Психологічка• 18 ноября 2023
Коли закінчиться війна?
Бачущіє, що бачите?
Результат:
вже голосів:
133 (39.23%)
107 (31.56%)
Не скоро(
60 (17.7%)
16 (4.72%)
12 (3.54%)
11 (3.24%)
Кому там слова не давали• 18 ноября 2023
Если нам перестанут помогать, то очень быстро(((
Психологічка
• 18 ноября 2023
Ответ дляПлекаю думи
Уточніть яка, бо зараз понаписують тут
З рашею же(
Психологічка
• 18 ноября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Но дуже погано для нас(((
Психологічка
• 18 ноября 2023
Ответ дляСіточка
Ви попадете скоро в бан
Тому що анонімна тема?
Сіточка• 18 ноября 2023
Ответ дляПсихологічка
Тому що анонімна тема?
Так, анонімна тема про війну. У мене таке було
Психологічка
• 18 ноября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Зачем эти провокационные темы?
Хочу знати майбутнє.
66сезон666серия• 18 ноября 2023
Ответ дляПлекаю думи
Уточніть яка, бо зараз понаписують тут
Ізраїльська, звичайно.
Дівчина заглядєніє• 18 ноября 2023
Ответ дляПсихологічка
Хочу знати майбутнє.
А что его знать по этому вопросу...вы что,сами не видите что происходит?
Зачем тут срач разводить между девочками на Ти темы.
Психологічка
• 18 ноября 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Не бачу, я не бачуща.
Valeriia_13• 18 ноября 2023
Якось писала вже - оптимістичний прогноз березень 2024, песимістичний серпень 2025. І є ще зовсім поганий, але про нього не будемо.
Hallowkitty -54c3• 18 ноября 2023
Ніхто не скаже, бо закінчиться вона або замороженням конфлікту або хз ...
Lady Luck 99• 18 ноября 2023
Ермак сказал в 24, гадалка- Буданов, что ещё долго может все это длиться, в 25 на раиси может начаться какой-то кризис и тогда точно перемога.. Вот и думай тут
Соната любви• 18 ноября 2023
Один з українських аеропортів може відновити польоти цивільно авіації ще до закінчення війни з росією.
Про це керівник Офісу президента Єрмак заявив під час виступу в Інституті Хадсона в рамках своєї поїздки до США,
Водночас, за інформацією джерел видання, йдеться про одне з міст на заході України, аеропорт готуються відкрити ще до завершення війни
Ответ дляСоната любви
И такое может быть. Надо же где-то хранить военные самолеты, если нам их дадут. Вот и будут прикрываться гражданскими дурачками, которым приспичило лететь в Египет и Турцию. Имхо конечно.
Lady Luck 99• 18 ноября 2023
Ответ дляСоната любви
А кто и куда летать оттуда будет? Беженцы туда-сюда ?)