Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Залетна Я тут• 25 февраля в 23:28
Ответ дляyour style
Добрий вечір:) Якщо влаштуєтесь в компанію по працевлаштуванню, то грошей особливо не буде хватати, підтримки також не слід очікувати, але тут якось не будуть особливо пристально за вами дивитись. Можете проявляти креативу трохи, або свої внески в роботу. Щодо кар’єрного зростання- ні про яку кар’єру тут мова не йде. І перспектива якась на цю роботу - не надовго. Бухгалтерія- зарплата -ок, підтримка- буде в обличчі однієї пані, кар’єрного зросту- немає, перспектива тут - довгострокова. Медицина- зарплата- ок, за підтримку й мови немає, ще й доб’ють чуть що не так, кар’єрне зростання- ну тут своїх хватає. Тому під великим питанням. Перспектива- не надовго. Карта йде швидка. тому довго не затримаєтесь
Большое спасибо!
Кіма кепка• 25 февраля в 23:31
Ответ дляyour style
Добрий вечір. Складно буде. Я бачу по картам, що ні.
Дякую
Кіма кепка• 25 февраля в 23:33
Ответ дляyour style
Подскажите пожалуйста,а смогу ли я найти новую работу?
your style• 25 февраля в 23:37
Ответ дляКіма кепка
Ви в якесь інше місце переїдете, от там і знайдете роботу. Не там , де зараз знаходитесь, трохи далі. Період брала до кінця 25 року( на всяк випадок)
Чебураха з перцем• 25 февраля в 23:42
Ответ дляIvanka -85
Встречаетесь, пауза, муж -жена
Не встречаемся , но и не пауза , не муж и не жена что-то не понятное , вот и спрашиваю что ждать дальше
Ivanka -85• 25 февраля в 23:56
Ответ дляЧебураха з перцем
Он мне идёт властным, сильным, бизнесмен или военный. Ну он же оказывает знаки внимания, ухаживает, приятные встречи?
Чебураха з перцем• 25 февраля в 23:57
Ответ дляIvanka -85
Что между нами было , тогда можете сказать ?
Ivanka -85• 26 февраля в 00:05
Ответ дляЧебураха з перцем
Вначале была дружба, потом какая-то судьбоносная ситуация, с негативным оттенком. Много переживаний и эмоций из-за этого. Возможно, связано с деньгами. Как-то так
Чебураха з перцем• 26 февраля в 00:08
Ответ дляIvanka -85
Ситуация просто капец какая , не могу никому рассказать из своих , боюсь осуждения , очень волнует чем всё закончиться , потому что всё очень неоднозначно
Ivanka -85• 26 февраля в 00:10
Ответ дляЧебураха з перцем
Напишите мне в личку
Чебураха з перцем• 26 февраля в 00:15
Ответ дляIvanka -85
Напишите мне в личку
Спасибо большое за ответы и потраченный ресур , но мне писать это дня два нужно , жаль голосовых нету здесь
Ivanka -85• 26 февраля в 00:16
Ответ дляЧебураха з перцем
Хорошо, напишите, я вам номер телеграмма скину.
Верочка 100%• 26 февраля в 00:43
Ответ дляyour style
Добрий вечір:) Він вам допоможе вирішити ваше питання, але будуть певні затримки в цьому. трошки затягнеться справа.
Добрий вечір! Дякую, але нажаль надав відповідь, що не допоможе.
Кіма кепка• 26 февраля в 06:49
Ответ дляyour style
Дякую
Забризкана водою• 26 февраля в 07:59
Ответ дляЧебураха з перцем
Добрый вечер , посмотрите пожалуйста у кого есть свободное время , что будет между нами дальше Людмила 26, Игорь 35
Отношения вроде и спокойные,но что то вас тревожит,страх,неуверенность, есть какие то скрытые моменты. Возможно кто то из вас уже принял какое то решение
Меряю линейкой• 26 февраля в 08:52
Ответ дляЧебураха з перцем
Ничего не ждать,нет понимания куда двигаться и по разному вы смотрите на одни и те же вещи
Кіма кепка• 26 февраля в 08:57
Ответ дляyour style
А далеко перееду или где то рядом +-
Аль де Барановна• 26 февраля в 10:52
Девочки, кому не трудно и есть желание растолкуйте пожалуйста, вопрос был о получении новой должности
Кіма кепка• 26 февраля в 11:59
Девочки,посмотрите пожалуйста,будет ли у нас своя дача с мужем.Свой домик в селе?
your style• 26 февраля в 12:09
Ответ дляВерочка 100%
Доброго вам дня:) Бажаю , щоб знайшлась та людина, яка допоможе вам вирішити ваше питання
your style• 26 февраля в 12:09
Ответ дляКіма кепка
А далеко перееду или где то рядом +-
Це переїзд по відстані не дуже далекий, десь поряд
your style• 26 февраля в 12:10
Ответ дляАль де Барановна
це позиційний розклад , чи просто на розвиток ситуації?
Аль де Барановна• 26 февраля в 12:12
Ответ дляyour style
На розвиток ситуації
Верочка 100%• 26 февраля в 12:27
Ответ дляyour style
Дуже дякую Вам ❤️
your style• 26 февраля в 12:40
Ответ дляАль де Барановна
На розвиток ситуації
Перші три карти вказують, що отримати посаду нову важко. Про легкість мова не йде, це ілюзія. Хоча робота вам і подобається, але тут збільшиться набагато коло обов’язків. Вам запропонують підвищити кваліфікацію для отримання цієї посади. Ну от 3 мечів засмучує, це означає також розірвання договору. Можливо , це розчарування просто йде по ній. Я б сказала, що якщо не буде ілюзій щодо простоти отримання, якщо підете підвищувати кваліфікацію, то ви її отримаєте
Налогообложу• 26 февраля в 12:45
Ответ дляНе любовница
Вітаю. Дівчатка, подивіться, якщо є час і бажання.Чи буде в мене ще чоловік, чи будуть стосунки. Я так втомилася все тягнути сама...Хочеться надійне плече поряд. Але останні 5 років ніяких натяків навіть😢
Ви були заміжня? Карти показали розрив стосунків. А на перспективу на нові поки що найближчі 2-3 місяці немає нікого.
Аль де Барановна• 26 февраля в 13:06
Ответ дляyour style
Дякую вам 😻😻
Налогообложу• 26 февраля в 13:08
Ответ дляКіма кепка
До конца весны нет. Вы купить хотите или в наследство ? Ресурсов пока не хватает
Кіма кепка• 26 февраля в 13:15
Ответ дляНалогообложу
Наследство на брате.Вряд ли он разрешит мне там жить позже.
У нас есть участок,интересует построить там домик или поставить вагончик и там все благоустроить.