Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12271 2
Птица секретарь• 11 марта в 19:02
Ответ дляSandraTaro
Чому ви робили розклад на 5 карт i плюс 6, яке було питання? Плюс для кожного карти мають рiзне бачення
Я делала на три карты расклад , а под ними клала уточняющие . Например отшельник это этот человек , и под ним уточнения . Это не правильно ?
Птица секретарь• 11 марта в 19:04
Ответ дляSandraTaro
Вопрос я написала в посте . Мой сон несет значение , он вещает о ситуации ?
your style• 11 марта в 19:49
Ответ дляНе любовница
Чогось в мене теж така ’чуйка’, але що ? Який знак мені дають? Один раз ще може бути випадково, другий, але третій (і всі тоді, коли я не маю бути в тому місці)- це вже якась закономірність
Я виклала розклад на вашу ситуацію на таро. І от що вийшло. Ці зустрічі дійсно не випадкові. Чому повторюються час від часу вони? - карта вказує, що це нагадування про ту ситуацію, яка відбулась, коли ви були одружені ще. Це знак, що ви уникли більшої небезпеки, а вона була б. В вашому житті зараз нічого особливого не відбувається. Дім- робота, робота- дім. Але спогади про чоловіка ви ледь відпустили. Для того, щоб ситуація завершилась з теперішньою жінкою, карти так і вказують, що вам потрібна сім’я. Ну от для чого ця жінка і ситуація трапляється
your style• 11 марта в 20:13
Ответ дляЯ не Тролль
Добрий вечір.
Можете глянути будь-ласка. Що мене очікує в професійному і особистому житті. Якщо я наважусь піти від чоловіка. Як перенесе дитина, і які відносини з батьком будуть?
Добрий вечір вам:) Я не викладала вам на гіпотетичне майбутнє, я вирішила зазирнути у ваше майбутнє , і подивитись долю. В найближчі рік-два ваші стосунки можуть продовжуватись, і будуть продовжуватись. Тут ви ще не наважитесь підти. Завершення ваших стосунків - велика , по крайній мірі, вірогідність через 2-2,5 роки. Деякий час ви будете одна. А потім ви зустрінете свого чоловіка. Повірте, ви набагато будете щасливіша в другий раз, чим зараз. У вас випадає прекрасний шлюб, гарні , гармонійні стосунки. Ну тільки ж за умови , що ви розірвете ці стосунки. Я бачу перед собою щасливу жінку. Щодо вашої роботи - зараз ви більше залежні. Роботи майже немає. Офіційне працевлаштування в 27 році. У дитини з батьком будуть гарні стосунки, він( батько) буде підтримувати зв’язок
Не любовница• 11 марта в 20:30
Ответ дляyour style
Дякую. Так і є, в мені дім- робота. На жаль, на особистому полі повне затишшя
your style• 11 марта в 20:35
Ответ дляНе любовница
Будь ласка:) А напишіть ваше ім’я
Я не Тролль• 11 марта в 20:56
Ответ дляyour style
А що зараз заважає завершити ці стосунки? В мене постійна думка щоб завершити ці стосунки літом.
Чи зробить щось фінансово для дитини батько? Чи розраховувати тільки на себе?
Дуже дякую за відповідь
your style• 11 марта в 21:07
Ответ дляЯ не Тролль
Дуже дякую за відповідь
Тільки вибачте, зараз я не хочу вас образити ні в якому разі, але мені показує по картам , що через фінансову нестабільність, або через якусь емоційну залежність від цієї людини неможливо буде спочатку вам завершити стосунки. Фінансово буде допомагати, але треба його штовхати в цьому напрямку. Тому що через раз
БезникаяЯ• 11 марта в 21:09
Ответ дляНалогообложу
Щось є таємне, що вам не треба знати і ви через це в роздумах, очікуванні і переживаннях, що йде не так як планували. У вас якісь чи обов´язки навалились і щось ви не можете зрозуміти, що буде далі, багато думок в голові. Саме обману по відношенню до вас не бачу. Ситуація розрішиться, прозріння настане, будете перед вибором. Скажіть чи зв´язана робота з юридичними паперами і коли у вас день народження?
Добрий вечір, дуже дякую вам, за допомогу! Так робота з паперами, 04.03, в мене відчуття, що вони , зараз все роблять, щоб я сама пішла з роботи
Я не Тролль• 11 марта в 21:13
Ответ дляyour style
Дуже дякую
Не любовница• 11 марта в 21:19
Ответ дляyour style
Будь ласка:) А напишіть ваше ім’я
Олена
your style• 11 марта в 21:19
Ответ дляЯ не Тролль
Дуже дякую
Здоров’я вам
Наизнанку• 11 марта в 21:43
Чи вийду я заміж вдруге? Чи буде це щасливий шлюб?
your style• 11 марта в 21:50
Ответ дляНе любовница
Олена
В найближчі рік- два у вас будуть стосунки. Правда, розвиватимуться вони повільно. Це тому що чоловік такий, трохи підштовхувати потрібно:) В 27 році буде у вас переїзд.
Не любовница• 11 марта в 21:59
Ответ дляyour style
Щиро вам дякую. Хай буде так
your style• 11 марта в 22:11
Ответ дляНе любовница
Щиро вам дякую. Хай буде так
так і буде:) Хай вам щастить
Може ще третю?• 12 марта в 10:05
Ответ дляyour style
так і буде:) Хай вам щастить
Можна запитання, будь ласка.
Чи напише він чи це вже кінець?
Віка та Андрій
Ivanka -85• 12 марта в 10:40
Ответ дляКоролева Сарказма
Лиза, 12 лет
Здравствуйте, смотрела 25 год.
К сожалению,карты предупреждают о сложном периоде , будет принято решение которое огорчит и будет несправедливым . На какое то время она может уйти из спорта . Не могу сказать,что будет поставлена точка , тут скорее пауза чтобы найти решение проблемы , выкрутится из сложной ситуации
Оксана Таро• 12 марта в 10:58
Здравствуйте. Кто хочет подробный разбор ситуации в телефонном режиме, обращайтесь. Буду рада помочь!
nata9116• 12 марта в 17:54
Дівчата хелп! Будь ласка, хто може подивитися складне, не типове питання. Пішов по стіні грибок, здерли шпалери, обробили, заклеїли. Пішов знову. Збили вже штукатурку до цегли, просушили, обробили, зашпаклювали. Тепер ось пройшов місяць з´явилось знову мокрих декілька пятен. Знову роздовьали стіну до цегли, вже довбем цеглу в тому місці, але не зрозуміло від чого мокріє. Питання сформулюю так, 1) чи соплить труба, яка проходить по тій стіні
2) мокріє від душової кабіни (вона прилягає до цієї стіни) і треба розбирати душову.
Будь ласка, гляньте. Вже не можливо терпіти цей ремонт безкінечний🙏
Ivanka -85• 12 марта в 18:00
Ответ дляnata9116
Здравствуйте!
У моих родственников была такая же ситуация, один в один, что только не делали, в итоге нашли проблему в канализации с душевой кабины. Теперь стена сухая
nata9116• 12 марта в 18:29
Ответ дляIvanka -85
Здравствуйте!
О Господи, за це ще ми не думали. Так каналізація ж знизу, а в нас пятна по стіні
your style• 12 марта в 21:05
Ответ дляМоже ще третю?
Можна запитання, будь ласка.
Чи напише він чи це вже кінець?
Віка та Андрій
Добрий вечір вам:) Я не знаю, чи напише він , чи ні . Одне ясно з розкладу, що продовжувати стосунки або спілкування наразі у Андрія немає бажання. Навіть,якщо і напише, я не бачу , щоб між вами було якесь продовження. В нього зараз голова забита якимись клопотаннями щодо роботи.
Може ще третю?• 12 марта в 21:14
Ответ дляyour style
Щиро дякую. Напевно що так, дуже багато працює і стосунки наче закінчились, інтереса наразі немає
Птица секретарь• 12 марта в 21:15
Здравствуйте нужна помощь в трактовке расклада , выслушаю ваши мысли . Вопрос жив ли человек ? Благодарю кто уделит внимание вопросу .
your style• 12 марта в 22:18
Ответ дляМоже ще третю?
Будь ласка:) Хай вам щастить
Голова колгоспу• 12 марта в 22:26
Ответ дляПтица секретарь
Добрый вечер, в раскладе есть три старших аркана-я бы сказала что нет в живых- по отшельнику человек отстранен от мирской жизни,повешенный может говорить о жертве, возможно смерть могла быть в автокатастрофе или при активных боевых действиях.Колесо фортуны- кармическая карта,Суд- перед судом Божьим.
Птица секретарь• 13 марта в 00:07
Ответ дляГолова колгоспу
Спасибо Вам .
Королева Сарказма• 13 марта в 01:26
Ответ дляIvanka -85
Здравствуйте, смотрела 25 год.
Спасибо вам!
Оксана Таро• 13 марта в 09:57
Ответ дляПтица секретарь
Здравствуйте. Поделюсь своим видением расклада. По моему опыту, карта суд часто указывает на смерть. Но в сочетании с картами мир, умеренность, как переход в мир иной, соединение с родом. В данном раскладе этого нет.