Анти-анонім• 28 сентября 2024
Норвегія відмовляє у тимчасовому захисті українцям, які …
Норвегія відмовляє у тимчасовому захисті українцям, які походять з ’безпечних’ регіонів. Що ви про це думаєте?
«Ті, хто не відповідає вимогам колективного захисту, не отримають посвідку на проживання. Зокрема, це стосується тих, хто має подвійне громадянство або проживав в іншій країні до приїзду в Норвегію.
Також це зачепило тих, хто приїхав з регіону, який, на думку норвезької влади, є безпечним. На початку вересня був розширений список регіонів, які вважають безпечними: Львівська, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Тернопільська та Рівненська області»
Жертва интернета• 28 сентября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Не надо его сравнивать с Мариуполем и с акупированными территориями.
Акупированные тоже неправильно написано)
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 сентября 2024
Ответ дляЖена аллигатора
В Києві один раз?) Я з Луцьку, навіть нам прилітало більше ніж одна(((.
А з Харькова, Сум, Запоріжжя...де щодня бомблять. Ні?? В мене є родичі і знайомі в цих містах....
Один раз на западной и выше написали есть села в Украине где нет тревоги
Жена аллигатора• 28 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Перелік областей важко якось по іншому перекласти….
Речення до кінця треба перекладати просто))
Глаголиця• 28 сентября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Да им ломают планы, живут эти горе мамаши на всём готовом , а 2000 евро от 4-х складают, аферисты
Чем ломают? Тем, что новых прибывающих будут более тщательно принимать? А складывающим 2000 евро от этого холодно или жарко?
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 сентября 2024
Ответ дляГлаголиця
За 3 года наложить по 2000 в месяц, можно в Украине квартиру купить
Жена аллигатора• 28 сентября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ну є села і що? Ніхто з сіл не преттся в Норвегію
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 сентября 2024
Ответ дляГлаголиця
Выгнать их нафиг
Жена аллигатора• 28 сентября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Так неначе не відмовляють, а фільтрують прибувших, мають право.
А хто це читає?)))
ВундерКИНГ• 28 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Мене просто цікавить термін «безпечні області». Чи насправді хтось може гарантувати у тих областях 100% безпеку
В мене родичі на Тернопільщині.
Так, вони війну не відчувають, як кияни, жителі Сум, Харкова,Херсону, Півдня та Сходу.
Не будем про мобілізацію та загиблих воїнів, бо це всюди велике горе і однаково в усіх містах та селах((
Але я була шокована, коли минулим літом була в гостях у родичів на Тернопільщині і дізналась, що в них був величезний скандал в селі, бо жінки вимагали відключити сирену повітряної тривоги, адже через неї корови і кури лякаються, і гірше дояться та несуться... в результаті сирена є, але тихесенька, не чутна.
Не уявляю такої ситуації в своєму прифронтовому місті, де від вчасного оповіщення реально залежить життя людей.
Анти-анонім
• 28 сентября 2024
Ответ дляЖена аллигатора
Щодня руйнування і загиблі є і в Миколаівській і в Одеській областях
Глаголиця• 28 сентября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
И?.. Чем им планы ломают?
Соня-сонятко• 28 сентября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я бы больше была бы против того, чтобы эти мамаши вернулись в наши города и жили тут с нами. Да я пониманию, что не правильно это и не корректно, но мля... какого? Еще как послушаю, что будут заохочувати их вернуться. Нах они тут? Места им рабочие, места на парковке, места в школах садах. Зачем такие телодвижения, кто сейчас сознательно выбрал другую землю (речь не о Мариуполе, Харькове, Сумах, а о тех областях, что пишет автор. И о Киеве)
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 сентября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
В мене родичі на Тернопільщині.
В Киеве тоже не все войну відчувают
Соня-сонятко• 28 сентября 2024
Ответ дляЕкатерина27
Киев аж нервно кашлянул.
а что не так в Киеве? еще никто не погибнул тут в убежище.
Залетна Я тут• 28 сентября 2024
Ну так, молодці розібрались
Тепер черга наших розібратись, от наприклад з чоловіками переселенцями, що масово переховуються на Заході України, мої всі мають захищати їхню землю від ворога, а вони тут пересаджують нещасні
Жена аллигатора• 28 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Є. І в Херсонській, і в Дніпропетровській...
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 сентября 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Да они уже никому не нужни, они не где не работают
ВундерКИНГ• 28 сентября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
В Киеве тоже не все войну відчувают
Погоджусь.
Принаймні, набагато менше, ніж в Харкові, Херсоні, Сумах, Миколаєві тощо.
Khmelnichanka• 28 сентября 2024
Я особисто ставлюсь негативно до такого рішення.
Допоки по всій краіні літають ракети, доти не можна говорити про првністю безпечні регіони.
Харків з Ужгородом не поравнюю, звісно, я про інше.
Але це право кожноі краіни: визначати, кого, звідки і на яких умова приймати, а кому - відмовляти.
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 сентября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Погоджусь.
Да, а из Киева дофига переселенцев занимают места , выгнать из нафиг с Европы
Жертва интернета• 28 сентября 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Подписана на одну группу, в которой выкладывают где, кому и какая помощь оказывается в Украине. Удивила помощь тем, кто вернулся и отсутствие помощи тем, кто остался (в прифронтовых)
Ms. Android• 28 сентября 2024
Ответ дляСоня-сонятко
только вчера обсудили, вам мало? имеют право поступать как считают нужным. Норвегия не ес, уровень жизни там высокий, едут туда сейчас уже далеко не кто от войны спасается.
Подобное в Швейцарии тоже происходит, но пока что без обозначения опасный-безопасный район
Ну да, мусульман без счета запустили, а на украинцах что-то пошло не так.
Глаголиця• 28 сентября 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Ну так, молодці розібрались
Что значит ’переховуються’? Может, живут? А то получается, если б они остались на оккупированной - значит, ждуны. А если переехали - значит, переховуються.
З бісиками• 28 сентября 2024
Ответ дляГлаголиця
Не будет никто выгонять людей, которые уже там. А те, кто хотел, уже давно там. Так что все останутся на своих местах
А нужно туристок домой уже попросить , и не только оттуда. Людям из из оккупированых и зоны бд из-за таких или в Украине сидеть , снимая на неадекватные деньги , или ехать в спортзалы.
Божа кульбабка• 28 сентября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Норвегія взагалі вам нічого не винна
ВундерКИНГ• 28 сентября 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Ну так, молодці розібрались
’Ваші’ не ’їхню землю’ захищають, а свою Україну.
І велике питання, чи були б зараз взагалі цілими області на заході країни, якби південні і східні русню ціною свого існування не зупиняли.
Ms. Android• 28 сентября 2024
Ответ дляПампушОК
Я думаю що це Гут.
Багато хто мріє щоб війна продовжувалась подовше,щоб їх не виперли з тих країн де вони зараз.
Кому війна,а кому мать родна.
Вы, правда думаете, что продолжительность войны зависит от желания беженцев?
Ms. Android• 28 сентября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Как правильно писать: Аблигация или Облигация? (С)
Простите, не удержалась.
ПампушОК• 28 сентября 2024
Ответ дляMs. Android
Я думаю что у них большое желание подольше(а возможно и навсегда)остаться в развитых комфортных странах.И эта их мечта напрямую зависит от войны.Она им выгодна.Это же не секрет.