Гореотума• 28 декабря 2023
Пече, «горить» нижня губа, приливами відчувається тепло, що це?
Протягом місяця таке… То зникає на декілька днів, то зʼявляється. Сьогодні от уже години 2 триває. Ніяких ознак герпесу чи вавок, не болить, немає ніяких візуальних змін. Тільки пульсуюче тепло, іноді ніби як горить зсередини. Верхня в нормі. Вже переживаю. Що це? До кого йти?
Моя улюблена страшко• 28 декабря 2023
Щось на невралгію/неврит змахує. Хірурги-стоматологи чи лицьові хірурги можуть поставити діагноз, ну або ж невролог. Вам анестезій чи якихось маніпуляцій з зубами не робили на нижній щелепі останнім часом?
Гореотума
• 29 декабря 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Робила гігієну чистку зубів два дні тому, але це в мене відчувалося раніше, ще до чистки
Гореотума
• 29 декабря 2023
Ответ дляOlya-6c17
Чи є проблеми зі шлунком ? Дуже схоже на рефлюкс
Проблем зі шлунком не було виявлено, але я давно обстежувалась.. Шлунок не турбує, швидше кішківник.. А це може бути пов’язано з клімаксом?