21 апреля в 19:20

Чому жовтіє туя даніка?

Зараз дощі льють без зупинки, Київська область. Може через це. Ще інша є туя, та взагалі чорніти почала
Байрактарна 21 апреля в 19:21
Чорніти- це грибкова інфекція. Треба обробляти фунгіцидами.
Дуже дуже вумна 21 апреля в 19:22
В нас таке саме на багатьох туях. І дощів майже нема. Саме цього року, до того не було
Байрактарна 21 апреля в 19:28
А з тим що не фото - відламайте цю суху гілочку і подивіться, чи немає там на зломі жука якогось. Якщо є, то інсектицидами обробляти) Завжди щось треба обробляти))) як не фунгіцидами, так інсектицидами)))
ТаПрямТам 21 апреля в 20:03
Чернеет если коты или собаки ссыкают
Бойова 21 апреля в 21:00
Ви давно посадили?
автор Бджолина королева 21 апреля в 21:09
Ответ дляБойова
Ви давно посадили?
2 роки тому
Бойова 21 апреля в 21:10
Треба бризькати обовязково, грибки кліщі і піддобрювати . Поливати
автор Бджолина королева 21 апреля в 21:10
Ответ дляБойова
Треба бризькати обовязково, грибки кліщі і піддобрювати . Поливати
Чим бризкати?
ХикориДикори 21 апреля в 21:23
Оо то же самое с такой и повыше которая(( Киев
Людима 21 апреля в 23:21
Я свої обробила Хорус + актара + ізабіон до дощів. Після дощів планую Ридоміл голд обробити.
Дівка в намисті 21 апреля в 23:33
Ответ дляБайрактарна
А з тим що не фото - відламайте цю суху гілочку і подивіться, чи немає там на зломі жука якогось. Якщо є, то інсектицидами обробляти) Завжди щось треба обробляти))) як не фунгіцидами, так інсектицидами)))
Так, може бути короїд (чи як він вірно називається?)
Бойова 22 апреля в 13:21
Питай е в садівництві зо в них є для хвойних