Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12527 2
Не любовница• 26 февраля 2025
Ответ дляНалогообложу
Ви були заміжня? Карти показали розрив стосунків. А на перспективу на нові поки що найближчі 2-3 місяці немає нікого.
Так, була.Розлучена. Шкода, самотність гнітить((( . Дякую вам
А чи покажуть карти, чи буде взагалі в мене чоловік ще?
Налогообложу• 26 февраля 2025
Ответ дляНе любовница
Я на далеко не дивлюсь, бо все в цьому світі міняється з кожним днем. А таро - це інструмент, який показує один з вірогідних варіантів розвитку подій. Підкажіть, щось для зустрічі з чоловіком робите, наприклад сайт знайомств ?
Не любовница• 26 февраля 2025
Ответ дляНалогообложу
Один час була там зареєстрована, але не вистачило сил на спілкування, бо дуже багато чоловіків, які шукали жінку на ніч, при тому одружених
Ашотакоя• 26 февраля 2025
Ответ дляyour style
Добрий вечір, Тетяна:) Зараз у вас щось не складається з відносинами. Ну так не завжди було, не завжди так і буде. В найближчі рік-два я не бачу серйозних стосунків. Вони то будуть, але все не те. В особистому житті переломний період буде в 2028 році. Тоді й зустрінете свого чоловіка. Я бачу в майбутньому вашу вагітність
Дякую, але вагітність це навряд чи🤔 в 40 років? Дитина в мене вже доросла є)
А так дякую за те, що подивилися.
your style• 26 февраля 2025
Ответ дляАшотакоя
А так дякую за те, що подивилися.
Будь ласка:) Ви так впевнені , що її не може бути?
Ашотакоя• 26 февраля 2025
Ответ дляyour style
Я не хочу і думаю, що не захочу вже.
your style• 26 февраля 2025
Ответ дляАшотакоя
Я не хочу і думаю, що не захочу вже.
Шляхи господні несповідимі
Ашотакоя• 26 февраля 2025
Ответ дляyour style
Шляхи господні несповідимі
Це так, але від нас теж багато чого залежить.
Я вірю в шляхи, але і вірю в те, що все залежить від нашого вибору.
В мене в цьому питанні стоїть одна дитина. Свій час я вже витратила. Бо я розумію, що в 50 років вести дитину в перший клас, це не для мене.
Що я зможу дати дитині в 60 років?
Дитина ще навчальний заклад освіти не завершить, а я вже піду на пенсію 😁.
Ні, це не про мене. Я хочу пожити вже для себе та дати тій дитині, яка в мене вже є, по можливості все, поки в мене є сили та можливості.
your style• 26 февраля 2025
Ответ дляАшотакоя
Що я зможу дати дитині в 60 років?
Ваша думка , дійсно, правильна і вірна. Все залежить в тому числі і від нас. Я просто вам подивилась на долю, і не претендую на істину в останній дистанції.
Ашотакоя• 26 февраля 2025
Ответ дляyour style
Дякую. Але доля має можливість змінюватись.
В цьому я вже особисто переконалася.
Ще раз дякую за розуміння та витрачені час, та сили.
your style• 26 февраля 2025
Ответ дляАшотакоя
В цьому я вже особисто переконалася.
Бажаю вам тільки найкращого:) Хай у вас все складеться як бажаєте
Мішечок щастя• 26 февраля 2025
Добрий вечір! Прошу подивитися, як далі буде в особистому житті? Лариса, 26.06.
PORKA• 27 февраля 2025
Дівчатка, є хтось, можете подивитися? - дуже неспокійно в нас тут, немає загрози життю, сім´ї? Ірина, 24.09.1983.
Забризкана водою• 27 февраля 2025
Ответ дляPORKA
Ну вы и так уже обдумываете переезд,но вас что-то держит, скорее морально сложно решиться и уехать,родные места, земля ...
В семье кто то не хочет уезжать,идёт как сопротивление,вы отстаиваете свою позицию.
Насчёт угрозы прямой карты не показывают ,скрыто что то, будет как будет, на все воля всевышнего.
Трусиковед• 27 февраля 2025
Доброе утро! Девченки помогите плиз .Посмотрите будут ли отношения у Богдана 28.10.2008 с той кого он сейчас любит?
Налогообложу• 27 февраля 2025
Ответ дляМішечок щастя
Зараз у вас якась втрата чогось значимого, печаль і розчарування. Ви заміжня були чи є? Чоловік якийсь буде, як з минулого
PORKA• 27 февраля 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Дякую Вам за відкук!
Юлия109• 27 февраля 2025
Девочки ну посмотрите плиз
Не знаю как утешить , может карты помогут
your style• 27 февраля 2025
Ответ дляЮлия109
Девочки ну посмотрите плиз
Так а яка в вас ситуація? Кого втішити?
Мішечок щастя• 27 февраля 2025
Ответ дляНалогообложу
Не заміжня. Можливо дурне питання, але чи можете подробніше сказати, який чоловік це? Бо якраз це зараз і важливо
Щиро дякую
your style• 27 февраля 2025
Ответ дляPORKA
Ірина, здається, ви виїдете. Загроза є.
Налогообложу• 27 февраля 2025
Ответ дляМішечок щастя
Щиро дякую
Мені випадав Імператор (серйозний, стабільний, або в силових структурах працює, при владі або жонатий, або начальник..) ; імені нажаль не скажу😁
PORKA• 27 февраля 2025
Ответ дляyour style
Ірина, здається, ви виїдете. Загроза є.
Аби встигнути 🥺🥺
Мішечок щастя• 27 февраля 2025
Ответ дляНалогообложу
Я вам дякую, цього достатньо, я зрозуміла)
your style• 27 февраля 2025
Ответ дляPORKA
Аби встигнути 🥺🥺
Встигнете. Все буде добре у вас
PORKA• 27 февраля 2025
Ответ дляyour style
Встигнете. Все буде добре у вас
Дайто Боже!!!
Дякую Вам!
your style• 27 февраля 2025
Ответ дляPORKA
Дайто Боже!!!
Дякую Вам!
Юлия109• 27 февраля 2025
Ответ дляyour style
Так а яка в вас ситуація? Кого втішити?
Ситуація така син зустрічався з дівчиною 2 роки. Тепер ні . Хочу знати чи вони будуть ще разом бо він сильно тяжко сприйняв. Богдан 28.10.2008 р.н
Юлия109• 27 февраля 2025
Яка інформація потрібна?
Янгол в камуфляжі• 27 февраля 2025
))