Брюнетка в Мармеладе• 13 августа 2024

Пол по крови

У вас совпало?
Есть в гугле калькулятор определения пола по обновлению крови, у многих совпало
У меня с тремя детьми совпало
Околовита• 13 августа 2024
Да, совпало у меня и у всех моих подружек

Птица Говоруша• 13 августа 2024
Вероятность 50 процентов. Чего б и не совпасть? Ну или не совпасть.
А Я Самая Самая• 13 августа 2024
Боже, ну як по вашому це має працювати, ну у що ви вірите, це капець
автор Брюнетка в Мармеладе • 13 августа 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Вы знаете, ни по одной таблице, ни по овуляции, ни почему другому и не совпадало
А тут совпало на 100% и у меня и у многих знакомых
Опля Картопля• 13 августа 2024
У знакомой совпало
Каллипсо• 13 августа 2024
Нет, не совпало
Тирамісу на терасі• 13 августа 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А если разнополая двойня...)

дамаБезСобачки• 13 августа 2024
А по чиїй крові співпало, вашій, чи чоловіка?
Глаза_в_3_карата• 13 августа 2024
В мене ні, повинна бути дівчинка
дамаБезСобачки• 13 августа 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
А если разнополая двойня...)
То так рідко буває, що такі як автор спишуть на похибку.
Каллипсо• 13 августа 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
А если разнополая двойня...)
Ну что ж вы с козырей пошли? 😂
Тирамісу на терасі• 13 августа 2024
Ответ дляКаллипсо
Ну что ж вы с козырей пошли? 😂
А меня это всегда интересовало) так как у меня совпало и у всех, кто проверял) а вот нет знакомых с детками разного пола, только однополые близнецы)
А Я Самая Самая• 13 августа 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Тобто умовно всі 22річні жінки на планеті в лютому народжують тільки дівчаток, а в вересні тільки хлопчиків, вірно?
Женщинас• 13 августа 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
то розкажіть, як це працює. ’по крові’
Качка в тапцях• 13 августа 2024
Це така маячня! Як в мене діти двійнята ( хлопчик і дівчинка), то як мало співпасти?
Pryhead• 13 августа 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
Ту таблицю , що мені показували, то там по роках. Здається в чоловіків кров оновлюється раз в 4-ри роки, а в жінок, раз на 3 роки. Я ті таблиці бачила ще 20 років тому. Думала, що вже ніхто ними не користується.
Криниця щастя• 13 августа 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
А если разнополая двойня...)
Или как дочкины одноклассники- тройня, 2 девочки и мальчик.
Женщинас• 13 августа 2024
Ответ дляPryhead
клітини крові оновлюються постійно протягом всього життя людини
Pryhead• 13 августа 2024
Ответ дляЖенщинас
Я знаю. Я просто згадала , як мені показували ті таблиці і люди в 21-ому сторіччі вірили в таке 🤦‍♀️

Женщинас• 13 августа 2024
Ответ дляPryhead
я не уявляю, на якому рівні тоді освіта та й взагалі інтелект
Виниловая пластинка• 14 августа 2024
у меня совпало