Сонячний зайчик• Изменено 25 февраля 2024

Чому більшість відвідувачів у магазинах такі тупі...

Я працюю консультантом в магазині одягу майже півроку. Робота подобається, я свідомо туди пішла. В майбутньому хочу працювати в брендовому бутику/дизайнерському шоурумі, бути стилістом, мати свій магазин. Але зараз не про це.

Коли йшла на роботу, розуміла, що люди бувають різні. Але стільки дурнуватих кадрів трапляється, це жесть. Не вітаються у відповідь (хоча до цього швидко звикаєш).
Заходять, щоби зайти, бо магазин у великому ТРЦ і багато людей просто ’вбивають час’, але наматують нам цим трафік (керівники слідкують скільки людей зайшло і скільки купили).
Запитують ціну або розмір замість того, щоби пошукати бірку.
Питають, який розмір підійде на них. А до цього як ви одяг купували? Чи може я маю вас обміряти сантиметром?
Думають, що ціну встановлюють продавці, і питають чому на брак така маленька знижка і чому ми не можемо зробити тут і зараз нижчу вартість.
Кажуть, що нічого не треба, і тут же дівчина дивиться штани і піджаки і каже своєму хлопцю: ’мені треба костюм’. То я тобі костюми не покажу, чи що?
Міряються задля розваги, а ще гірше — коли міряють величезну купу речей, задають купу питаннь, просять поради як воно виглядає на них, і у підсумку не купують НІЧОГО. І лишають цю всю купу вивернутою і не поскладаною. Або якщо повішали на вішачки, то неправильно, все одно потім переробляти.
Ті, хто запитують, де можна залишити поміряні речі, взагалі наче повилазили з печери. В магаини ніколи не ходили, чи як? Ми прибираємо у примірочних, це логічно. Нє, воно ту купу тримає в руках, вже немає іншого виходу ніж забрати цю купу в людини, і ти мало того що бігаєш шукаєш іншому клієнту якусь річ, так ще і цю купу маєш втримати і десь покласти.
Найбільш бісяча категорія — ті, хто приходять за 5 хвилин до закриття магазину (а то і за 3). Одна дівка просто хотіла помірятись, навіть нічого не купувати. Невже незрозуміло, що за 3 хв нічого вже не встигнути і каса вже закрита? Якщо вона розраховувала лишитись після 22:00, коли все зачиняється, то вважала, що продавці її, королеву, чекатимуть? Ну звісно, ми ж не хочемо додому, а транспорт і вночі кожні 5 хвилин їздить, ага. Якби не мій тато на машині, не знаю, як би я діставалась додому, особливо на вихідних.
Люди, будьте розуміючими, ми працюємо в сфері обслуговування, але нічого вам не повинні, те що ’клієнт завжди правий’ — давно розвіяний міф, ми теж люди і можемо помилятись, втомитись і маємо право піти додому вчасно. Ми головніші в магазині, а не ви, бо ми знаємо все про товар і його особливості і допомагаємо отримати вам те, що потрібно. Якщо ви звісно прийшли з конкретною метою.
#Пойду_кгадалке• 25 февраля 2024
Ответ дляЕдинорог помог
’Я працюю консультантом в магазині одягу майже півроку. Робота подобається’

Видим. Верим.

’В майбутньому хочу працювати в брендовому бутику/дизайнерському шоурумі, бути стилістом, мати свій магазин’

Насчет шаурмы вы все правильно пишете, там с и размерами попроще,
и клиент знает, чего хочет

’наматують нам цим трафік (керівники слідкують скільки людей зайшло і скільки купили)’

не растекайтесь мыслью по древу, лучше расскажите, за какие грехи вы на этот ’строгий режим’ заехали? :))
’Насчет шаурмы вы все правильно пишете, там с и размерами попроще,
и клиент знает, чего хочет’

Вы-то хоть не переигрывайте))
Бринзолетта• 25 февраля 2024
Вы и Ваше руководство раньше на базаре турцией торговали ? Ну когда становишься на картонку, одеваешь вещь, сходятся соседние стилисты тети Светы с утра подогретые коньяком и говорят : вах как вам идет , а если ты не купил это добро тебе в след полетит сто прокленов. Так было в 90-е, Вы из тех времен да ?
Чумацький Шлях• 25 февраля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Для чого бірки тоді потрібні?) І людина має знати приблизно свої параматри і розмір
А для чого ви там? Окраса магазину?))
Залізний занавіс• 25 февраля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Просто вас нельзя это делать,а душа так и просит
Поэтому и рекомендую вам санитаркой пойти ,вот там вы оторветесь по полной !
пожалейте пациентов((
Чумацький Шлях• 25 февраля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Потім коли керівництво буде казати що продажів мало, а людей багато, я на вас подивлюсь
Та не дивно, що з таким еонсультантом продаж мало))
Барабан для дорослих• 25 февраля 2024
Мені подобається в секонді - ніхто не допомагає нічого знайти і підібрати , шукай собі , міряй скільки хочеш. Не люблю магазини нового одягу саме через консультантів.
Зрадорозганячка• 25 февраля 2024
Я за те,щоб консультантів не було взагалі, спочатку лізе зі своїм здрасьте, допомогою і пропозиціями, а потім тебе ще й обсирає в спину.
Весотехник• 25 февраля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
так ви стійте на вході і запитуйте, чи готовий покупець щось купувати? чи просто вештається))
Так у вас взагалі не буде людей, а отже і за відсутність продажів ніхто не буде сношати)) Так же краще?
Анонім Секретар• 25 февраля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Так а покупці до чого тут?
Люблю порядок• 25 февраля 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Мой любимый магазин именно по этой причине. Но я ещё здороваюсь с девочками.
Барабан для дорослих• 25 февраля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Я ні, тільки якщо каса дуже близько до входу.
Саджу все зарання• 25 февраля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Тут скорее вопрос стоит - для чего Вы нужны, если клиенту нужно самому с товаром разбираться
Мания-Величия• 25 февраля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Дякую, сама розберуся, що моє. Є і вдячні клієнти. І я ніколи не дозволяю собі хамство. Завжди стресостійка. Форум для висловлення думок, я висловила те що накипіло
Я с вами полностью согласна, все так и есть как вы описали и даже бывает и похуже . Но тут вас никто не поймет и не поддержит- они с противоположной стороны, они всегда правы.
меня еще бесит когда все в тоналке и в помаде тянут мерять узкие светлые вещи, вымазывают, а потом говорят- Я ТУТ вымазала, дайте мне такое же , но НОВОЕ! Как это сделать ?
А прийти за 5 мин до закрытия и радостно воскликнуть- УРА! я успела к вам. Вы не переживайте, мне только посмотреть , не покупать- это святое)))
Смурфик• 25 февраля 2024
Ну бывает заходишь реально глянуть что есть интересного. А если например захожу за футболкой то сама могу их пересмотреть. Зачем мне консультант за спиной
Залізний занавіс• 25 февраля 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Я здороваюсь один раз, и то неохотно.
Захожу в магазин. В своих мыслях, молча, чтобы убить время и отвлечься от своих проблем, что то посмотреть. Если что то понравится - может даже и купить.
Никого не трогаю. Хочу молча зайти, тихонько посмотреть и выйти.
В зале стоит 4-5 консультантов.
КАЖДАЯ с тобой здоровается. ЗАЧЕМ это?
Потом к тебе подходит одна и начинает навязчиво спрашивать что мне нужно, какой размер, начинает предлагать другие модели..
КАРЛ! Я не прошу модели,размер, цвет итд.
Я зашла молча посмотреть товар.
Зачем мне 5 ваших здрасьте?
вот поэтому я покупаю только в интернете или в секондах. ненавижу навязчивых продавцов.
Люблю порядок• 25 февраля 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
У меня просто он под домом, я туда хожу каждую неделю, лицо моё примелькалось
Вот Она Я• 25 февраля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
кто за девушку платит - тот ее и танцует. если я сама подберу размер, модель и повешу на вешачки - за что вам платить зар плату?
младокошкина• 25 февраля 2024
Ответ дляВесотехник
Помню на Барабашова, год где-то 2007. Подходим к контейнеру, кофточки висят на всю его высоту. Прошу продавца показать вон ту кофточку (на самом верху висела). Продавец берёт палку с крючком и говорит-буду её снимать, если купите, если вам просто посмотреть, то снимать не буду))
Поросенка• 25 февраля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
А для чего вы там нужны, если клиент сам придет, сам найдет нужный размер, сам развесит все что не подошло потом правильно? Ваша функция в чем будет заключаться?
Шукаю трусики• 25 февраля 2024
Ответ дляОйЙой
Не буде у вас магазину,, тому що ви зрозумієте що це опа. І добре. Я продавець одягу, так фігня. Учіться відсіювати просто туристів. Питання про примірку багато проясніють. Якщо не буде міряти, на вихід і все. Купують 10 відсотків із всіх
’На вихід і все’ це як?
Ви так написали, що здається, що мало не стусанами покупця з магазина женете
Единорог помог• 25 февраля 2024
Ответ дляБринзолетта
Не ругайте ’тетю Свету’, базар выедает душу. Представьте себе работенку, простоять на морозе без почина, с утра и до обеда. Кстати, если тетя Светы не срет в кашу тете Мане, это отличный коллектифф :)

Обожаю советчицу, список Форбс, первая десятка :) и на рынке никто ничего не покупает, и Турция - полный зашквар :)
Соседушка• 25 февраля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Мені ще Вайкікі подобається, там дівчата по вуха зайняті розвішуванням та розкладанням товару, покупець сам собі режисер.
Джем Шакіри• 25 февраля 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Я нікого не ганяю🥰
Только потому что вас саму тогда с работы погонят
Залізний занавіс• 25 февраля 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
у меня тоже самое) уже лет 15 делаю покупки одежды только в секондах и интернете, лишь бы никто не трогал
Вредняжка• 25 февраля 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Продажі - це не ваше
ага,вспомнилось:работа пожарного классная!,но как пожар,то хоть увольняйся)
Люблю порядок• 25 февраля 2024
Ответ дляСоседушка
У меня в городе ещё и в sinsay особо не преследуют
ЯблокоРаздора• 25 февраля 2024
Ответ дляВакцениро Вона
одразу видно жінку з рашкі точніше совєтів
Тому що в мене краща російська за багатьох росіян? Так , в мене гарна освіта, маю такий гріх.
младокошкина• 25 февраля 2024
У меня вопрос- а куда девать померянные, не подошедшие вещи? По логике автора, бросать их в примерочной? Мне такое и в голову не пришло. Очередь к кабинкам. Естественно, выношу в руках и спрашиваю, куда их. В Вайкики да, есть стойка. И на том спасибо.
всегдаДаДа• 25 февраля 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Я тоже, но за обувью я прихожу в офлайн магазины. И начинается....
Блин!
Если мне что-то нужно будет, я сама к тебе подойду и задам тебе вопрос. Но нафига ты за мной ходишь и стоишь возле меня?
Смурфик• 25 февраля 2024
Ответ длямладокошкина
Ой да. У нас на базаре такая же фигня была. Я сразу уходила.