НЕ ОНОВЛЮЙ ДАНІ В РЕЗЕРВ + та ЩО БУДЕ ЯКЩО ОНОВИТИ.
Посадові особи відповідають на питання, хто розробив Резерв+. ’Розробляла компанія, яка є розробником цього застосунку.’
Звертаю Вашу увагу, що законом 3633 було чітко вказано
Кабінету Міністрів України: у двомісячний строк з дня опублікування цього Закону забезпечити створення та функціонування електронного кабінету призовника, військовозобов’язаного чи резервіста!
Ответ дляrainbow2018
В смысле - шутка? Истинная правда. Плюс чипирование через вакцины, распыление антибиотиков с воздуха вертолетами, плюс мировое правительство и золотой миллиард! Это все звенья одной цепи!
Понятно,вьі стебетесь. Но насчет евреев и биг фармьі не такой уж и бред...
rainbow2018• 18 июня 2024
Ответ дляosna
Естественно. Но главнее все таки рептилоиды. И никакого бреда.