Кундалина• 06 ноября 2023
Наследство. Правильно ли я поступила?
Брат выехал до войны на заработки, естественно остался жить в Европе и перевёз семью туда. Только забыл забрать маму, типа я же в Украине.
Мама заболела, я продала её квартиру когда она была жива и деньги забрала себе. Мама пожила какое-то время со мной, небольшая часть денег ушла на её уход, лекарства и т.д. Остальные я оставила себе вдруг придется выезжать как НЗ.
С ним я не общалась всё это время, про сделку он не знал.
На похороны не приехал никто из них и даже не позвонили не спросили нужно ли что-то.
Позвонил только сказать чтобы я получив наследство на квартиру продала её и половину ему перевела. Я ему рассказала что случилось с квартирой и что я считаю что я ничего ему не должна. И начался террор, звонки, угрозы судами и прочее. Что ему выживать там как-то надо и детей учить и т.д.
Твоя подружайка• 07 ноября 2023
Ответ дляСонечко
Всегда так было-кто досматривает-того и квартира (дом).
Да, у нас в семье так, без обид.
Ответ дляКудлата хмаринка
Війна заважає повернутися, напевно, тому, що він жити хоче.
Грошей немає, але ж він не просив грошей на свій розвиток за кордоном.
Він не біженець, пособій не отримує по 24-ому параграфу, він працює.
Можливо, один за 4-ьох, якщо жінка у декреті. так, діти - то відповідальність батьків.
Ситуації своєї я лише ненароком торкнулась. У мене мати на мені з моїх....зовсім молодих років. І я знаю що таке піти з роботи, бо треба обслуговувати мати і бути поруч, бо з нею час від часу може щось трапитись, швидкі постійні, постійні аналізи і т.д. І я це робила за власний рахунок, а не за мамину кваритиру, яку я, до речі, може і не отримаю. І робила це не місяць, і не два. Вже десь приблизно років 10 скоро. Років.
Але так, тема не про мене. Автор всього не пише.
Хоче жити і хоче грошей))
Тільки мама не була потрібна.
Кудлата хмаринка• 07 ноября 2023
Ответ дляsur_sur
Хоче жити і хоче грошей))
Тільки мама не була потрібна.
може і так
зараз розумію, що старі люди взагалі мало кому потрібні, навіть своїм власним дітям
Вареничніца• 07 ноября 2023
Ответ дляПлету интриги
Вы не правы автор, вами движет зависть и обида. Но если эта квартира чисто родителей, то часть денег вы ему должны.
Отминусуйте и все что на маму ушло, еа свой моральный ущерб и все что там думаете. Поделите пополам и отправьте.
То, что человек уехал или что-то подобное не делает его исчасдием ада. А приехать, он не мог, больше бы её выехал.
Представьте вы вышли замуж за границу, и всего лишь из-за этого вам не досталось никаких средств, поменяйтесь местами
Вареничніца• 07 ноября 2023
Ответ дляЗабагаловка
Я думаю жизнь автора накажет, а потеряла она всех родных и конечно ни копейки брату не даст. И вина тут матери
Сусановна• 07 ноября 2023
По чесному щоб було, треба було попередити брата, що «так і так, так як ти далеко, мама продає квартиру і всі гроші мені, бо я тут її доглядаю та витрачаю»
Можливо, тоді він або фінансово вклався, або фізично, щось би придумав. Можливо, ні.
А так ви начебто і праві, але якось з душком
Срочнокпсихологу• 07 ноября 2023
Ответ дляКундалина
Да нормальная у нас мама. А что ей нужно было делать? Диагноз плохой, лечение написали на круглую сумму. Брат отморозился. У меня столько денег не было. Поэтому пришлось продавать квартиру
Є варіант -оцінити свій вклад, порахувати затрати і часу і допомоги, вирахувати з залишка коштів, і запропонувати половину - як ту частину -для внуків, бо їх тато не дав їм можливість навіть попрощатись з бабусею. Це самий мирний шлях.
Вареничніца• 07 ноября 2023
Ответ дляВорона
Стоимость ухода можно определить по среднерыночной цене и вычесть из стоимости квартиры.
неправльно, ціну кожен назначаю свою
автор може по 5000 дол в місяць може оцінити свій уход за мамою, так що братик ще по уші в долгах перед нею
Вареничніца• 07 ноября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Цікава тема і неоднозначна, як на мене.
Усю не прочитала, лише старпост і декілька сторінок поки що.
На перший погляд, Автор, все вірно. Мати доглядали Ви, гроші потрібні були на це, квартиру продали, скористалися тими грошима. По факту після смерті мами квартири вже немає у неї і ділити то і нічого.
Наче все і нормально розписали, брат не допомогав. Але це лише на перший погляд.
Подивившись уважніше, виникають запитання і зауваження.
По-перше, брат фізично не міг повернутися, бо у країні війна.
Грошей у нього також немає, щоб допомагати, бо поїхав може лише роки два тому? Дітей двійко? Гроші заробляти за кордоном без знання мови самі знаєте як.
Йдемо далі. Скільки мати хворіла? Рік, півроку, місяць?
Скільки цього часу вона жила з вами? У неї була якась дорога операція, на яку потрібні були кошти? Так ні, інакше б пішла уся сума з квартири, а не лише ’незначна’ частина. Тобто по факту мати на вас була досить короткий час....і не дуже обтяжувала, так? Ну по совісті вже, розкажіть, як тему створили.
У мене мати дуже важка людина. Не буду описувати знущання, які я від неї отримувала у дитинстві. Але я виросла і....вона живе зі мною, бо дуже хвора, у 2018 взагалі лежачаою була, потім розходили її на своїх спинах. Зараз бігає по хаті, по двору, але нічогісінько не робить по дому. Утім, як і усе життя. Чекає, доки тарілку з супом принесуть і поставлять під ніс, щоб можна було тим носом крутити і казати ’знову суп’, а суп був вчора останній раз. Я зірок з неба не хапаю, але за місяць у лікарні у 2018 році віддала 50 тис. грн. Лише за місяць, а лікування на тому не закінчилось. Потім операції на очах, теж стільки. Потім лікарні двічі на рік профілактичні. Потім запалення легень, ковід і т.д. І постійно, постійно вона на мені. Гроші дістаю сама у себе, квартир її не продаю. Гроші брала з того, що збирала на свою власну квартиру.
Я розумію, що тих грошей може бути замало, але ж ви використали незначну частину, невже незначну частину не знайшли?
Ще раз: скільки місяців мати хворіла?
Скільки з них жила у вас вдома?
Скільки була лежачою?
Ви при цьому були поруч 24/7 чи ходити могли на роботу?
Скільки витратилось на лікування?
По-справедливості, і по-маминому бажанні, відняти витрати на лікування, інше навпіл. Це моя думка на разі, бо немає багатьох складових для прийняття рішення.
Ще раз: скільки місяців мати хворіла?
Скільки з них жила у вас вдома?
Скільки була лежачою?
Скільки витратилось на лікування?
да щас, якщо що, все не читала, нудно
автор права
Вареничніца• 07 ноября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
його проблеми
Кудлата хмаринка• 07 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
да щас, якщо що, все не читала, нудно
автор права
все не читали, але автор права?
мені не нудно, але цікавіше було б прочитати більш змістовну і аргументовану відповідь ))
Жерица ночи• 07 ноября 2023
Ну ви автор також втіхаря так хитрожопо поступили. Знаючи, що брат не зможе приїхати, квартира була продана. Могли б хоча б для пристойності попросити у нього спочатку гроші на догляд. А тоді після його відповіді вже вирішувати що робити. Він би тоді точно знав чому ви гроші не хочете йому віддават.
Скажіть чесно, ви хотіли пропонувати брати разом доглядати за мамою?
Ви йому дзвонили? Попереджували про продаж квартири?
Якщо ні, то чому.
Вареничніца• 07 ноября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
все не читали, але автор права?
що це за син, що до мами не дзвонить навіть 2 рази в місяць? про більше вже і мовчу...
він викреслив маму зі свого життя, крапка. все інше ваші домисли
Вареничніца• 07 ноября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
може і так
що значить може й так
а як може бути по іншому? він сам викинув маму із життя, тепер він свабодєн
Вареничніца• 07 ноября 2023
Ответ дляЖерица ночи
Якщо ні, то чому.
чому він не цікавився життям і здоров’ям мами?
Жерица ночи• 07 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
що значить може й так
А де сказано що він її викинув із свого життя? Поїхав на заробітки вважається викинув? Якби у вас була ситуація що вам треба було заробляти гроші а не було б де в Україні, ви виїхали б і не могли повернутися, як багато хто раніше нелегально виїжджав, і потім ви би дізналися що без вас попродавали все майно, на яке ви мали би право претендувати. Ви вважали б це нормальним?
Жерица ночи• 07 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
А де там вона пише, що не цікавився? Це з її слів? Хтозна як там насправді було
Звезда в шоке• 07 ноября 2023
Ответ дляЖерица ночи
Якщо ні, то чому.
Так автор брату звонила , что мама больна , что нужен уход и нужны деньги на это . Автор писала на 4 странице . Брат отморозился и пропал с радаров . Неужели так трудно просмотреть ответы автора ?
Вареничніца• 07 ноября 2023
Ответ дляЖерица ночи
а де видно що він присутній? якщо він навіть не знав що мама продала квартиру на лікування, чи це так, як за хлібом сходити, квартиру продати
Вареничніца• 07 ноября 2023
Ответ дляЖерица ночи
ну тоді поясніть як він цікавився
Жерица ночи• 07 ноября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
а ви вірите що вона йому справді дзвонила? мені не важко передивитися я просто автору не вірю
Вареничніца• 07 ноября 2023
Ответ дляЖерица ночи
а вона і не повинна йому взагалі дзвонити, він повинен дзвонити до мами
Жерица ночи• 07 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
всі прекрасно знають хто і що має робити, але ситуаця виглядає дивною
я би на місці брата подавала в суд і розбиралася
Звезда в шоке• 07 ноября 2023
Ответ дляЖерица ночи
Не верьте , ваше право . Я так понимаю , что у вас есть альтернативная версия . Интересно было бы послушать .
Вареничніца• 07 ноября 2023
Ответ дляЖерица ночи
на суди у брата час є а на маму не було, прикольно))
як подасть, так і програє
Жерица ночи• 07 ноября 2023
Ответ дляВареничніца
як подасть, так і програє
ага, а ви прямо знаєте чи у брата був час і на що
от суд нехай і розбирається, хто там кому дзвонив, кого доглядав і чиї інтереси не були враховані
Вареничніца• 07 ноября 2023
Ответ дляЖерица ночи
незнаю як і ви, але те що мама на своє лікування вимушена була продати квартиру, а він навіть не знав, вказує на те що він не цікавився життям мами.
Звезда в шоке• 07 ноября 2023
Ответ дляЖерица ночи
И как же брат досматривал маму , находясь в это время за границей ?
Вареничніца• 07 ноября 2023
Ответ дляЖерица ночи
Ms. Откровенность• 07 ноября 2023
Ответ дляКундалина
Так и говорит. Что я потратила 3 копейки, а квартира такая по его подсчётам стоит 50000 долл.
ага, а он поинтересовался нужны ли маме лекарства, сиделка, помощь, поддержка.... А похороны, а вам теперь маме памятник нужно поставить... пусть свою квартиру продает и будут у него деньги! Автор, обнимаю вас, не обращайте на брата внимания! и какой он вообще брат...