Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
13138 0
Не служанка• 21 июня 2024
Доброго дня, дівчатка, хто зможе, подивіться будь-ласка
Оксана, 47років - що чекає в особистому хоча б на три місяці?
і взагалі - що бачите по мені? може якась порада, дякую
Пожарник• 21 июня 2024
Добрый день .Посмотрите пожалуйста ,что происходит в жизни Игоря 1979 года рождения и что он думает обо мне ?
Налогообложу• 21 июня 2024
Ответ дляПожарник
Ваше имя, возраст. Кто вы друг другу?
Пожарник• 21 июня 2024
Ответ дляНалогообложу
Ваше имя, возраст. Кто вы друг другу?
Юлия 40 лет .Раньше были вместе ,сейчас нет.
Меряю линейкой• 21 июня 2024
Ответ дляНе служанка
В данный момент,вы находитесь в состоянии неопределенности,то есть думаете а правильно ли я делаю,в том ли направлении двигаюсь,связанно это с личными отношениями,в течении месяца у вас будут,удачные события и получение желаемого,вы пока не определились,совет дать трудно
Не служанка• 21 июня 2024
Ответ дляМеряю линейкой
так, все вірно, якраз такий стан, ось і думала коли вже той просвіт
дуже тяжко закінчилсь попередні відносини, і весь час в сумнівах чи правильно що так зробила, і тягне назад.
Кудлата хмаринка• 21 июня 2024
Ответ длявалери 62
Владислав доучится и получит диплом
Добрый день! вам можно задать вопрос?
Витворунка• 21 июня 2024
Ответ дляНалогообложу
На Ігора 35 якраз і показали дві жінки: та, що з ним в постійних відносинах і ви. Вони з тою жінкою не дуже миряться. Хоче більше проявитися до вас. Але у вас в голові інший чоловік (мабуть перший Ігор)😉
А можна питання? Це прогноз на 3 місяця? Чи поточна ситуація?
Кудлата хмаринка• 21 июня 2024
Ответ дляНалогообложу
Випадав чоловік рак, скорпіон, риба. Можливо є такий поряд або хтось новий по знайомству буде. На питання коли, то не скажу точно, але не дуже швидко.
Ви знаєте,почитала ваші відповіді в темі, то сходиться у тих людей,кому ви дивилися) Значить у мене теж ваш прогноз збудеться.
а можна у вас спитати за чоловіка,з яким зустрічаюся?
Не служанка• 21 июня 2024
Ответ дляМеряю линейкой
а будь-ласка, подивіться, може це покажуть карти, він вже знайшов мені заміну?
Налогообложу• 21 июня 2024
Ответ дляНе служанка
Зразу випав чоловік, який від вас пішов. На перспективу буде інший, але якась нерішучість, ілюзії будуть на рахунок нього. Він з непоганими намірами. А ви наче чинитимете опір. Можливо є вже такий на горизонті?
Налогообложу• 21 июня 2024
Ответ дляВитворунка
Знаєте, по моїм картам я розумію вже, що вони показують поточну ситуацію. На майбутнє далеко не можу глянути🫤
Налогообложу• 21 июня 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Напишіть, що конкретно вас цікавить, імена, вік, статус відносин. Ну ви зрозуміли, бо не дуже легко всіх запам´ятати 🙂
Не служанка• 21 июня 2024
Ответ дляНалогообложу
Та ні, немає нікого
Поки не можу відпустити того, попереднього , дуже боляче
Налогообложу• 21 июня 2024
Ответ дляНе служанка
Та ні, немає нікого
У вас конфлікти з ним були, попереднім? Він випадав як добрий, ніжний чоловік 🙄
Витворунка• 21 июня 2024
Ответ дляНалогообложу
Спитала у Вас, бо дізналась, що вони розписались тиждень тому буквально. Думала, що не може ж бути одразу якісь негаразди?
Не служанка• 21 июня 2024
Ответ дляНалогообложу
Ну особливо конфліктів не було , ревність була сильна
Налогообложу• 21 июня 2024
Ответ дляВитворунка
Ну зрозуміло тепер, чому на нього випадала карта юстиції. Її можна трактувати по різному: як шлюб, розлучення, договори.
Не служанка• 21 июня 2024
Ответ дляНалогообложу
А у нього вже є інша ?
your style• 21 июня 2024
Ответ дляПожарник
Добрий вечір. Він один. Ваше розлучення закінчилось не гарно, були ваші сльози. А в житті його чекають погані новини, на жаль:( Якщо жива його мама, то показує серйозне захворювання, і далі.. карта трауру. Якщо це не мама, то хтось з кровних родичів - старша жінка. В майбутньому Ігор захоче перевчитись на іншу спеціальність, не дуже в нього вийде. Будуть стосунки в нього , але нічого серйозного не вийде. А у вас з ним був дуже тісний зв’язок, і сильне кохання.
Кудлата хмаринка• 21 июня 2024
Ответ дляНалогообложу
Лариса 43 р. і Руслан 50 р.
Зустрічаємося 2 рік. Чи якась перспектива спільного житття? Через його мат.проблеми , здається мені, що цієї перспективи нема. Чи вирішить він питання з житлом і роботою?
Пожарник• 21 июня 2024
Ответ дляyour style
Он был женат и вряд-ли он от жены ушел или уйдет .Может вы увидели ,что он один душевно ,потому что , они давно уже с женой не близки душевно ,у каждого свои интересы.Живут потому что дети ,имущество общее ,быт .Он давно на ней женат и мы расстались ,потому что он не мог решится уйти из семьи ,а я очень мучалась и страдала и он это знал .И да у нас была сильная любовь и очень сильная связь душевная .Скажите пожалуйста ,а он думает обо мне ,я есть в его сердце ?У него ещё есть ко мне чувства ?
Кудлата хмаринка• 21 июня 2024
Ответ дляНалогообложу
Чи мені може зустритися абсолютно інша людина? Розумієте 15 р.сама і ніяк заміж вийти не можу.Цей ніби нічого, але з купою проблем.
your style• 21 июня 2024
Ответ дляПожарник
Тут важко так на нього налаштуватись через анонім. Тому й не зрозуміло трохи про нього. Чому може показувати , що один? Значить, відчуває одинокість в душі. Так, зв’язок ваш дуже сильний. Ви знаєте, - він якщо згадує( а він згадує вас), то тут карти показують біль. Він не забув вас, і не забуде. У нього син є , вірно? Бо поряд з ним постійно
Пожарник• 21 июня 2024
Ответ дляyour style
У него есть сын и дочь .Но дочь как то не близка с ним ,она от него держится как будто на расстоянии ,а сын да ,он ближе с ним .Он подрос ,возможно они вместе время проводят .И так может быть ,что он меня вспоминает с болью ,с грустью ,так же ,как и я его вспоминаю.Я его тоже не забыла ,но мне больно ,когда я думаю о нём .
your style• 21 июня 2024
Ответ дляПожарник
Ваша і його біль дуже проходять через розклад. Так, це син. І вони кудись рано вранці , буває, ходять .
Пожарник• 21 июня 2024
Ответ дляyour style
Было очень болезненное расставание ,для нас обоих .
your style• 21 июня 2024
Ответ дляПожарник
Але, на жаль, я не бачу , щоб ви були колись разом. Тільки спогади й залишаться
Пожарник• 21 июня 2024
Ответ дляyour style
Да ,скорее всего так и есть ,что мы никогда не будем вместе .
your style• 21 июня 2024
Ответ дляПожарник