Благодаря советчице была подписана на 2х.
Диана как то загадочно слилась перед НГ .
То был постоянно расклад на неделю.
Была ещё одна с ютюб, всегда практически точно обстановку на 5 дней прогнозировала, и эта где-то пропала неделю назад.
Что нам день готовит новый?
То был постоянно расклад на неделю.
Что нам день готовит новый?
ViktoryjaG• 03 января 2024
Ответ дляr25-1
это лиш часть, я за деньги и больше могу. Например- через день-два наступит пятница. И могу сказать точно что на этой неделе уже не будет понедельника.
Явшоке. Вы перевернули мое сознание, а ведь я не верила в потустороннее.
Ответ дляLisX
Спрогнозируйте, пожалуйста, через сколько дней наступит февраль, очень надо! 🙏🏻
Хотя бы примерно. И сколько в нем будет дней.
нет, за бесплатно я не могу тревожить духов. Давайте задаток на жертвоприношения и тп.
Знаю я таких- все расскажи а потом я должен духам остаюсь
ViktoryjaG• 03 января 2024
Ответ дляr25-1
Помажьте им губы кровью.
Wendy Rhoades• 03 января 2024
ви про цих?)
Відео з розробом, що збулось у відомих тарологів і астрологів
СвітланкаОК• 03 января 2024
Ответ дляТа ще штучка
о Діані я так вірила
Я теж, по Херсону в неї співпало що звільнять, ще були співпадіння, але загплом все мимо, останні місяці особливо бісило, що вона ніяк не визнавала свій провал, а продовжувала гнути совю лінію.
nabludatel• 03 января 2024
Ответ дляcoloritka
Вчора Чаус казав, що їм достатньо 1-3тижні щоб сформувати наступальні групи на Чернігів(((
Так ось для чого ця тема)))
Знов розгон теми наступу з півночі
Та ще штучка• 03 января 2024
.інколи дивлюсь на ютубі прогнози А Єфремової, то після них хоч зразу помирай. Війни до 2037 року, фінансова криза, голод. Але в них якраз є зерно правди, ну так здаєтся
nabludatel• 03 января 2024
Ответ дляcoloritka
Я не автор, якщо ви не помітили
Але вкид зробили.
Ідіть в касу за 15 фублями
Ответ дляGirlSuper
Ахаха треш)
Це як у Лєри з астрооберег
Будут бомбить города на букву К , Х , О
Це як у Лєри з астрооберег
Будут бомбить города на букву К , Х , О
и безоговорочная победа в 23 году. за неделю до нового года про победу заткнулась. один бред. и раны лечит и таблетки заряжает и нитками оберегает. тут тебе и молитвы и забобоны в одном флаконе.
Ответ дляСвітланкаОК
Діана каже, що її взломали🤣 Хоча насправді думаю, що її просто дістали з питаннями, як же так, що ти в 2023 пророкувала перемогу.
Тепер завела нову сторінку і вже каже, що в 2024 переможемо )))) Але вже з оговоркою, що є ймовірність, що Україна поверне не туди і не переможе.
Це мабуть щоб в кінці 2024 не зливати сторінку і мати виправдання: ну я ж казала, що повернули не туди 🤣
От блін, рано я від неї відписалась, все думала: а як же вона буде виправдовуватись?! А тут он воно що, повернули не туди.
Чого цих шахраїв ніхто не штрафує хоча б.. (питання риторичне)
СвітланкаОК• 03 января 2024
Ответ дляNat-li
Это он во сколько запостил? Когда появилась инфа про взлет самолетов?
Ось сестрі кидала увечері 1 числа. Це коли я побачила сторіс. А от коли він її запостив - хз
nabludatel• 03 января 2024
Ответ дляNat-li
Когда будет акция в Сильпо на красную рыбу? Засолить хочу.
Ось це правильне питання.
А мене масло цікавить по знижці.
Ответ дляСИРЕЛИ
Чакрореабилитолог и астропредсказатель-многостаночник. Блин, не на того я выучился (