Замороженная селедка• 19 января 2024

Як себе переконати, що це вже край?

Дівчата, дійшла десь до 73-74 кг при рості 168 см. Їм, що хочу, сплю як попало(робота і тривоги дають про себе знати), намагаюсь не їсти пізно ввечері, але зранку не завжди їм вчасно, бо сплю(
Не можу відмовитись від лате, але не більше 1-2 в день(по грошам теж би хотілось економити).
Я б хотіла бути стрункою, легкою, але і в такому вигляді я чомусь не комплексую, чоловік обожнює(((( а хотілось би, щоб у нього була витончена жінка. І хочу фото робити, щоб я там норм була. Бо обличчя зсувається, коли набираю вагу.
Ходжу приблизно 12 тис кроків на день, меньше тільки перед циклом, бо погано.
Як себе підняти і примусити займатись? Вдома є орбітрек, пилиться.
Ненавиджу робити одне і те ж саме, колись схудла на танцях, але зараз не можна через проблеми зі спиною. Ходжу на лікувальний масаж.
Поділіться своїми мотиваційними історіями.
Дякую
вентиляторная• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Зовсім не п´ю, не люблю алкоголь
Я бухаю і відповідно закушую добре і це все на ніч спортом не займаюсь,але в мене 164/69 виглядаю менше за вас
парИла я парИла• 19 января 2024
Ответ длянаКоблучках
У мене 106 бедра. Не може бути 105 у вас))
А на вигляд ваші бедра не більше 95см. А який у вас рост?
_Злата Ibra_• 19 января 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
А по-моему вы такая секси. Худела с 70 до 58. Тело класс, а вот лицо с тех пор +10 лет. Обвисло капец. Сейчас опять 66 и пофиг уже, зарядку только для спины делаю.
Я не худая и не полная, зад есть, грудь небольшая 2 размер максимум, наверное 1,5, мне нравится. Худой быть тоже не хочу
_Злата Ibra_• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
У мене спочатку обличчя, тому я худіга гарніша
Да у вас такой типаж , а у меня тоже лицо худеет первое
_Злата Ibra_• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Я не їм перед сном ніколи
А я всегда, )утром и днем редко)
сказочное_Бали• 19 января 2024
А анализы у вас все в норме? Сахар, холестерин, давление? Меня мотивировал пересмотреть рацион и начать считать калории немного повышенный сахар.
_Злата Ibra_• 19 января 2024
Ответ дляНиф_ниф
Мой, наоборот, после толстой первой жены очень трагически воспринимает когда я начинаю что-то есть сверх меры боится повторения сценария)
А он какой?
_Злата Ibra_• 19 января 2024
Ответ дляЧесно брешу
Мой муж на вас бы облизывался аки кот. Я груша. Если держу низ, то грудь фсе. И лицо тоже. А вы такая красотка
А мне нравится типаж фигуры груша, бедра у них красивые и талия
_Злата Ibra_• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Коли недоїдаєш, то болить голова і важко думати.
Что для вас значит недоедать?
наКоблучках• 19 января 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Парова машина• 19 января 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Я лате не п´ю, та й каву взагалі перестала вживати, п´ю чай без цукру чи відвар шипшини (на роботу беру з собою у термосі), кожен раз як йду повз точки з кавою думаю про те що ’55грн я собі заплатила’, замість лате, на косметолога вже розкошелилась)
Шипшила вимиває кальцій з кісток
наКоблучках• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
По стегнам-попі 104 см тільки що заміряла. Але у мене саме стегно 60 см в найширшому місці.
І в мене 60))
Ниф_ниф• 19 января 2024
Ответ для_Злата Ibra_
А он какой?
90 кг))) когда знакомились был 85-90
наКоблучках• 19 января 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Это у вас на 106 никак не похоже
Я ще і 74-75 важу))
автор Замороженная селедка • 19 января 2024
Ответ длянаКоблучках
Я ще і 74-75 важу))
Тю, у Вас якесь магічне дзеркало, Ви дуже худа в ньому
Ответ длянаКоблучках
Я ще і 74-75 важу))
А, так Ви майже на 10 см вище від мене
Ответ для_Злата Ibra_
Что для вас значит недоедать?
Коли мало углеводів.
Ответ длясказочное_Бали
Так, постійно здаю. Єдине ферритин
Ответ для_Злата Ibra_
А я всегда, )утром и днем редко)
Мені погано тоді всю ніч і зранку. І мігрені можуть бути.
Пп саме через це починала, бо від усього погано було. Не пю, не палю тим паче
_Злата Ibra_• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Груди десь такі, напевно, під грудьми не більше 80, а бедра десь 105, залежить від циклу, забирають води. Талія 72
У меня талия 68 где-то и бедра 97 примерно 98, но выглядят шире ваших. У вас. У вас бедра не выглядят широкими , не знаю большая ли попа. И будто между талией и бёдрами меньше разницы. Но это все фото в зеркале. Оно может искажать
наКоблучках• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
фото
Тут скілтки у вас?
Ответ длявентиляторная
Я не буду бухати, щоб скинути) бо я і від мігреней рву, а то ще від алкоголю(((
Ответ длянаКоблучках
Тут скілтки у вас?
Така ж вага, може +-1 кг, бо це не при місячних
наКоблучках• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Я така і є, не тільки в дзеркалі.але худою мене не назваш точно)) Це просто тут від 75 кг падають в обморок і доказують що це ожиріння. А в мене просто спорт, м´язи важкіші жиру.
Ответ для_Злата Ibra_
Я перепитала у чоловіка, чи може бути це дзеркало дивним) бо він ще фото не бачив, а загалом каже, що я сексі і красива
наКоблучках• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
фото
Та ну, це 2 різних людини
_Злата Ibra_• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Просто у вас бедра кажутся уже чем 105. Хотя может вы просто высокая. )
Ответ длянаКоблучках
Так 75 до мене і для Вас це зовсім різне. Я була як ідеальною, так і товстою в 65 кг. Від спорту залежало. А народжувала в 76 кг, але 6 кг відразу народила, потім з водою опухлість ще кг пішли.
Мандолина Бу• 19 января 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Ну какие 72? Вы считаете нас слепыми?😂 минимум 85 см
Ответ для_Злата Ibra_
У мене попа є) незалежно від кг, у нас вона генетично передається