tasik.net.• 02 декабря 2023

Не весь заказ Зара

Дівчата, хто з таким стикався. Зробила замовлення на Зара Польша. Замовила куртку і ботінки. Отримала лише куртку. Думала відправили окремо. Але в кабінеті написано, що сформована відправка вся. В накладній на коробці теж стоїть 2 позиції. Можливо хтось знає куди звернутись. Номер тел чи чат якийсь. Написала на пошту, але там глухо
Анечка1979• 02 декабря 2023
є чат на сайті начебто. спробуйте туди в робочі часи

автор tasik.net. • 02 декабря 2023
Спробую, але уже понеділок. У мене так вперше. Уже десь 5 років дітям замовляю, но щоб річ не поклали, такого ще не було
naxodki_youtube• 02 декабря 2023
попросіть в перевізника відео розпаковки трека
автор tasik.net. • 03 декабря 2023
Ответ дляnaxodki_youtube
Коробка не відкривалась перевізником. Вони доклеюють лише наклейку на коробці (номер трека міняють) коробка прийшла закрита складом
автор tasik.net. • 04 декабря 2023
Ответ дляАнечка1979
Дякую! Зв’язалась сьогодні з ними. Виявляється взуття відправили окремою посилкою. Хоча мені прийшов один номер, і в накладній дві позиції, а не одна. Другий трек мені просто служба доставки Польші напевно забула скинути. Дали в чаті сайту. Але добре, що знайшлись. Я вже думала 1700 грн можна запити водою 🤣