вырваны из контекста, ничего не понять. Нужно где то глянуть полное видео. Из за чего и как все произошло.
Я убеждена, что Гордон не является агентом рашки. Он был бы не рукопожатным, тем более ни один азовец не стал бы с ним снимать интервью, ровно как и Буданов. Понимаю, что многие его не переваривают, но с чего взяли, что он агент?
Allka- skakalka• 03 сентября 2023
Ответ дляалергирина
При чем тут Кобзон? Он наверное вообще не в курсе был и тоже пел ,не просто же он сидел в зале .
Что-то вы тень на плетень наводите
Ну, а Гордон скотина ещё та ,начиная с пирамидок ,деньги не пахнут .
Что-то вы тень на плетень наводите
Ответ дляAllka- skakalka
Что-то вы тень на плетень наводите
Так а почему скотина? Из за рекламы? Ну, снимался и что. Кто из публичных личностей не снимался в рекламе. Многие не просто снимались в рекламе, но и агитировали не пойми за кого. Вон, чего только концерты на поддержку языка стоили в свое время?.
алергирина• 03 сентября 2023
Ответ дляLotusA
Дякую
Вже і запитати нічого не можна.
Послухайте для початку це.
Allka- skakalka• 03 сентября 2023
Ответ дляIn limbo
А мне знакомая рассказала ,кум наступал под Изюмом из 3000 осталось 300 человек ,контуженных ,раненых ,их просто забыли на 2 недели ,они выживали как могли. Без боеприпасов ,провизии .,Ходили по заброшенным домам ,где какая консервация, крупы .
Это капец .
А те поднимают гвалт ,тихо убирают ,вы как маленькая .. Сколько видео было на Фейсбуке и в Ютубе , жалуются ,что нет оружия или командир самодур ,приехали отмудохали и уже бригада снимает опровержение ,что всего хватает ,мы довольны командованием ,нам не так поняли и т. д и т.п.
Это капец .
Ответ дляAllka- skakalka
Это капец .
Загрядотряди де, про які автор писала?
У мене під Ізюмом друг загинув в березні минулого року. З однієї сторони заміновано все, а з іншої підари сидять. І ніяк нічого не підвезти. І це жахіття війни, які ми з вами осмислити ніколи не зможемо. І таких жахіть багато. Але брехати про загрядотряди, вибачте, це вже просто гнилуха!