Копирайторша• 21 августа 2024
Закордоном депресняк накриває не менше, ніж в Україні
Виїхали з донькою в Польщу через місяць після початку в*йни. Через пару місяців планували повернутися додому. Але чоловік зробив мені "сюрприз" і приїхав в Польщу. Ось ми вже 2 роки сидимо за бугром і я зходжу з розуму. Зараз заїхали аж в Нідерланди, поближче до родичів. Я дуже хочу додому, в Україну, до батьків, до рідних. Мене кожного дня душить депресія. Маю донечку, яка не може жити без батька, а він без неї. І як тут бути, у мене відчай. Я розумію, що не маю ніякого морального права жалуватись, але так тяжко, шо капєц просто. Недавно приїжджала свекруха, і сказала, щоб я не їхала покищо з дитиною до України, бо нас можуть назад вже не випустити. Начебто перевіряють зараз вже жінок військовозобрв´язних.
Пишу просто, щоб виговоритись. З чоловіком відносини натягнуті. Короче, не життя, а фіг зна й шо.
Копирайторша
• 21 августа 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Ого, на постійно? Чи під тимчасовий захист?
Під тимчасовий захист,не в гості до родичів
Кундалина• 21 августа 2024
Ответ дляМожу брикнути
Я Вас дуже розумію , теж депресую.. З кінця березня 22 р.живемо з донькою в Італії , чоловік виїздний, до нас 5 раз приїжджав, спочатку на тиждень, потім два, і навіть п´ять тижнів з нами був.Живемо в соц.житлі при церкві в кімнаті з іншою мамою з дитиною. Отримуємо по 2,50 євро в день на людину, але нас годують. Все по режиму і під розпис, Живе 32 людини, всі з різних регіонів і з різним вихованням, тому дуже важко, тому що маємо спільний побут - прибирання, миття посуду та готування їжі. Але одні все роблять, інші навпаки. За весь час нещодавно їздити додому на тиждень і було три масові атаки. Доньці 10 років, налякалася знову сильно, коли був приліт неподалік. Тепер вже не прситься додому. Але дуже скучає за братом, дідом, татом, подругами та іншими родичами як і я.
Почалася депресія, апатія, щоденні сльози...Немає місця навіть виплакатися, живеш з чужими людьми, свого простору немає...
Пішла до лікаря, виписали антидепресанти, місяць пропила, вчора закінчила, то стало набагато легше. В них і лікарняний дають з депресією.
Чому сиджу тут, раз так погано? Бо моїй дитині страшно там і вона просить поки не повертатися. Тут живе в будинку 16 дітей, їх розважать, їм не скучно, є велика зелена зона та ігрові кімнати, де є багато ігр, іграшок, велосипеди, ролики, футбол, книги....на різний смак.Вчаться в приватних школах, мову вже добре знають. Я і курси закінчила, а не розмовляю, на роботі (прибирання), немає коли розмовляти, немає де практикувати мову, але розумію, що кажуть.
Поки треба ше побути тут, заради дитини. Закінчиться наша програма , тоді будемо думати, що робити далі.
А чому ви не живете нормально на окремій оренді разом з чоловіком?
Копирайторша
• 21 августа 2024
Ответ дляМалявка ще та
От цікаво - з однієї сторони там так погано і так важко, що потрібно жаліти біженців, бо як же вони без емпатії вашої.
З іншої почитаєш- всі рвуться туди і он пишуть -не готовий заплатити 45 тис- невдачник.
А по темі - наших видно за кілометр за кордоном (я тут місяць по роботі і другий тиждень на відпочинку)- як бачиш кисле недовольне лице з кучею претензій - точно, біженка.
Всі рвуться за кордон, бо вони не знають, що їх тут чекає.
Копирайторша
• 21 августа 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Вибачте, що відповім, хоча питання не до мене. Нідерланди із понеділка закрилися для українців. На жаль. Через те, що багато наших почали сюди мігрувати із Польщі, Чехії, місць стало бракувати
Так, це правда
Аль де Барановна• 21 августа 2024
Ответ дляЕкатерина27
Депресняк может быть где угодно. Но согласитесь, депрессировать гораздо комфортнее когда наш тобой не летают ракеты и шахеды, когда ты не слышишь по 3-5 раз в день сигнал тревоги и не ходишь ночами в лучшем случае в коридор на матрас, а в худшем в укрытие в 5 мин ходьбы от дома. Депрессировать приятнее, когда проснулся от звука будильника, а не от баллистики или пролета пвошной ракеты прям над твоим домом. А еще, депрессия гораздо качественней ощущается, когда ты можешь постирать в любое время, приготовить в любое время, помыться в любое время, не бояться заходить в лифт, утром помыть и высушить голову феном, а не вытереть полотенцем и закрутить дульку и пойти с мокрой головой - это я так на наличие света намекаю.
Так что, все познается в сравнении….
Можете приехать в Киев на недельку другую в ноябре-феврале, когда мы будем часа 4 в сутки максимум со светом, и попробуйте подепрессировать в перерывах между тревогой-ообстрелом-отсутсьвием света и страхом за то, что мужа просто с улицы загребут и вы потом только письмо получите где он и что с ним
Так что, все познается в сравнении….
Согласна с Вами абсолютно
ИМХОля• 21 августа 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
С чего Вы взяли, что в Украине у Вас бы было по другому?
Я в Украине, Сумская обл, и у меня по другому
Копирайторша
• 21 августа 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Про женщин свекровь набрехала, никто их не проверяет. В Нидерланды вы убежали на пособия, а не к родичам. Жили бы в Польше устраивали бы покатушки домой, как все страдальцы закордонные
Ой, яка розумниця)))
Кундалина• 21 августа 2024
Ответ дляКопирайторша
Спокійне життя чекає
Печенюшка• 21 августа 2024
Ответ дляКопирайторша
Здесь больше возможностей. Но тяжелее начать
А если есть изначально деньги то вообще без проблем
Малявка ще та• 21 августа 2024
Ответ дляКопирайторша
Ви думаєте її українці отримують? 2500 це максимум, який може отримати українець, якщо йому дуже сильно пощастить
Ви прочитати те, що написали не в змозі?
25 тисяч, а не 2500 в вашому дописі
І до речі, вище ви написали, що в день 100 евро заробіток. То вже 2200 в місяць у одного
25 тисяч, а не 2500 в вашому дописі
Конфиденциальность• 21 августа 2024
Ответ дляКопирайторша
Ой, яка розумниця)))
В каком пункте я ошиблась ?
Аноним с кешбеком• 21 августа 2024
Ответ дляКундалина
В чому ваша проблема? Живіть спокійно за кордоном
В сенсі в чому проблема? Вдома батьки, родичі, друзі, навіть собака
І свій дім- тупо хочеться додому кожного дня.
Але тривоги по 8-9 раз за сутки і роботи зовсім нема. Це моя ситуація, може і у автора так
Аль де Барановна• 21 августа 2024
Ответ дляМалявка ще та
25 тисяч, а не 2500 в вашому дописі
Автор не понятно чего ноет
Нормально все у них с доходами
Напрягаться не хотят, квартиру поискать
Нормально все у них с доходами
Напрягаться не хотят, квартиру поискать
Малявка ще та• 21 августа 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Одна ви прінцеса 😂🤦♀️
Звичайно ж принцеса .
Кожен вирішує сам-ви вибрали бути біженкою?
Тюрюнь_Тюнь• 21 августа 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Два роки назад був один в залежності від виду виїзду. Досить доступні були ціни.
Зараз 12 лісом і більше 20 легально. Контактів не маю, розповідали ті, хто виїхав. Хто хотів дешевше, шукали шляхи одразу.
Типа так легко взять и 20 тысяч долларов найти
Маю сечі• 21 августа 2024
Ваша проблема в том, что с мужем плохие отношения. Были бы хорошие, не тянуло бы домой.
Но, видно, не так уж и плохо, если не разводитесь
Кундалина• 21 августа 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
З друзями і родичами ніхто не забороняє бачитися, ви ж не разом живете. Собаку заберіть, дім продайте. Не можна ж так прив´язуватися до місця
Аноним с кешбеком• 21 августа 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Автор, в чем проблема приехать на неделю-две в Украину и увидеть родных ?
Ось я зʼїздила в липні, тепер ще більше накриває і хочеться додому. Хоча обʼєктивно зараз за кордоном краще, але ж серцю не накажеш.
Малявка ще та• 21 августа 2024
Ответ дляАль де Барановна
Знакомый продал машину, и взял у нас в долг 5000
Выехал к семье. Долг вернул через 4 месяца. Кто хочет, тот решает
Не бедный был, но в его склад прилетело. и не было смысла продолжать. За границей сейчас работает в грузоперевозках/склады/логистика
Дом сдал
Прям маргинальщина и бомж
Не оценивайте всех по себе
Дом сдал
Прям маргинальщина и бомж
Не оценивайте всех по себе
Не всі вибирають бути зрадниками.
Міліони людей,які залишилися в Україні - по вашому всі не можуть виїхати, а так би бігом?
Розчарую вас- у багатьох це осознаний вибір
Оле Лукойе• 21 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Я бы пригласила вас к себе в гости с ночёвкой. Когда 2 недели назад сбивали шахеды над домами. Депрессию бы вылечило точно. Если заикаться бы не начали.
Ой, ну такі вже всі, хто залишився - великомученики прям! Я 2 місяці як з Сумщини, шось може й мені хочете розказати???
Тюрюнь_Тюнь• 21 августа 2024
Ответ дляКопирайторша
Ой, яка розумниця)))
Один вопрос: что мешает вернутся?
Западная Украина, Ровно, Тернополь или Черкассы?
Копирайторша
• 21 августа 2024
Ответ дляМалявка ще та
25 тисяч, а не 2500 в вашому дописі
Тут 5 робочих повних днів в тиждень це велика рідкість
Тюрюнь_Тюнь• 21 августа 2024
Ответ дляАль де Барановна
Дом сдал
Прям маргинальщина и бомж
Не оценивайте всех по себе
Дом сдал
Прям маргинальщина и бомж
Не оценивайте всех по себе
Давайте военные кинут оружие и выедут тоже ? Работники почты, врачи доставки, водители, курьеры, сантехники - все найдут доллары и выедут?
Пухнасті штани• 21 августа 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Я вже чесно не розумію. Всі родичі, батьки, собака якось живуть і мабуть не жаліються вже від 8-9 тривог на добу. А для тих хто виїхав, прям двері до дому заколочені і їх не пускають до дому. Цілими родинами сидять, третій рік страждають. Хто втратив все, не тільки домівки, нажаль((( не ниють. А у кого є куди повертатись в до кого, або взагалі повною родиною разом з попугами виїхали, прям туга за батьківщиною, а їх бідолах не пускать.
Тюрюнь_Тюнь• 21 августа 2024
Ответ дляОле Лукойе
Ну побольше великомученики,чем выехавшие сразу
Оле Лукойе• 21 августа 2024
Ответ дляМаю сечі
В мене хороші, це нічого не міняє. Хто не спробував виїжджати за кордон, лишаючи все і всіх дома, не зрозуміє тих, хто спробував.
Копирайторша
• 21 августа 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Один вопрос: что мешает вернутся?
Чоловік за кордоном, а дитина не може без нього
Малявка ще та• 21 августа 2024
Ответ дляАль де Барановна
Списали за деньги. Как и многих, легально, документы ок - и уехал
Із за таких ті, хто реально підпадає під списання - не можуть цього зробити
Аль де Барановна• 21 августа 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Это их дело и их жизнь. Я как их удерживать буду ? Мой ответ был на комментарий, что уехали одни бедные и маргиналы
По этой логике -курьеры и работники почты уже давно там
Тюрюнь_Тюнь• 21 августа 2024
Ответ дляКопирайторша
Ухилянт гребаный