Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12262 0
your style• 27 февраля в 19:04
Ответ дляЮлия109
Ситуація така син зустрічався з дівчиною 2 роки. Тепер ні . Хочу знати чи вони будуть ще разом бо він сильно тяжко сприйняв. Богдан 28.10.2008 р.н
Я , мабуть, вас не втішу:( Те, що мені показують карти - у дівчини вже є інший хлопець. Можливо, поки що в статусі залицяльника. Розвитку між сином ы дывчиною я не бачу. Дівчина чогось тримає образу на Богдана
lelya_dn• 27 февраля в 21:28
Дівчатка, гляньте будь ласка, коли чоловік знайде роботу? Довгий час шукає і нічого не виходить. І чому не виходить. Ходить на співбесіди, наче все добре проходить, а в результаті не беруть..
Забризкана водою• 27 февраля в 21:41
Ответ дляlelya_dn
Как зовут мужа?
Хочу в БАНю• 27 февраля в 21:55
Дівчата, гляньте, будь ласка. Коли звільнилась з роботи, керівник сказав, що буде завжди радий прийняти назад. Сама я проситися назад не буду, але готова повернутися, якщо покличе. До вас прохання подивитися, чи покличе назад. Наперед вдячна за відповіді.
lelya_dn• 27 февраля в 22:13
Ответ дляЗабризкана водою
Как зовут мужа?
Микола
Julia _taro_star• 28 февраля в 11:15
Ответ дляlelya_dn
Добрий день, напишіть ще вік чоловіка
ХвилювАллочка• 28 февраля в 12:38
Подивіться, будь ласка, чи варто переїхати за кордон до чоловіка, з яким маю стосунки. Ярослава, 08.05.1990
lelya_dn• 28 февраля в 15:06
Ответ дляUlyney_tarolog
Добрий день, напишіть ще вік чоловіка
Микола, 46 років
Julia _taro_star• 28 февраля в 15:24
Ответ дляlelya_dn
Микола, 46 років
На прошлой работе по картам щось не дуже гарно все було. Приходилось йому добиватися справедливості там? Наче щось не доплатили чи не виплатили.Я питала на найближчі 3 місяці, він знайде роботу,можливо буде обирати між двумя варіантами,але не так скоро як сподівається,можливо під кінець року + -
Julia _taro_star• 28 февраля в 15:33
Ответ дляХвилювАллочка
Напишіть іʼмя та вік чоловіка
ХвилювАллочка• 28 февраля в 21:22
Ответ дляUlyney_tarolog
Напишіть іʼмя та вік чоловіка
Дмитро, 35 років
lelya_dn• 28 февраля в 21:38
Ответ дляUlyney_tarolog
Дякую! Так, на минулій роботі, хотів саме справедливості, якої нажаль не було(
Дякую, вам за відповідь. Всього найкращого!
Однозначно• 01 марта в 00:36
Хочу попросити пораду. Як навчитися відпускати, приймати те, що ти не можеш змінити. Пробачити інших. І не критикувати себе за те, що ти вчинив неправильно.
Ivanka -85• 01 марта в 11:57
Ответ дляОднозначно
Это очень сложный вопрос и большая работа над собой. Мне помогает изучение астрологии, слушаю регресологов, читаю про квантовую физику. Мы пришли в этот мир, чтобы сыграть определённую роль, получить опыт и расти как личности.
Однозначно• 01 марта в 12:00
Ответ дляIvanka -85
Дякую. У вас артилерія, яка не кожному по зубах. Але займатися іншим не допомагає. Все одно мозок повертається до минулого.
Ivanka -85• 01 марта в 12:09
Ответ дляОднозначно
Я такая же как вы, много ошибок, много раздумий, слез и нервов. Но с чего-то нужно начать, то что нравится и близко к сердцу. Я начала с просмотров видео в тик ток,где мне откликнулась информация и человек. В ютуб слушала про квантовую физику. И только потом пошла на обучение
Laksmi• 01 марта в 19:00
Ответ дляОднозначно
1. Що мені потрібно зрозуміти, щоб відпустити ситуацію?
Ти не можеш керувати обставинами, та ти можеш керувати своєю емоційною реакцією на ці обставини. Треба взяти в руки свою долю та не дозволяти минулому чи обставинам керувати тобою. Минуле треба залишити позаду і рухатись вперед.
2. Як навчитися приймати те, що я не можу змінити?
Треба прийняти реальність такою, яка вона є, і не намагатися змінити все навколо. Треба адаптуватись до ситуації яка є навколо.
3. Що допоможе мені пробачити інших і себе?
Реальність має багато проявів. Треба подивитися на ситуацію з іншого ракурсу і побачити її в цілому. Та відпустити уявлення про те, як все повинно було бути, і прийняти, що все відбулося так, як мало бути.
4. Яку підтримку я можу знайти всередині себе?
Підтримка у досвіді болю та розчарування. Ти вже пройшла через складні моменти життя і треба відпустити це. Вже починається новий цикл відновлення.
Пробачення себе і інших приходить через звільнення від ілюзій і готовність рухатися далі.
Головний урок цього етапу – прийняття.
Laksmi• 01 марта в 19:03
Дівчата, вітаю! подивлюсь ваші питання за зворотній зв´язок. пишіть у приватні повідомлення будь ласка.
Всміхайлик• 01 марта в 20:18
Дівчатка, а чи згадує він мене? Чи настільки щасливий, що хоче стерти все з памʼяті? Олена.
Ivanka -85• 01 марта в 20:58
Ответ дляВсміхайлик
Порадовать вас не чем, отгородился, отдалился и живёт своей жизнью 😞.
Всміхайлик• 01 марта в 21:13
Ответ дляIvanka -85
Дякую.
Біле пальто• 01 марта в 23:43
Що мене очікує далі? Що мені робити? Я вже тиждень не сплю і щодня гірше.
Як пережити і жити далі ? Так важко ніколи не було
Налогообложу• 02 марта в 00:18
Ответ дляБіле пальто
Що у вас сталось?
Атятя_тётя• 02 марта в 02:28
Доброї ночі. Може хтось сказати, що мене чекає у професійній сфері протягом року?
Марія. 10.01.1976
Дайте вподобайок• 02 марта в 10:40
Доброго дня, моде мені хтось порадити. Ситуація така, є донька Дарина ( Даша)19 років хоче переїхати до Канади , і я незнаю, відпустити чи ні(( Вона сама дуже довірлива і там буде сама. Дуже хвилююсь, але якщо їй там буде краще, то я відпущу. Незнаю. Дякую хто відгукнувся.
Ivanka -85• 02 марта в 10:53
Ответ дляАтятя_тётя
Марія. 10.01.1976
Здравствуйте, а что сейчас происходит? Работаете, ищете работу?
Забризкана водою• 02 марта в 14:13
Ответ дляДайте вподобайок
Даша все равно уедет, она настроена решительно и с позитивом, будет там ей хорошо. Она на работу едет?
Julia _taro_star• 02 марта в 14:34
Ответ дляАтятя_тётя
Марія. 10.01.1976
Добрый день)если вы сейчас работаете,то на этой работе вас может ждать увольнение или вы сами захотите уйти.Идет завершение.Тут руководитель не расположен к вам.Но вас ждут перемены и новая работа,где хорошие перспективы и сможете показать все свои проффесианальные качества.
Julia _taro_star• 02 марта в 14:45
Ответ дляДайте вподобайок
Добрый день)Дашу на такой шаг настроил какой то мужчина,возможно друг,приятель?Карты показали что она хочет поехать,осуществить свои мечты(но они иллюзорны),но и не все так просто там будет складываться.Финансово прийдется экономить,много хлопот,разногласий,конкуренции,По итогу есть карта обмана и разочарования,опустошения-возможно как разочарование и самообман.У нее от Канады как будто завышенные ожидания.
Дайте вподобайок• 02 марта в 14:51
Ответ дляЗабризкана водою
Хоче працювати, дякую Вам!