05 апреля в 14:09

Менструальная чаша, какой у вас фирмы, вы довольны?

У меня «благотворительная», нет фирмы. Хочу вторую купить, посоветуйте, пожалуйста
черная мамба 05 апреля в 14:10
У меня копеечная с али, изогнутая анатомическая. Мне идеально подошла.
2 1
Снегопадка 05 апреля в 14:11
Я першу купувала в Ашані. Мені норм. Ось з дорогих фірм не пробувала бо мені однієї вистачає.
Комиссия50% 05 апреля в 14:15
Пошла в магазин в Испании и купила их
чашу 🤷‍♀️название не читала
Гидроусилитель руля 05 апреля в 14:17
у мене такий же набір, тільки фіолетового кольору. коли купувала, ціна була вища, це зараз хороша знижка )
дуже зручна ’петелька’, якісний силікон. Але чаша мʼяка, майте на увазі
автор Замрійлива 05 апреля в 14:18
Ответ дляГидроусилитель руля
у мене такий же набір, тільки фіолетового кольору. коли купувала, ціна була вища, це зараз хороша знижка )
дуже зручна ’петелька’, якісний силікон. Але чаша мʼяка, майте на увазі
Спасибо! Петелька, это то, что я хочу, а вот будет ли мягкая удобна не знаю. У меня твердая, мне удобно ее вводить.
Но цена хорошая, попробую
Барвіночка 05 апреля в 14:32
скажите, как вы их кипятите? спец посуду покупаете?
2 1 1
Мальдивирую 05 апреля в 14:33
10 років користувалася фінською Lunette. Років через 5 відірвався хвостик. Ще через 5 тріщина на чаші там де дірочки. Зараз 2 роки користуюся Жіночі секрети, їх у мене два види, одна звичайна, одна EVA. Різниці не бачу, працює що дороге, що дешеве. Не бачу сенсу платити дорожче.
1 1
Поторописька 05 апреля в 14:38
Маю Мелуну з дорогих і маю просту дешеву з аліекпрес, без хвостика а з петелькою. Обидві зручні , різниці не бачу в користуванні
Гидроусилитель руля 05 апреля в 14:49
Ответ дляБарвіночка
скажите, как вы их кипятите? спец посуду покупаете?
я купила такий стаканчик в Аврорі ) заливаю кипятком і в мікрохвильовку на 1-2 хвилини і зберігати в такому контейнері між циклами зручно )
Барвіночка 05 апреля в 15:15
Ответ дляГидроусилитель руля
я купила такий стаканчик в Аврорі ) заливаю кипятком і в мікрохвильовку на 1-2 хвилини і зберігати в такому контейнері між циклами зручно )
дякую за відповідь!
західний_діалект 10 апреля в 22:23
Ответ дляГидроусилитель руля
я купила такий стаканчик в Аврорі ) заливаю кипятком і в мікрохвильовку на 1-2 хвилини і зберігати в такому контейнері між циклами зручно )
Нельзя ж в таком хранить. Чтобы можно было, надо дырочки в крышечке сделать.