Джага-джага• 25 января 2024
Шось не бачу щоб нашого президента вітали з ДР всі як того року?
Минулого року прям всі селебріті пост подяка, з похвалами і фоткою з президентом з часів його шоубізу.
А всьо...
Я так і не зрозуміла коли був той переломний момент від любові до ненависті. Почитаю коменти під його відео, так коси дибом. Враження, що його бвльше ненавидять як путіна.
Я поки не зрозуміла як до нього треба відноситис, не голосувала за нього, але і ненависті масової і осуду не розумію. Точніше що за рік сталося такого кардинально поганого з його сторони, що впав в повну немилість народу
А всьо...