17 марта в 11:09

Вибори Президента України. За кого б проголосували?

Якщо вибори відбудуться...
Результат:
вже голосів: 512
124 (24.22%) Ваш вариант
109 (21.29%) Порошенко
72 (14.06%) Залужний
68 (13.28%) Зеленський
60 (11.72%) Альбус Дамблдор
36 (7.03%) Дейенерис Таргариен
21 (4.1%) Тимошенко
16 (3.13%) Арестович
4 (0.78%) Притула
2 (0.39%) Кличко
Sara Ice 17 марта в 11:11
В цьому році виборів не буде, в наступному хто знає, потрібно чекати завершення війни та зняття військового стану. До того часу може дуже змінитися і ситуація в країні, і думки людей.
natella579 17 марта в 11:13
2 останні в списку - це хто?..
12 5
АнонимСоветчик 17 марта в 11:13
Только Альбус Дамблдор!
33 10
автор begovelik 17 марта в 11:13
Ответ дляSara Ice
В цьому році виборів не буде, в наступному хто знає, потрібно чекати завершення війни та зняття військового стану. До того часу може дуже змінитися і ситуація в країні, і думки людей.
Тобто, у травні матимемо нелегітимного президента? Бо згідно Конституціі мають відбутися без жодних ’але’. В противному випадку треба вносити до неї зміни згідно усіх процедур
olya8385 17 марта в 11:14
За котика
Alex_Kri 17 марта в 11:14
Ответ дляnatella579
2 останні в списку - це хто?..
это самые ральные кандидаты
7 18
чаревна 17 марта в 11:14
За Зеленского! Идёт война, нам нельзя ещё и отвлекаться на гонки выборные
lenakarp 17 марта в 11:14
Дамблдор супер !
По факту не за кого, все одно и то же, разницы никакой, в
Все одинаковые как сиамские близнецы
автор begovelik 17 марта в 11:14
Ответ дляolya8385
За котика
Мені Арестович на котика схожий )
Ира0677 17 марта в 11:15
Ответ длячаревна
За Зеленского! Идёт война, нам нельзя ещё и отвлекаться на гонки выборные
28 4
Peres Lal 17 марта в 11:15
Я за Bober Kurwa!
17 1
ViktoryjaG 17 марта в 11:15
За другого кандидата. За котика нельзя, у него лапки.
Sara Ice 17 марта в 11:16
Ответ дляbegovelik
Тобто, у травні матимемо нелегітимного президента? Бо згідно Конституціі мають відбутися без жодних ’але’. В противному випадку треба вносити до неї зміни згідно усіх процедур
Ви пропонуєте самостійно організувати вибори? Думаю, що президент на час військового стану буде легітимний.
9 18 1
Шеллар 17 марта в 11:16
Ответ дляolya8385
За котика
Давайте фото кандидата)
автор begovelik 17 марта в 11:17
Ответ дляSara Ice
Ви пропонуєте самостійно організувати вибори? Думаю, що президент на час військового стану буде легітимний.
Не треба нічого думати, все написано у Конституції. Або вибори - або зміни у Конституції )
20 15 1
чаревна 17 марта в 11:17
Порошенко?! Кто то любит на граблях танцевать🤣🤣🤣
Елена1265 17 марта в 11:18
Альбус, а если он не пройдет во второй тур, тогда Порошенко
6 4
Шеллар 17 марта в 11:18
За дідька лисого проголосувала, аби тільки не за боневтіка з усією шоблою яку він привів.
38 5 9
автор begovelik 17 марта в 11:18
Ого, Зеленський навіть не другий...
7 6 11
LudaSHS 17 марта в 11:18
За киношных наверное больше будет, или ’ ваш результат’, реальные персонажи уже всех разочаровали, кто б на постамент их не ставил.
Так всегда

А Дейнерис психичка
Natal_ka91 17 марта в 11:19
Проти всіх реальних. Не знаю хто вже дійсно достойний нашої країни. Хто не прийшов би, у всіх свої інтереси, кожен наступний ще більш трешовий виявлявся.
Ирина-bbd0 17 марта в 11:20
Ответ дляbegovelik
Тобто, у травні матимемо нелегітимного президента? Бо згідно Конституціі мають відбутися без жодних ’але’. В противному випадку треба вносити до неї зміни згідно усіх процедур
Кто ’ви матимемо’.если Вы навсегда выехали из Украины?
4 12 3
автор begovelik 17 марта в 11:20
Ответ дляLudaSHS
За киношных наверное больше будет, или ’ ваш результат’, реальные персонажи уже всех разочаровали, кто б на постамент их не ставил.
Так всегда

А Дейнерис психичка
У нее драконы есть, которыми она сожжет @уйла )
2 8
Nat-li 17 марта в 11:20
Станок не останавливается. Все пашет и пашет...
3 16 1
Veronika_100k 17 марта в 11:20
Штош. За Иво Бобула.
автор begovelik 17 марта в 11:20
Ответ дляИрина-bbd0
Кто ’ви матимемо’.если Вы навсегда выехали из Украины?
Голосувати будемо, паспорт є.
7 10 1
LudaSHS 17 марта в 11:20
Ответ дляbegovelik
У нее драконы есть, которыми она сожжет @уйла )
Неее
Психичек шизоидов не надо
Вдруг не будет Сноу
Ирина-bbd0 17 марта в 11:21
Ответ дляLudaSHS
За киношных наверное больше будет, или ’ ваш результат’, реальные персонажи уже всех разочаровали, кто б на постамент их не ставил.
Так всегда

А Дейнерис психичка
У Данерис есть дракоши
Выжгла бы до тла ’скажи ка дядя.ведь не даром.....’))))
2 1 1
чаревна 17 марта в 11:21
Ответ дляbegovelik
Голосувати будемо, паспорт є.
А я б запретила, тем кто выехал голосовать
Шеллар 17 марта в 11:21
Ответ дляbegovelik
У нее драконы есть, которыми она сожжет @уйла )
Нехай почне із попередника і команди, там з одного Стефанчука центнер здьору буде.
8 3 1