Мира всем• 21 июля 2024
Батьківська допомога
Є дві сестри,я менша ,вийшла заміж, батьки чоловіка купили квартиру, народили 2 діток, матеріально ні від кого не залежали,з часом, самі придбали недорогу машину, від батьків допомоги ніякої не було, на новосілля 100$ . Старша сестра вийшла заміж, чоловік придбав квартиру, розлучилися, половину віддав сестрі, сестра переїхала з дитиною до батьків, які матеріально її утримували, з часом додали 14 тисяч , придбали їй квартиру і зробили частково ремонт, трохи допоміг бувший чоловік. Я розуміла , що це потрібно, позичали кошти у нас, все для мене було нормально, до тих пір, поки тато не сказав, що порахував , що сестрі дали 14 тисяч, і буде писати заповіт на їхню квартиру, з урахуванням , що сестрі дали 14 тисяч, тобто при продажі мені буде на цю суму більше. Я сказала йому, що поки він цього не сказав, для мене це було нормою, але тепер, виходить, що комусь все, в мені нічого. Я розумію, що вони мають право розпоряджатися своїми грошима на свій розсуд, але тепер відчуваю якусь образу, краще б нічого взагалі не говорили …
осень харашо• 21 июля 2024
То ви не хочете ці 14 тис? Чи шо за обідки? Батьки живі, а ви вже ображені через спадок.
Love_Love_Love_• 21 июля 2024
Про позичити гроші у нас нічого не ясно.
То ви хотіли щоб вам просто батьки віддали свою квартиру?
Цибулька зла• 21 июля 2024
Чесно, не зрозуміла, чому ви образилися. Наче ж батьки по чесному поділили
Редиска Я• 21 июля 2024
Ничего не поняла из этой писанины, кроме того что чьи-то родители вам всю жизнь помогали
Мира всем
• 21 июля 2024
Ответ дляосень харашо
Так і не хочу того спадку, не хочу навіть думати за це
Маю натхнення• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
Оййй, починається
ДлинноНожка• 21 июля 2024
Не поняла.. Вроде ж всё чесно поделили, поровну, сестре дали 14т, поэтому потом Вы получите на 14т больше, в чём проблема?
осень харашо• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
Вам не соромно?
-але тепер відчуваю якусь образу, краще б нічого взагалі не говорили …
Совість майте.
Мира всем
• 21 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, я про це і не думала, просто коли ми робили ремонт, купували машину, мені батьки не дали ні копійки
Капуста Маша• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
Так откажетесь потом от наследства, если не хотите. Это право, а не обязанность
Муркошечка• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
То відмовляйтеся, нам то що , може сестра розумніша, нехай вже дарчу на неї оформлять, поки ви не передумали
осень харашо• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
А винні вам давати? працюйте та заробляйте і не рахуйте грошей батьків.
Капуста Маша• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
А вы просили?
Цибулька зла• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
Так у вас все вдало складалося у шлюбі. Навіщо вам була фінансова допомога. Впевнена, якби ви попросили, то вам би дали кошти
ДлинноНожка• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
И? Наверное потому что вы и так справлялись с мужем, не? Сестре дали, чтоб и у неё было отдельное жильё. Вы против этого не были, ну, так написали, так в чём сейчас проблема?
Love_Love_Love_• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
Ну то відмовтесь на користь сести🤷♀️
Сплюшка• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
То так і скажіть, щоб все віддали сестрі
жижифреймут• 21 июля 2024
Дитячий садок.
В мене сестра, яка розлучена, двоє дітей. Батьки їй купили житло, допомагають з дітьми і фінансово.
В мене чоловік, теж двоє дітей, в нас власний бізнес і ми не потребуємо допомоги.
І я дуже рада, що у батьків з можливість допомагати сестрі. Я часто купую речі теплі дітям, також оплачую їх лагеря літні.
Зараз подумала, що якби я мислила так, як ви, то це б означало тільки одне, що в мене відсутні сімейні цінності. Для мене ваші образи страшні, чесно.
осень харашо• 21 июля 2024
Оце вирости дітей, які рахують гроші батьків, ще й не задоволені кому скільки і коли дали. Автор, ви можете вже батькам давати і допомагати, і не рахувати їхні гроші.
Леди_в_ночи• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
Не дали, и что?
фрау Гітта• 21 июля 2024
Ответ дляМира всем
вам не стыдно, вам родители мужа квартиру купили, к своим в сумку смотрите...на сестру видать зуб точите. Все мысли кому плюс, кому минут 14 тыс. У моих родителей все осталось в 2014 году сами знаете где, забрала 10 лет назад, квартиру купила, папа небольшой бизнес организовала... эх... вы а вы в обидках думы думаете...
Ку-кусик• 21 июля 2024
Ответ дляЦибулька зла
ну, в нормальних батьків просити нічого не треба. Нормальні батьки самі бачать.... але це нормальні. а не коли одна дитина - зірочка, а друга - так вийшло або мама побоялась робити аборт. Судячи з написаного, у автора явно не нормальні батьки
Цибулька зла• 21 июля 2024
Ответ дляКу-кусик
Я бачу поділ майна батьків 50/50 між сестрами, абсолютно нормально, я вважаю.