06 апреля в 22:45

На болотах-Мальдивы. Подрыв дамбы. Орск. Более 10 тыс жителей эвакуация

Все плывет,дома в воде.Ваши мысли-чьих рук дело сия чудесного происшествия?
nutty 06 апреля в 22:46
Это ж пятницу было
3 3
LyudaT 06 апреля в 22:47
Это не подрыв. Просто деньги в процессе строительства дамбы пошли не на строительство.
6 25
max2013 06 апреля в 22:48
Прорив.
Звідки інформація про підрив?
Zelenkа 06 апреля в 22:48
Яснінько, а я тортик їм. Удачі в запливах орчанам)
30 2 9
You are Queen 06 апреля в 22:50
Магия!🧙✨🧞
10 1
E-ducate 06 апреля в 22:50
Ответ дляnutty
Это ж пятницу было
Продовжує плавати
Насправді, шкода, дуже шкода, що не в мАскві, сподіваюсь то лише символічний початок
kuskus 06 апреля в 22:51
Мої мислі такі- що це їм наші сльози вертаються.
Хворі люди, не можуть дамбу укріпити, зате полізли в чужу країну підірвали, ще й назва така красномовна-«орськ». Це їм перше китайське попередження від всесвіту
5 56
rybka21 06 апреля в 22:53
це бумеранг
По предварительным данным, погибло как минимум трое людей.
Глава Орска заявляет, что ситуация ухудшается, выехать самостоятельно оттуда невозможно, спасатели продолжают эвакуацию.
Напомним, в Орске после прорыва дамбы эвакуировали 1 121 человек, в том числе 331 ребёнка, в ПВР находятся 283 человека.
https://t.me/belgorod_informant/7199
16 1
автор forumchanka 06 апреля в 22:54
Диверсия.
2 10
kuskus 06 апреля в 22:54
Ответ дляforumchanka
Диверсия.
У них там диверсія на диверсії, особливо у всяких єбенях…чи єлабугах? хрін їх поймеш, поназивають так премудро…
20 7
E-ducate 06 апреля в 22:55
Ответ дляforumchanka
Диверсия.
українсько-таджицький слід уже знайшли?
31 3
nutty 06 апреля в 22:55
Ответ дляE-ducate
Продовжує плавати
Насправді, шкода, дуже шкода, що не в мАскві, сподіваюсь то лише символічний початок
Початок карми....
10 1
LyudaT 06 апреля в 22:56
Ответ дляE-ducate
українсько-таджицький слід уже знайшли?
Конечно. Вода текла в сторону Украины за вознаграждением
yanus6ka 06 апреля в 22:58
Тут я повірила в рік карми
Це за каховське водосховище. Шкода, що так мало. Сподіваюсь, це тільки початок
26 3
kuskus 06 апреля в 22:58
Ответ дляLyudaT
Конечно. Вода текла в сторону Украины за вознаграждением
В спеціальне «окно» тікла, надо понимать?
Filomena 06 апреля в 22:58
Ответ дляforumchanka
Диверсия.
Ага. Епічне відео коли відбувається руйнування дамби і кацап кричить: ура!)
mymoly 06 апреля в 23:00
Ответ дляkuskus
У них там диверсія на диверсії, особливо у всяких єбенях…чи єлабугах? хрін їх поймеш, поназивають так премудро…
Так а Орськ, це хіба не символічна назва? В них кожне місто повинно називатися Орськ
8 17
ТайТаке 06 апреля в 23:01
Бігла карма через місточок , а мишка фостиком вильнула....
Орк плаче , орчиха плача а карма їм кудкудаче ...
kuskus 06 апреля в 23:02
Ответ дляmymoly
Так а Орськ, це хіба не символічна назва? В них кожне місто повинно називатися Орськ
Я вже писала вище, прямо якийсь випадково невипадковий збіг обставин)
PinkyPink 06 апреля в 23:02
Я думаю, що все йде по плану в них. Розвивають внутрішній туризм, збудували Говнєцию, будуть тепер там відпочивати
yanus6ka 06 апреля в 23:02
Ответ дляmymoly
Так а Орськ, це хіба не символічна назва? В них кожне місто повинно називатися Орськ
Орсько-пожарськ)
Великий, обов´язково
1 6
kuskus 06 апреля в 23:03
Ответ дляТайТаке
Бігла карма через місточок , а мишка фостиком вильнула....
Орк плаче , орчиха плача а карма їм кудкудаче ...
Хто автор?
klaraneill 06 апреля в 23:07
там же каждую весну одно и то же. все деньги на войнушку уходят, а людишки пусть тонут, бабы новых нарожают если че
PinkyPink 06 апреля в 23:07
Слава царю за новий курорт!
7 17
mymoly 06 апреля в 23:09
Хоча, якщо дивитись відео, то не так там і затоплено. Корови в сараї стоять лише по коліно у воді. От якщо б по шию, хоча б, тоді то саме те. А так, симулянти
rybka21 06 апреля в 23:09
Ответ дляmymoly
Хоча, якщо дивитись відео, то не так там і затоплено. Корови в сараї стоять лише по коліно у воді. От якщо б по шию, хоча б, тоді то саме те. А так, симулянти
а ’виєхать нєвозможно’
inresta 06 апреля в 23:10
Ответ дляrybka21
це бумеранг
По предварительным данным, погибло как минимум трое людей.
Глава Орска заявляет, что ситуация ухудшается, выехать самостоятельно оттуда невозможно, спасатели продолжают эвакуацию.
Напомним, в Орске после прорыва дамбы эвакуировали 1 121 человек, в том числе 331 ребёнка, в ПВР находятся 283 человека.
https://t.me/belgorod_informant/7199
маловато
yanus6ka 06 апреля в 23:10
Ответ дляrybka21
а ’виєхать нєвозможно’
Вони можуть скористатись ’вёслами’
2 5
mymoly 06 апреля в 23:10
Ответ дляrybka21
а ’виєхать нєвозможно’
Ну то й що, нехай пливуть. Можна весла їм на допомогу передати.
kuskus 06 апреля в 23:11
Ответ дляPinkyPink
Слава царю за новий курорт!
Красиво, на жаль, мені в цьому році таке море не світить🤣