Скажений гудзик• 06 августа 2024

Почему в Украине решают за женщин, как им лучше рожать?

Просто бесит.
В Америке, Китае, частично в Европе женщины сами выбирают, как им рожать: естественно или кесарево.
И только в Украине и других странах СНГ решают какие-то левые люди, что делать с телом женщины.
Просто тошнит от "лучше естественных ничего нет". Ага) поэтому существует куча несчастных случаев и последствий. Я лично знаю больше 5 в своем окружении.
А от кесарева - ноль (в моем окружении).
Да и операция, что в этом страшного?
Как делать грудь, нос, уменьшать желудок - так ничего страшного, можно самим выбирать.
А как рожать, почему нельзя выбрать?
Я считаю, что это дикарство и экономия на женщинах, так как КС стоит дороже.

Понятное дело, что можно договориться за деньги с врачом, но все равно раздражает этот момент.

Кто делал КС (договаривался), сколько вам это вышло?
-Ань-• 07 августа 2024
Ответ дляНенька наша
То в чому питання тоді? Відмовились і відмовились, нащо ви це пропагандуєте?
Ця інформація може бути актуальною для автора. Лікарі нехтують своїм обов´язком надавати повну достовірну інформацію ПЕРЕД щепленням.
Але підсовують на підпис Інформовану згоду.
Саме батьки (не лікар!) оцінюють перед щепленням або туберкулінодіагностикою (проба Манту) стан здоров´я дитини. Є затверджена форма інформованої згоди на щеплення. Форма № 063-2/о
«Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики»:
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0594-10
Батьки повинні відповісти на кілька питань (поставити галочки), перше питання: «На Ваш погляд, на сьогодні Ви/Ваша дитина здорові?».
А також вказано що «Заповнена форма означає, що особа та/або один з батьків або інший законний представник дитини перед щепленням або туберкулінодіагностикою отримали повну інформацію про процедуру щеплення, туберкулінодіагностики, про протипоказання до проведення щеплення або туберкулінодіагностики, про вакцину та про можливі несприятливі наслідки.»
Форма інформованої згоди №063-2/о також має цікаве положення, в якому батьків інформують про стани дитини, які начебто не є протипоказаннями до щеплень.
А саме:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
З 11 підпунктів п. 6 процитовані чотири Є ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІІ всіма або деякими вакцинами згідно переліку, затвердженому наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011.

ЯсноВидящая• 07 августа 2024
Ответ дляНенька наша
Де безкоштовно? Я домовлялась, опущу гроші лікарю за послугу я все купляла, починаючи від вати і закінчуючи наркозом. Так де ви кажете безкоштовно?
У вас было КС по показаниям? Наверно, нет
Ненька наша• 07 августа 2024
Ответ дляЯсноВидящая
У мене було екз, яке тепер не є показанням до КР. Лікар порадив ’зробити’ діагноз для КР, по документам всі показання були, платила за все.
автор Скажений гудзик • 07 августа 2024
Ответ для-Ань-
Про Китай ви нічого не знаєте. Там ніхто не може розпоряджатись власним тілом. Ні жінки, ні чоловіки.
В часи ковідоістерії китайців, які не хотіли колотись експериментальними ковідними вакцинами, насильно вакцинували. Я пару відео бачила, як взламують двері, витягають китайців з їх квартир і насильно вакцинують.
Подписана на девушку из Китая.
Врачи там топят за ЕР, но девушек никто не заставляет.
Если хотят КС, то делают его.
автор Скажений гудзик • 07 августа 2024
Ответ дляПримарочка
Удалено администрацией...
ЯсноВидящая• 07 августа 2024
Ответ дляНенька наша
Ну так потому вы и платили за КС, что у вас не было показаний
Ненька наша• 07 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Подписана на девушку из Китая.
Если хотят КС, то делают его.
От, я еж думаю, що має вирішувати жінка разом з лікарем. От як моя ситуація - вагітність екз, я не ризикувала би дитиною в пологах, яка мені так важко дісталася. А що каже наша медицина? Екз не показ до КР
Ненька наша• 07 августа 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Ви як читаєте? В мене був діагноз від іншого лікаря, де заборонялись природні пологи
автор Скажений гудзик • 07 августа 2024
Ответ дляБабуся мороз
Вы правильно говорите что можно делать со своим тело что угодно, но только не руками других людей, например эвтаназия у нас тоже запрещена, но никто не запрещает скушать горсть таблеток или выйти в окно. Так и с КС, вы можете хотеть что угодно, но все риски оценивает врач
Почему тогда врачи, которые настаивали на ЕР не берут на себя ответственность и убегают от нее, если происходит логичное осложнение или смерть?

ЯсноВидящая• 07 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
При ЕС большая часть тоже делает эпидуралку и что дальше?
Какое вам дело до моего наркоза? Я могу выбрать общий.
Зачем вы меня переубеждаете?
Лично я рожала с местным обезболиванием (укол в вену). Эпидуралки боялась (потому что у меня и так есть проблемы с позвоночником). Но мне ее и не предлагали
Ненька наша• 07 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Ну типу сама винна, неправильно народжувала
ЯсноВидящая• 07 августа 2024
Ответ дляНенька наша
Вы же написали, что показания были только по документам
-Ань-• 07 августа 2024
В роддомі щеплення не можна робити. Навіть з точки зору вакцинаторів НЕ МОЖНА.
Під час першої вагітності мами переживають щодо родів, і не дуже задумуються, що буде з вами і дитиною після родів.
Згода на щеплення в роддомі може коштувати життя новонародженої житини:
https://tsn.ua/ukrayina/sindrom-raptovoyi-smerti-n...
На Сумщині триденному малюку зробили щеплення БЦЖ у пологовому будинку. Через 7 годин хлопчик помер. Згоду на вакцинацію мати дитини медперсоналу не давала! Лікарі розводять руками: в той день щепили 10-х, помер тільки один - значить вакцина ні при чому...
(якщо що, це смертність 10%)
Ненька наша• 07 августа 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Ви на приколі? А де ще мають бути показання?
Ви не знали,що показання до КР дають не тільки гінекологи? Є купа хвороб, де треба виключити потужний період
ЯсноВидящая• 07 августа 2024
Ответ дляНенька наша
Знала. Но показания могут быть реальными, а могут быть придуманными
Ненька наша• 07 августа 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Яка різниця? Головне що вони є і лікар офіційно проводить цю операцію.
ЯсноВидящая• 07 августа 2024
Ответ дляНенька наша
Разница есть. Если показания выдуманные, КС могут и не сделать
Ненька наша• 07 августа 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Ви дивна. Приходите до гінеколога з відшаруванням сітчатки до прикладу, яке вам написав окуліст за 100 зелених папірців.
Так, це несправжній діагноз, як думаєте буде КР чи ні?
ЯсноВидящая• 07 августа 2024
Ответ дляНенька наша
Отслоение сетчатки - это другое

Ненька наша• 07 августа 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Отслоение сетчатки - это другое
Яке другоє, не має значення, який діагноз справжній чи ні, головне, щоб відповідав чинному наказ з переліком діагнозів для КР.
ЯсноВидящая• 07 августа 2024
Ответ дляНенька наша
Имеет. Меня неделе на 38 направили в отделение патологии беременности на подготовку к родам (ввиду инвалидности). В направлении написали ’рекомендовано кесарево’ (или что-то типа того). И указали диагноз ДЦП (который мне когда-то написал хирург то ли по ошибке, то ли для того, чтобы мне было легче продлить инвалидность). А в роддоме меня спросили: ’Где у вас ДЦП? Кто вам это написал?’. И рожала я естественным путем
Ненька наша• 07 августа 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Отслоение сетчатки - это другое
Що ви мені намагаєтесь доказати? Є 2 аріанти: або малює діагноз інший лікар або сам гінеколог напише що треба. В будь-якому випадку операція проходить офіційно і всюди зареєстрована. Чи ви думаєте по домовленності лікар халтурить між операціями по показам?))) Жоден гінеколог не піде на це, все має бути ідеально по документам на випадок ускладнень під час операції. Тому таку відповідальність ніхто на себе не візьме. Всі операції проводяться по показам)))
Ненька наша• 07 августа 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Значіть дцп не відноситься до показів. Ви дивились перелік? Я дивилась, там багато чого прибрали, що раніше було.
В мене був симфізит, теж писала гінеколог з жк, що рекомендовано КР. Але не екз, ні сімфізит тої стадії, що в мене був не є показами до операції, а раніше ці 2 діагнози ули показами
ЯсноВидящая• 07 августа 2024
Ответ дляНенька наша
Я не знаю, как в Украине. В моей стране КС делают либо бесплатно (по показаниям), либо за деньги (всем желающим и без всяких показаний)
ЯсноВидящая• 07 августа 2024
Ответ дляНенька наша
Относится. Но у меня нет ДЦП. Потому мне и не сделали кесарево
Ненька наша• 07 августа 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Ну то що ви тоді намагаєтесь довести, якщо навіть тут не живете?
Ненька наша• 07 августа 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Якщо у вас документ з печаткою від іншого лікаря, гінеколог не міг просто сказати - не вірю. Щось ви не договорюєте
интайм_не_предлагать• 07 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
И чужая ’зирка’ вас тоже не должна волновать.
С каких пор к органам женщин такое пренебрежение?
’Ну порвётся и порвётся, что в этом такого’
Вам бы голову полечить
Це не мені є діло, а чоловікам.
Ви думаєте, що чоловік скаже своїй дружині, з якою живе та має спільних дітей, що в неї там відро? Звісно, ні. Він не захоче ображати її.
Але між чоловіками вони такі теми обговорюють аж бігом і кожен скаже, що різниця між тією, хто народжував природно та тією, що не народжувала - величезна. Які б там супер вправи Кегеля не були.
интайм_не_предлагать• 07 августа 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Каждый человек в праве решить, что и кто должен делать с его телом. Ясно?
У вас совкое мышление.
Выше я написала, что в моем окружении есть 5 случаев с печальным концом после ЕР.
Ни один врач не понес наказание за свою безалаберность.
Поэтому если есть риски, пусть женщина сама выбираем, как и что ей делать.

.
Який маразм! Приведу інші приклади: у стоматолога пацієнт теж сам обирає, як лікувати зуб, чи все таки довіряє питання профільному лікарю?
Акушер це така сама професія, на яку вчився лікар. І так, він має право вирішувати, виходячи зі стану породіллі та дитини. А не тому, що жінці здалось ніби їй краще зробити кесареве 🤯
Ви мабуть і за домашні пологи? Коли вирішує жінка, «бо їй видніше»? 😡
автор Скажений гудзик • 07 августа 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Какой глупый пример.
У стоматолога тоже можно выбирать: удалять или лечить зуб.
Если лечить, то как именно?
Седация, анестетик, без?
Если анестетик, то какой?

Можно выбирать какой зуб лечить и что именно с ним делать.
И да, это все выбирает пациент.