Злива інформації• 21 февраля 2024
Співбесіда. Я зараз вибухну. Навіщо роботодавці так роблять?
Домовились про співбесіду, я вказала бажаний поріг, з якого можу починати.
Це 20 тисяч (Київ). Мені дзвонять, назначають. Приєднусь і вони кажуть ‚а як ви ставитесь до зарплати в розмірі 12 тисяч грн?‘ - і це офісний графік з 9 до 18.
Я кажу, що негативно, бо оговорений поріг - 20.
Після цього директор каже що питань немає і ми відключаємось. Навіщо було забирати мій час?!
Це ще добре, що я попросила онлайн. Якби приїхала туди ще і на дорогу витратилася - взагалі була би в шоці
Чорнобаївка• 21 февраля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Шановна, я на минулому місці 30 тисяч отримувала
Ви можете йти пахати за мінімалку, ваша самооцінка - ваші проблеми
В Україні не та ситуація зараз. І треба розуміти роботодавців, як їм складно зараз.
Ванна Тазиковна• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Ну за бухгалтера тоже не розумію, за що більше 12. Тим більше, що там все автоматизоване.
Ага, особливо автоматизовані усі звіти в податкову)))
Просто болталка• 21 февраля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
В атб на кассі і то більше платять.
12 тис зараз це смішно
Там 12 мінус податки і графік не нормований.
Перекус беру завжди• 21 февраля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Чого звільнились ?
Злива інформації
• 21 февраля 2024
Ответ дляКачка в тапцях
За тарелку супа будете работать?
Без мяса
Зараз час такий, носом крутити не варто
Чорнобаївка• 21 февраля 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Скільки вас тут рабів
Скільки отримуєте, нерабиня ви наша?)))
Злива інформації
• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Мені поплакати, бо директор собі порш не купить?
Даю справку• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Що автоматизоване?) Платежі самі набираються? Товар теж самий приходується? Та ще ПН самі реєєструються і головне не блокуються)
Злива інформації
• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Скільки отримуєте, нерабиня ви наша?)))
Ви суп доїли?
Чорнобаївка• 21 февраля 2024
Ответ дляВідірву та викину
Не володію жодною, зп 2 тис дол. А ви вкл мозок😂
“Хфантазьор, ти мєня називалаааа»
Злива інформації
• 21 февраля 2024
Ответ дляКиця-бриця
Ну , для Киева - это слезы .
20 - сльози
А 12 це взагалі краще промовчати, щоб не матюкатись
Якось так і живу• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Ви напевне секретар або директор))))
Репетиторша• 21 февраля 2024
Ответ дляЗлива інформації
12 тисяч! Київ!
А какая должность?А,уже увидела.
90x60x90• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
“Хфантазьор, ти мєня називалаааа»
Не заздріть. Це більш ніж реальні сумми.
Йосип_молодий• 21 февраля 2024
Це ще добре, що співбесіда онлайн і одразу сказали.
В мене було, що я їхала, потім інтерв´юер запізнилася на 15 хвилин, пів години співбесіди, де мені ставили купу різноманітних питань (пару разів, навіть, по колу йшла розмова), а потім лише повідомили, що в них немає можливості платити мені ті кошти, що я вказала.
Ото я злюща була!
Злива інформації
• 21 февраля 2024
Ответ дляЯкось так і живу
Ви напевне секретар або директор))))
Думаєте? Я думаю вона на касі
Мию чакри щоденно• 21 февраля 2024
Ай, автор не витрачайте нервові клітини)) могли й 40 пообіцяти, а по факту 12 заплатити, після того, як ви місяць відпрацюєте і відмовитесь від інших вакансій.
Якось так і живу• 21 февраля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
І розблокування податкових накладних
Доктор Варвар• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Зараз час такий, що носом крутити не варто.
невірне твердження. в Києві роботи повно. в АТБ 18-19 тис. в Єві 19-21 тис. Тому на 12 тис не варто погоджуватися. як на неї вижити? що їсти? макарони одні?а купити взутися??? це просто мрак. я маю 20 тис. 2200 - квартплата. 6 тис кружки і репетитори. і все. купила взутися собі і дитині по інету ,бо в магазинах від 2500 по скидках. 1700+2200. Добре що ще здаю квартиру.а так би сиділа голодна.
Мию чакри щоденно• 21 февраля 2024
Ответ дляДаю справку
І взагалі, бухгалтерам мають доплачувати або рік за два рахувати, бо нерви ще ті треба мати, щоб оте все розгрібати
Киця-бриця• 21 февраля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
И зарплата . Каждый месяц бегают и пристают ’А почему столько ?’ . Только не у компьютера спрашивают , а у бухгалтера .
Ленивица-красавица• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Автор, а що в вас такого особливого, щоб 20 платити? Двома мовами володієте?
А це шо якась велика зарплата що треба мати якісь супер знання?! Зараз на життя треба в місяць мати 30ис хоча б на одного і це не за якійсь знання це має бути нормальна зарплата. А якщо в людини діти...
Перекус беру завжди• 21 февраля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Я считаю , что в АТБ и Еве зарплата может быть и повыше офисных работников , им в рабочее время некогда на советчице висеть , они там действительно пашут и не с 9 до 18 , а то офисные только и висят здесь и хотят по 30 тыс получать
Репетиторша• 21 февраля 2024
Ответ дляЗлива інформації
12 тисяч! Київ!
А какая з/плата была указана в вакансии?
Значит надо• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Це не ви в недавній темі про пошук менеджера для інтернет-магазину були згодні працювати за 4000 6 днів на тиждень?
Киця-бриця• 21 февраля 2024
Ответ дляЗлива інформації
20 - сльози
И 20 слезы - Для Киева . В регионах зарплаты меньше , так всегда было .
Злива інформації
• 21 февраля 2024
Ответ дляРепетиторша
Ніяка
Сказали обговоримо на співбесіді ще раз
Але при созвоні я сказала що хочу від 20
Сказали обговоримо на співбесіді ще раз