Пекельнi Борошна• 10 сентября в 20:51
Раздражает племянник
Написял на диван,может ухватиться руками и оставить пятна,или порвать что то...как правильно пригласить сестру,но без племянника? Жалко ремонт
Поторописька• 10 сентября в 20:55
и вы не заставили сестру купить новый диван? как можно спать на диване, обосцанном чужим ребенком? И вообще сестре прямо сказать, что раз ее ребенок гадит, то нечего с ним и приходить.
Гадаю_По_шнуркам• 10 сентября в 20:56
Сколько ему лет..?
Ходите в гости сами или встречайтесь в других местах
Пирожкиня• 10 сентября в 20:56
В развівашку чи дитячі куточки водіть. Поки скаче, то розмовляйте. І сама класна тьотя
ЛеньГуглить_правда• 10 сентября в 20:58
Ответ дляПоторописька
Согласна
ЛеньГуглить_правда• 10 сентября в 21:00
Ответ дляПирожкиня
Якого бена тьотя має куди водить? Це обовʼязок батьків. Тьотя може за бажанням раз—два куди запросить. Скільки раз повторювати вже можна, що чужі діти нікому не цікаві, мають бути якість кордони
Пирожкиня• 10 сентября в 21:01
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Автор десь пише, що проти? Може взагалі похерячити рідних, як це хочете ви, бо так вам звично. Кордони є
ЛеньГуглить_правда• 10 сентября в 21:05
Ответ дляПирожкиня
Не похерячити, але відводити на тих певний час і енергію. Автора розумію, що ситуація дратує. В мене така хрещениця є, яка, будучи 8-літньою дитиною, сувала свої брудні лапури прямо мені в тарілку, бо бубка захотіла ягідку, яка була на моєму тортові.це в ресторані. Я просто пояснила дохідливо і зараз вона як подарунок отримує гроші на карту. Все, не хочу образити нічого, а особливо себе
Фима Собак• 10 сентября в 21:06
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Говорите все же о себе.
Я племянницу очень люблю, пока своих не было, часто и с удовольствием проводила с ней время.
Чесно брешу• 11 сентября в 08:02
Ответ дляФима Собак
Говорите все же о себе.
І в мене перший племіник народився коли мені 22 роки було. Щей хрещеник. То я з ним дуже часто гуляла. Пам´ятаю, як йому було 5 років і я на свято 8 березня в садок до нього ходила. Ні бабуся, ні сестра не змогли. Попросили мене сходити. Отримала море задоволення.