Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Малая еще та• 08 марта в 09:21
Ответ дляIvanka -85
В марте примирения не вижу, кто-то мешает вашему общению(ну вы это и подтвердили).
Спасибо вам за ответ
Ivanka -85• 08 марта в 09:45
Ответ дляМалая еще та
Думаете это из-за жены?
Мы с ним общаемся очень тесно больше 2х лет.Поссорились из-за моей ревности(не к жене). Он как всегда включил игнор а я решила тоже игнорить,хотя раньше шла на контакт первая
Я не могу сказать точно, 1 из вариантов, что кто-то влияет на отношения. Но и совет вам проявите хитрость, гибкость, сделайте первый шаг сами, если для вас эти отношения важны.
Малая еще та• 08 марта в 09:46
Ответ дляIvanka -85
Спасибо❤️
Біле пальто• 08 марта в 12:01
Ответ дляyour style
Та не буде він з нею. Це поки вона йому написує, потім перестане. Аліна, він зрозуміє цінність вашу тоді, коли залишиться сам наодинці зі своїми думками. А це вже буде дуже скоро
Дякую вам! Нам варто йти далі однією дорогою чи краще розійтися і поставити крапку? Варто наважитись перегорнути цю сторінку чи сімʼя і далі буде запасним варіантом?
your style• 08 марта в 16:22
Ответ дляБіле пальто
Будь ласка:) Це ваш вибір повинен бути, це ваше життя. Тут у карт, як мені здається, недоречно просити пораду
Taromantika• 09 марта в 00:19
Всіх вітаю! Кому цікава астрологія, а саме, якщо ви шукаєте свій шлях, не можете знайти себе, свою нішу, заплутались у виборі професії. Пропоную розібрати вашу натальну карту, сферу проф.реалізації, роботи та грошей. Розберемо в яких професіях ви можете реалізувати себе, ваш потенціал та до чого схильність, до чого прагнути та що зробити, щоб досягти успіху. Подивимось де ваші фінанси, звідки приходять гроші, в чому ваш ресурс для заробітку.
Кому цікаво пишіть в особисті.
Відповів всім• 09 марта в 00:20
Добрий вечір!
Хто може глянути?
Залишитись в Україні,чи повернутись за кордон?
Хто може глянути?
SandraTaro• 09 марта в 11:09
Доброго дня друзі, пропоную повний та детальний розбiр ситуацii в любовних сферах та магічних впливах, фінансових сферах. В роботi використовуються скандинавські руни, таро, ленорман,оракули долі, астрологічна карта та матриця долі, додатково при власному бажанні ви можете отримати поради та консультації по тому як змінити ситуацію через в благе магічне втручання. Дякую за увагу.
Біле пальто• 09 марта в 14:13
Ответ дляyour style
Коханка так підлізла до вашого чоловіка, що з плечей її не струсиш. Така, як змійка. Солодкими речами вона влізла йому в душу з руками й ногами. А Артем вушка розвісив, і думає, що він щасливий . Але те, що він не хоче вас втрачати - то це він вам правду каже. Але він вас від дітей не відокремлює. Якщо каже , що потрібні, то потрібні всі ви разом- і ви , і дітки. Він буде і з вами, і ту мадам поки кидати не збирається.
Ви дійсно праві! Все сходиться !
Я знайду роботу найближчим часом ?
your style• 09 марта в 20:13
Ответ дляВідповів всім
Добрий вечір!
Хто може глянути?
Добрий вечір. Напишіть ваше ім’я
Королева Сарказма• 09 марта в 23:49
Здравствуйте! Посмотрите, пожалуйста, разрешится ли положительно ситуация со мной и моим ребенком
Ivanka -85• 10 марта в 08:38
Ответ дляКоролева Сарказма
Здравствуйте, как вас зовут?
Налогообложу• 10 марта в 11:02
Ответ дляБіле пальто
Ви дійсно праві! Все сходиться !
Я знайду роботу найближчим часом ?
Буде у вас робота
Ivanka -85• 10 марта в 16:47
Ответ дляКоролева Сарказма
Ирина
Не знаю, что у вас там за ситуация.
Сложности могут быть преодолены благодаря терпению и мудрости, а решение будет найдено через раскрытие важной информации или принятие решения . Однако на пути к этому могут возникнуть потери, ущербы разного вида либо вы будете сильно нервничать и заниматься самоедством.
Если тема связана с деньгам- очень аккуратно, есть вероятность обмана!
Королева Сарказма• 10 марта в 18:38
Ответ дляIvanka -85
Не знаю, что у вас там за ситуация.
Спасибо огромное. Я уже 5 месяц на нервах и таблетках. Потому то что я нервничаю, это в точку. Можно ещё вопрос? Моя дочь все же продолжит заниматься любимым спортом, или на неё наложат санкции, и запретят тренироваться и участвовать в соревнованиях?
Ivanka -85• 10 марта в 18:41
Ответ дляКоролева Сарказма
Имя дочки и возраст
your style• 10 марта в 18:48
Ответ дляВідповів всім
Ольга
Добрий вечір, Ольга:) Дивилась до кінця 2025 року. Якщо залишитесь в Україні, то спочатку показує, що потрібно буде вам швидко приймати рішення. Витягла додаткову карту( в зв’язку з чим рішення) - в зв’язку з військовими діями, або в зв’язку з якоюсь інформацією. Далі карти вказують, що ви оціните всю ситуацію. Ну потім по карті я нічого поганого не бачу. Якось показує по картам, що все уляжеться- владнається. Карта стабільна йде, без потрясінь. Ви будете знаходитись в безпеці. Якщо поїдете за кордон, то якийсь хаос в думках буде. Спочатку нічого не буде виходити, все валитиметься з рук. Потім потихеньку буде відновлення. Все забуватиметься. Ну і там очікує період застою.
Відповів всім• 11 марта в 01:03
Ответ дляyour style
Дякую Вам❤️
БезникаяЯ• 11 марта в 11:10
Добрий день, подивіться хтось, будь-ласка, що відбуваєтся на роботі, у відношені мене, відчуття, що щось вирішують за спиною, не на мою користь, Олена, 44 р Завчасно дякую!
Не любовница• 11 марта в 13:45
Доброго дня. Трапляються ситуації, що стикалаюся з теперішньою дружиною колишнього чоловіка. При чому живемо в різних містах, але іноді вона буває в нашому місті. І ’зустрічі’ відбуваються тоді, коли б здається не мали відбуватися. Наприклад: працюю в офісі, іноді потрібно віднести документи в інший офіс, це не мої обов´язки, але дуже рідко це роблю я і от в цей час ми зустрілися. Або запізнююся з обідньої перерви через суб´єктивні причини і от знову зустріч. І так вже декілька раз. Ми не знайомі, знаю заочно. Це випадковість (і я собі надумала) чи життя мені щось хоче сказати? Дякую
Оксана Таро• 11 марта в 13:57
Ответ дляНе любовница
Случайности не случайны!
Не любовница• 11 марта в 14:42
Ответ дляОксана Таро
Случайности не случайны!
Чогось в мене теж така ’чуйка’, але що ? Який знак мені дають? Один раз ще може бути випадково, другий, але третій (і всі тоді, коли я не маю бути в тому місці)- це вже якась закономірність
Дякую_аж_підскакую• 11 марта в 15:36
Доброго дня! Зробіть будь ласка розклад. Чи кохає мене чоловік, яке відношення до мене і майбутне яке...Геннадій 54 Ірина 42
Налогообложу• 11 марта в 18:45
Ответ дляБезникаяЯ
Щось є таємне, що вам не треба знати і ви через це в роздумах, очікуванні і переживаннях, що йде не так як планували. У вас якісь чи обов´язки навалились і щось ви не можете зрозуміти, що буде далі, багато думок в голові. Саме обману по відношенню до вас не бачу. Ситуація розрішиться, прозріння настане, будете перед вибором. Скажіть чи зв´язана робота з юридичними паперами і коли у вас день народження?
Птица секретарь• 11 марта в 18:45
Здравствуйте, помогите пожалуйста трактовать расклад на сон который приснился о человеке важном для меня ( он пропал без вести ) . Вопрос не знаю поставила ли я правильно . Мой сон несет хорошее предзнаменование в сложившейся ситуации ? Или это просто сон и мысли о человеке . Почему спрашивала это, так как мне редко , но снятся вещие сны о событиях .
Я не Тролль• 11 марта в 18:47
Ответ дляyour style
Добрий вечір.
Можете глянути будь-ласка. Що мене очікує в професійному і особистому житті. Якщо я наважусь піти від чоловіка. Як перенесе дитина, і які відносини з батьком будуть?
SandraTaro• 11 марта в 18:50
Ответ дляПтица секретарь
Чому ви робили розклад на 5 карт i плюс 6, яке було питання? Плюс для кожного карти мають рiзне бачення