НашлаПерепискуМужа• 06 июля 2024
Пилосос похваліть свій. Маю тварин
Будь ласка порадьте, поділіться досвідом. Дорогий не потягну. А може взагалі хтось має декілька і хоче продати . В мене коти і собака, то треба щоб збирав шерсть на полу і вичищав дивани від неї. Дякую
Амбасадор щастя• 06 июля 2024
В мене дайсон але ті ж функції є і в дешевших бездротових пилососах, теж маю тварин
Не зацілована• 06 июля 2024
У меня такой . Брали перед НГ за 8500 грн.
Мощный. Ковры поднимает.
Пылесос PHILIPS PowerPro Expert FC9745/09
Мощный. Ковры поднимает.
НашлаПерепискуМужа
• 06 июля 2024
Ответ дляІстеріомама
Робот ксяомі, але диван не чистить
Робот не підходить, дякую
Мадам Тю-лю-лю• 06 июля 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Робот не підходить, дякую
Почему? у меня Xiaomi Robot Vacuum - я им и диваны и матрац пылесошу - без влажной - он в курсе дела- управляется с телефона!
Мадам Тю-лю-лю• 06 июля 2024
Ответ для...аяприкольная
Миючий Zelmer. Два коти і собака
хороший - тоже есть - но тягаю раз в месяц - а так Xiaomi Robot Vacuum - каждый день сам
НашлаПерепискуМужа
• 06 июля 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Ну в мене старий ремонт з лінолеумом, ямками, всяка фігня стоїть долі)). А як якісь котячі ригачки або пісок вивалений з туалету в коридор?
Мадам Тю-лю-лю• 06 июля 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
то все ручками тогда и веником