Жінка з перцем• 11 апреля 2024
Вы бы брали так к себе на выходные ребёнка?
Если бы у вас был внук / внучка 8 месяцев вы бы брали к себе на выходные или боялись бы?
Сладко-соленая• 11 апреля 2024
Я как мама ни за что бы не отдала своим или мужа родителям такого малыша
Фея_3уровень• 11 апреля 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Ні, вихідні дитина має проводити з сім´єю
Дитина у 8 місяців розуміє, що таке вихідні?
Жінка з перцем
• 11 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
а батьки дитини не бояться залишати її з вами?
Hi
Видящие_помогите• 11 апреля 2024
Ответ дляФея_3уровень
Дитина розуміє , що таке батьки поряд
Коханозадовільна• 11 апреля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Hi
якщо їм норм і вам не страшно, забирайте. мене так бабуся ’гляділа’ я вічно падала то з крісла, то з висоти, а батькам ні слова...аж коли я виросла-вона зізналась
Фея_3уровень• 11 апреля 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Дитина розуміє , що таке батьки поряд
Саме у вихідні
Видящие_помогите• 11 апреля 2024
Ответ дляФея_3уровень
Саме у вихідні
В роботі дні вони працюють
Хочу наколоти губи• 11 апреля 2024
Беру, мне дают, я свекровь, но с невесткой отличные отношения. Дети тоже должны отдыхать) ну, и нам с мужем не в тягость.
Фея_3уровень• 11 апреля 2024
Ответ дляВидящие_помогите
В роботі дні вони працюють
А дитина сама вдома?
Жінка з перцем
• 11 апреля 2024
Ответ дляХочу наколоти губи
А как часто вы так берёте?
дамаАмстердама• 11 апреля 2024
Я якби була бабусею то б не брала. Народжували для себе от і нехай бавлять. З 8 місячним на мій погляд важко. Но ще залежить від віку бабусі, але жінці 60 + важко, бо у мене тітка бавить 10 місячного онука то каже що їй важко з дитиною цілий день, не кажучи про два дні. Але і діти бувають різні і бабусі теж)
Хочу наколоти губи• 11 апреля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
А как часто вы так берёте?
Как получается, пару раз в месяц обычно, но на один выходной, не на двое суток.
Виннипуховна• 11 апреля 2024
Да я поемянника с 1,5 лет брала, когла мне было 18. Внука тем более)
Я в 7 месяцев вышла на работу, поэиому дочка каждый день по пол дня была у бабушки.
Джинци на Флісі• 11 апреля 2024
Авжеж
В чому проблема?
Якщо дитина не на ГВ, не має проблем зі здоровʼям, то не бачу перешкод, щоб дитина взяла бабуся на вихідні.
В чому проблема?
ТАЗератти• 11 апреля 2024
нет, конечно. у меня самой сейчас ребенок такого возраста. на 3 часа максимум.
Джинци на Флісі• 11 апреля 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Дитина в такому віці не розуміє що таке вихідні, :))(
Жінка з перцем
• 11 апреля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Авжеж
В чому проблема?
А если не на один выходной?