Секс-Бомба• 14 мая 2024

сумно, коли хтось їде

живу сама з дитиною далеко від батьків.
вони приїжджають раз в 1-2 місяці на пару днів.
перші дні як приїжджають почуваюсь жахливо, хочеться простору. далі звикаєш, якісь обов´язки відходять (приготувати щось, погуляти з дитиною). а коли вони їдуть і далі пару днів як поїхали - дуже сумно. відчуваєш себе покинутою і нікому не потрібною.
Далі все по колу. Ну і перед їх приїздом нема захвату чи великого бажання.
Пам´ятаю, як давно-давно чоловік (тепер вже колишній) їхав у відрядження, то я перший день чуть не плакала. А далі навіть добре було))
Дочка змінювала школу, то теж плакала, а тепер і не згадує про друзів.
Це у всіх так?
УраганнаЯ• 14 мая 2024
В мене теж так, мабуть у всіх так.
Сама собі лікар• 14 мая 2024
Ні, не у всіх. Я добре почуваюсь як з людьми так і сама. Немає почуття покинутості.
автор Секс-Бомба • 14 мая 2024
Ответ дляСама собі лікар
я коли жила з дитиною, але рідні чи друзі були в тому ж місті - то також не було такого відчуття
ША! я прийшла!• 14 мая 2024
Ні, не у всіх
Сито для думок• 14 мая 2024
Не люблю гостей. Зітхаю з полегшенням як їдуть.
автор Секс-Бомба • 14 мая 2024
Ответ дляСито для думок
і я не люблю саме гостей)
а якщо це родичі, які допомагають?
Сито для думок• 14 мая 2024
Ответ дляСекс-Бомба
і я не люблю саме гостей)
а якщо це родичі, які допомагають?
Мами нема вже, а родичі давно вже в гості не приїзжають через війну