Оце фіфа• 12 января 2024

Кассирам в супермаркетах пофиг на вашу покупку? Или могут осудить?

Отец заказал купить две бутылки водки и 2 литра пива. Мне уже 40+, но капец как стыдно!
Может кто-то работает кассиром? Вы осуждали когда-то покупателей за какие-то покупки?

П.С. Прошу без вопросов почему отец сам не купит или зачем ему. Семейные обстоятельства.
Результат:
вже голосів: 635
512 (80.63%) Пофиг
101 (15.91%) Тыц
22 (3.46%) Осудят
Рву и мечу• 13 января 2024
Ответ дляАлександраА
Прямо як з відьомского погребу. Точно чарзілля! Етикетки тільки антураж псують
Цього року ми вже то все діло чаклували у літрових пляшках скляних від гранатового соку. Вони темні. Треба буде ще якось естетикою заморочитись. Може й друк етикеток замовити. Або самим роздрукувати. Чисто іменну кожному другу.
Дякую за пендель до такої ідеї!
Рву и мечу• 13 января 2024
Ответ дляОце фіфа
ха! почитала я ваши ответы, и поняла, что у меня реально полная голова тараканов )))
купила папе водку с пивом, а себе в добавок бутылку вина )))) и селедку!
И плевать на то кто что подумает!
Вітаю! Так тримати!
Рву и мечу• 13 января 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Ого, скільки роботи. Вы молодці реально!
Та то такий релакс і задоволення.
Ми ще й гриби білі ’сіємо’. Ну вони і без нас звичайно ростуть, але ми (чоловік точніше, то йому в кайф) кожну зрілу шляпку обдирає спори, калапуцає з водою, настоює і поливає на коріння дерев.
Потім кожен гриб, який там виріс, каже - ага, це я тут сіяв 🤣🤣🤣
Джем Шакіри• 13 января 2024
Фиг там, а не похер. Захожу в Киевхлеб, смотрю на колбасы. Из-за прилавка: А итальянской нету и крафтового хлеба тоже А, ну ОК, я пойду тогда!
Бльо, она что следит за мной?! Я раз в неделю захожу и то не всегда.