Кастрюлька• 28 января 2024
Сумно дивитися на донечок з татами
З одного боку це так мило, коли маленька дівчинка крутить як хоче величезним брутальним чоловіком. І коли вже доросла жінка поруч з татом. І стільки тепла в цьому. Гордості в татових очах. І в жінці , дівчинці стільки впевненості, що вона найкраща, що її люблять просто тому , що вона є.
Я виросла в повній сім´ї . Але мене тато навіть маленьку ніколи не брав на руки. Мама це як щось веселе розповідає, що боявся що впісяю. А раз залишила погуляти, то я лоб розбила об поріг. На що папа завжди " то треба було дивитися куди йдеш"
А коли народилася сестра, то взагалі вся увага була їй.
Я й виросла зі страхом, що мене немає за що любити. Я закохоюся, а потім ховаюся і відштовхую перша. Бо боюся, що мене немає чому любити. Що завжди оберуть іншу.
Читала книги на цю тему, спілкувалася з психологом. Сама собі завжди нагаоую , що я гарна , розумна, хороша, що мене люблять. Та все рівно не виходить на всі 100 підняти самооцінку.
І так, я заздрю таким дівчаткам. Бо вони мають те, чого ніколи не мала і не можу мати я(
Ответ дляВ гости звали?
Ну вот мы с бывшим мужем разведены. Он видится с ребенком раз в несколько месяцев. Общих детей у них нет и не будет. Да, для ребенка стало стрессом, что родители развелись. Но если бы родители жили вместе и при этом часто скандалили, ребенок испытывал бы еще больший стресс
Я с вами согласна , просто автор подает что в разводе отец может полноценно участвовать в жизни дочери - я думаю нет
Кастрюлька
• 28 января 2024
Ответ дляМиззери
Мій брат після розлучення більше часу з дітьми проводив ніж коли жили разом. Він почав тікати з дому. А коли розійшлися, то діти 70% часу були у нього.
По різному буває
Ответ дляКастрюлька
Я +/- вашого віку. У моїх деяких однокласниць були хороші тата. Якщо в школі хтось ображав, то також приходив тато і розбирався. І вони зараз найкращі дідусі
У мене, з дитинства можна було списати все на те, що сильно молодий був. Не розумів що таке дитина. Я пам´ятаю уривками, як п´яний досіпувався, що дідусь його заспокоював і прогнав, щоб не чіплявся до дитини. Як п´яний лежав на полу і мискою блювоту накривали.
Як особливе задоволення було посилати мене за прутом. ’ Ні, це не такий’. І при гостях також. А потім в дорослому віці при гостях це згадувати разом з історією того падіння. Це ж смішно. Підлітком змушував підіймати спідницю, щоб вдарити тим прутом. Як мене 8 річну вичитував і мало носом не тикав, бо погано помила підлогу.
О, ну так у вас много историй про него
Попробуйте отпустить , если будет проще не общайтесь
У меня комбо было , что отец что мать были оооочень плохими родителями
Наверное отпечаталось но я в принципе отношусь ко всем историям из детства как к взгляду со стороны , было словно не со мной или в другой жизни , могу самую жесть с улыбкой рассказать -как чужую историю , меня это не цепляет совершенно
Время не вернуть , ничего не исправить , было и было , сейчас могу сама строить свою жизнь
Пишу каліграфічно• 28 января 2024
Автор, є ще гірші ситуації. Живий батько не просто ’відсутній’, але й маніпулює і газлайтить ціле життя, а на старості хоче опіки. І далі газлайтить.
Я вас добре розумію. На жаль.
Вкаблучках• 28 января 2024
Ответ дляКастрюлька
А скільки вам зараз? Ви заміжня?
Пишу каліграфічно• 28 января 2024
Ответ дляКастрюлька
По різному буває
Це унікальний випадок.
Мій тато, коли ’гуляв’ і жив з іншою бабою, то в той же час виховував її синочків. А рідна юна дочка взагалі не цікавила його, я жила сама і не мала що їсти. По факту батьки навіть не розлучені були, тобто аліментів також не було.
Кастрюлька
• 28 января 2024
Ответ дляМиззери
О, ну так у вас много историй про него
Так, час не повернути. Намагаюся для своїх дітей бути хорошою мамою. Розбираюся з чим можна, щось просто куди подалі в закрома пам´яті.
У мене бабуся дуже хороша була. Якби не вона, то мабуть на одній спробі суїциду не закінчилося б.
Мама дуже сувора була. Я, у якої перший секс був вже з чоловіком в 23 роки, ще зі школи була на її думку гуляща, непутьова і невдячна.
Зараз вона намагається загладити це. А я б взагалі не згадувала. В спілкуванні з ними повторюю собі ’ ну от такі вони. Інших не дано’
Кастрюлька
• 28 января 2024
Ответ дляМиззери
Это 1 процент из 100 и может временно пока женщину не встретил
Хороших отцов мало
Вони знову зійшлися з дружиною. Любить її . Просто жити окремо потрібно було відразу, а не лише тепер. Він в чомусь схожий на свого дядька, мого папу. Такий же мамин синок. Тільки з тою різницею, що бабуся була добріша свекруха, ніж моя тітка.
Кастрюлька
• 28 января 2024
Ответ дляВкаблучках
А скільки вам зараз? Ви заміжня?
38 , розлучена
Кастрюлька
• 28 января 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Це унікальний випадок.
Ситуації різні бувають. Шкода, що за вчинки батьків завжди страждають діти(
Сподіваюся, що у вас зараз все добре 🙏
Кастрюлька
• 28 января 2024
Ответ дляМиззери
О, ну так у вас много историй про него
Мене чіпляє. Я багато чого на довгий час була витіснила з пам´яті. Знаєте, як пробіл. Краще б так і було. Я не хочу це пам´ятати
Мост_Устал• 28 января 2024
У меня как у Миззери +- было детство. Плюс, вернее жирный минус - отец был военным. Но я упрямая до чертиков была - давала отпор. С психотерапевтом свои траблы не прорабатывала - смотрю на все свое детство как бы со стороны, меня ничто никогда не триггерило. Сделала выводы как не надо - со своими детьми другого плана воспитание и общение изначально.
Сейчас
Пишу каліграфічно• 28 января 2024
Ответ дляКастрюлька
Сподіваюся, що у вас зараз все добре 🙏
Звичайно, добре) Я дивлюсь на історію свого життя як на посібник ’як не треба робити батькам’.
І взагалі всі жахи, що я мала в юності, я осознала вже в дорослому віці. Тоді психіка якось дуже гарно захищалась.
Єдине, що зараз допікає той горе-батько, який хоче допомоги, і я вже на межі не спілкуватись з ним взагалі.
Кастрюлька
• 28 января 2024
Ответ дляМост_Устал
Сейчас
Я просто з одного боку сильна і жорстка стала. Також це навчило давати відпір і як не треба робити з дітьми.
А з іншого боку я дуже чуттєва та ранима. В мені неначе дві особистості живе. Та , яку знають оточуючі. І та, яку навіть я не завжди випускаю
Кастрюлька
• 28 января 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
В мене батьки інваліди. При чому тато, який звик, що з ним бабуся носилася . Тепер він так з мамою. Вона має з ним носитися. Я рідко приїжджаю. Не можу довго на одній території з ними. Може хтось назве терпила. Але ж вони батьки і потрібно на старості допомогати .
З родзинкою• 28 января 2024
Ответ дляКастрюлька
А, я й забула, що порадниці мають екстрасенсорні здібності бачити те чого немає
Сколько у вас в жизни было отношений?
Пишу каліграфічно• 28 января 2024
Ответ дляКастрюлька
У мене формально теж інвалід (офіційно ні, бо то ж треба десь іти, добиватись, а йому то не треба), бо по п´яні руку зламав і тепер після операції, яка витрясла з нас тисячу доларів, далі п´є і вимагає йому помагати. А ще має офіційну відмовку не працювати (рука).
І він один.
То ж вам ще повезло, що мама з ним поряд.
Ненавиджу то все.
І він один.
Ненавиджу то все.
Мост_Устал• 28 января 2024
Мой отец умер давно, но, если бы был жив - общалась бы конечно в каком-то оптимальном режиме.
Кастрюлька
• 28 января 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
І він один.
Ненавиджу то все.
І він один.
Ненавиджу то все.
У мого діабет, він майже сліпий. Якось дотримуватися харчування чи пройти обстеження не хоче. З ним всі носитися мають.
Так, пощастило. Бо інакше я не уявляю навіть як би то було
Шалена невинність• 28 января 2024
Автор, це звісно все впливає, але це, так би мовити, база. На яку вже ви самостійно додаєте потрібні вам емоції та риси, а зайве забираєте.
У вас залишилася образа на батька, що він недолюбив вас маленьку. Але ви можете зробити це самостійно.
Працювали з маленькою дитиною в собі?
Фляшунька• 28 января 2024
Ответ дляКастрюлька
Раздвоение личности?
Милая, это уже к психиатру.
Кастрюлька
• 28 января 2024
Ответ дляФляшунька
Раздвоение личности?
Милая, это уже к психиатру.
Шановна, не рекомендується писати те, в чому не розбираєтеся
Кастрюлька
• 28 января 2024
Ответ дляШалена невинність
Працювали з маленькою дитиною в собі?
Так, пробувала. Іноді здається, що краще б не чіпала
Шалена невинність• 28 января 2024
Ответ дляКастрюлька
Чому?
Кастрюлька
• 28 января 2024
Ответ дляШалена невинність
Чому?
Бо почало вилазити те, що дуже гарно було сховано і явно не заважало мені жити
Два-три тижні і фсьо• 28 января 2024
Ответ дляМиззери
Автор , а сколько вам лет ?
Не в том плане что вы не зрелая просто хочу понять когда это происходило , мне 40 во времена моего детства я нормальных отцов вообще не помню !
Не пьет и работает это считалось вообще эталон мужа в семье, поколение какое-то мужчин дефективное было , инфантильность бухающие (Мой отец 59 года ) у всех подруг бати закладывали , никогда ими не интересовались
Мамы работали как лошади и тоже не до детей
Сравнивать отцов тогда и картинку отцов сейчас нецелесообразно , поколения другие , отношения к детям люди пересмотрели
Я помню только раз свое времяпровождение с отцом -он повел меня на елку , мы ехали в метро , у меня фобия турникетов хлопающих , и я очень боялась проходить -в принципе можно ж было перенести меня на руках или возле кондуктора провести но он меня силой протащил с истерикой а потом на эскалаторе еще рассказал что люди раз провалились и их механизм как мясорубкой перемолол 😆🙈
Короче я даже на кладбище к нему не хожу
Ну так так и есть, что теперешнее поколение 30-45лет все психически нездоровое. Потому что воспитывалось нездоровыми родителями по нездоровым советским стандартам
В гости звали?• 28 января 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Не все 30-45-летние люди психически нездоровы
Два-три тижні і фсьо• 28 января 2024
Ответ дляВ гости звали?
Разной степени нездоровья)
Еще ни одного полностью адекватного не знаю
Вам телефонограмма• 28 января 2024
Ответ дляКрим мій
Надо автору побольше писать, А то многие думают, что если дитя любили в детстве, то это ГАРАНТ что во всем остальном будет только самое-самое и это сулит только острова и удовольствия. Таки бывает и так и вероятности больше, но без гарантий. Гарантий в этой жизни нет... свой опыт ударов такие ’дети’ могут выгребать уже во взрослой жизни..
Залюбленим у рази важче вигрібати, бо вони не пристосовані до життя, вони не мають стресостійкості. Всі невдачі- це наш вибір, це не у королівствах, де заміж королі своїх принцес видавали за партії вигідні для короля.