04 апреля в 21:58

Не было шага доброй воли под Киевом, Россию просто разгромили-Губаре

"Не было шага доброй воли под Киевом, Россию просто разгромили" Губарев разоблачил ложь путина."А когда узнаете потери российской армии за эту войну-будете не только в шоке"Сегодня заявил дружбан Гиркина.Делаем ставки,дамы и господа.Губу отправят к Гиркину или к Пригожину?
автор forumchanka 04 апреля в 22:00
Ах..как он мог..такие признания.Так разоткровенничаться на раша тв
автор forumchanka 04 апреля в 22:00
- Если Украина 8 лет бомбила Донбасс, то почему Донецк не выглядит как Сектор Газа?
- Потому, что бомбили мозги расеян, Донецк не задело..
77 13 3
автор forumchanka 04 апреля в 22:02
Губерев продолжает палить властную конторку.
5 2 18
РыжаяЛиса 04 апреля в 22:03
Удалено администрацией...
Yegonyashka 04 апреля в 22:10
по губам они оба говорят что-то другое
24 8
mymoly 04 апреля в 22:12
Ответ дляforumchanka
Губерев продолжает палить властную конторку.
А чому він не боїться? Шо приклад гіркіна не альо?
ViktoryjaG 04 апреля в 22:13
Удалено администрацией...
mymoly 04 апреля в 22:15
Ответ дляViktoryjaG
Удалено администрацией...
Не було лінії фронту, коли на Київ рушили. Вони просто розтягнулися колонами. Наступаюча сторона несе більші втрати
28 5 9
kh0110 04 апреля в 22:15
Ответ дляViktoryjaG
Удалено администрацией...
Fragile_rose_24 04 апреля в 22:16
За Київ домовились. Інше здали. Херсон відвоювали я, південь і схід вже не повернемо. Головне не втратити нове,бо дуже схоже на те
Fragile_rose_24 04 апреля в 22:17
Ответ дляforumchanka
- Если Украина 8 лет бомбила Донбасс, то почему Донецк не выглядит как Сектор Газа?
- Потому, что бомбили мозги расеян, Донецк не задело..
Удалено администрацией...
LudaSHS 04 апреля в 22:18
Вывернул Губарев?
Ты смотри кого показывают уже.
По теме,,есои были возможности окружения или взятия Киева - рф там бы и были. Просто план пошел не так, а плана долгосрочной осады не было
3 20
mymoly 04 апреля в 22:20
Ответ дляLudaSHS
Вывернул Губарев?
Ты смотри кого показывают уже.
По теме,,есои были возможности окружения или взятия Киева - рф там бы и были. Просто план пошел не так, а плана долгосрочной осады не было
Так ніхто не преться 200х тисячною армією, щоб за 10км від цілі повернути назад.
21 2 1
PinkyPink 04 апреля в 22:22
Можна було і покоротше відповісти 😏
LudaSHS 04 апреля в 22:22
Ответ дляmymoly
Так ніхто не преться 200х тисячною армією, щоб за 10км від цілі повернути назад.
Еще момент - Медведчук ждал их в Киеве
.
Второе - гастроли легитимного овоща в белорусь были.
Очень много моментов
4 12
kuskus 04 апреля в 22:22
Ответ дляFragile_rose_24
За Київ домовились. Інше здали. Херсон відвоювали я, південь і схід вже не повернемо. Головне не втратити нове,бо дуже схоже на те
Ніхто ні за що не домовився!
Не несіть цю нісенітницю, Київ-був і є їх ціллю, проте, як-то кажуть -нє по сєнькє шапка, получили п₴&@ди
Fragile_rose_24 04 апреля в 22:24
Ответ дляkuskus
Ніхто ні за що не домовився!
Не несіть цю нісенітницю, Київ-був і є їх ціллю, проте, як-то кажуть -нє по сєнькє шапка, получили п₴&@ди
Вони просто розвернули танки і пішли. І довго йшли,техніка в них була. І пентагон це все бачив. Може,сказали передисклокуватися на схід і південь,може, не було командирів норм і палива на техніку. Але пішли вони самі,ніхто їх не гнав
mymoly 04 апреля в 22:25
Ответ дляLudaSHS
Еще момент - Медведчук ждал их в Киеве
.
Второе - гастроли легитимного овоща в белорусь были.
Очень много моментов
Так вони дістали всі свої козирі, але щось пішло не так. І русняву парадну форму, яка була в Ірпіні заготована спалили синім полум´ям.
16 5
mymoly 04 апреля в 22:26
Ответ дляFragile_rose_24
Вони просто розвернули танки і пішли. І довго йшли,техніка в них була. І пентагон це все бачив. Може,сказали передисклокуватися на схід і південь,може, не було командирів норм і палива на техніку. Але пішли вони самі,ніхто їх не гнав
Так ніхто, і боїв не було і ніхто їх техніку не палив, і ніхто тих вояк кацапських не вбивав. Таа так все й було
2 4 27
tanya_217 04 апреля в 22:27
Ответ дляforumchanka
- Если Украина 8 лет бомбила Донбасс, то почему Донецк не выглядит как Сектор Газа?
- Потому, что бомбили мозги расеян, Донецк не задело..
Почему Донецк, который бомбила ’кровожадная и беспощадная нациская Украина’ не выглядит, как Мариуполь, который ’освобождала’ сильно ’добрая и заботливая’ параша?
2 50
kuskus 04 апреля в 22:27
Ответ дляFragile_rose_24
Вони просто розвернули танки і пішли. І довго йшли,техніка в них була. І пентагон це все бачив. Може,сказали передисклокуватися на схід і південь,може, не було командирів норм і палива на техніку. Але пішли вони самі,ніхто їх не гнав
Бо їм дали команду відступати, тому, що поставлена задача виявилась нереалізованою і не могла бути реалізована при тому розкладі сил
13 28
Fragile_rose_24 04 апреля в 22:27
Ответ дляmymoly
Так ніхто, і боїв не було і ніхто їх техніку не палив, і ніхто тих вояк кацапських не вбивав. Таа так все й було
Вбивали,палили,виганяли. Їх більшість. І хтозна скільки б вони ще під Києвом простояли, якби їм не дали наказ піти.
12 4 10
tanya_217 04 апреля в 22:28
Ответ дляmymoly
А чому він не боїться? Шо приклад гіркіна не альо?
Там прикла Мурза всіх надихає🤣
1 2
mymoly 04 апреля в 22:28
Ответ дляtanya_217
Почему Донецк, который бомбила ’кровожадная и беспощадная нациская Украина’ не выглядит, как Мариуполь, который ’освобождала’ сильно ’добрая и заботливая’ параша?
Та пождіть, може ще буде виглядати як Бахмут
1 1
Fragile_rose_24 04 апреля в 22:28
Ответ дляkuskus
Бо їм дали команду відступати, тому, що поставлена задача виявилась нереалізованою і не могла бути реалізована при тому розкладі сил
Ііііі...?я про це й кажу. Ніхто їх не гнав,самі й пішли
11 12
автор forumchanka 04 апреля в 22:29
Ответ дляРыжаяЛиса
Удалено администрацией...
Манину тачку моют такие как вы.куда ей та гривна)
mymoly 04 апреля в 22:29
Ответ дляFragile_rose_24
Вбивали,палили,виганяли. Їх більшість. І хтозна скільки б вони ще під Києвом простояли, якби їм не дали наказ піти.
Так чому дали наказ йти. Можно було стояти далі та здихати, чому не схотіли
kuskus 04 апреля в 22:29
Ответ дляFragile_rose_24
Ііііі...?я про це й кажу. Ніхто їх не гнав,самі й пішли
Ні, ви кажете «за Київ домовились». То хто з ким по вашому домовився за Київ?
5 10
LudaSHS 04 апреля в 22:29
Мою тему о твитере и Саливане закрыли.
В соц сетях продолжают обговаривать новость до сих пор. Ссылаются https://puck.news/ukraine-aid-q-and-a-rep-mccaul-o...
Наши укр нет. https://www.ukr.net/ru/news/details/politics/10373...
Но это хорошо что Блинкен выступил
2 3 3
автор forumchanka 04 апреля в 22:30
Ответ дляkh0110
Удалено администрацией...
А чем еще заняться медведчуковским троллям?
7 8 1