Анти-анонім• 28 сентября 2024

Норвегія відмовляє у тимчасовому захисті українцям, які …

Норвегія відмовляє у тимчасовому захисті українцям, які походять з ’безпечних’ регіонів. Що ви про це думаєте?
«Ті, хто не відповідає вимогам колективного захисту, не отримають посвідку на проживання. Зокрема, це стосується тих, хто має подвійне громадянство або проживав в іншій країні до приїзду в Норвегію.
Також це зачепило тих, хто приїхав з регіону, який, на думку норвезької влади, є безпечним. На початку вересня був розширений список регіонів, які вважають безпечними: Львівська, Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Тернопільська та Рівненська області»
Khmelnichanka• 28 сентября 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Місце народження не вказується в закордонному паспорті, тільки місцевий орган, який його видавав в
В закордонному вказується якраз місце народження
Дую на вітер• 28 сентября 2024
Бажаю тим, хто приймає такі рішення, жити у такій же безпеці, як хоча б Львів, навіть не Київ. Вражає, як поступово знижують норму нормальності для України. Якщо ракети прилітають раз на місяць-два, знищуючи житлові будинки разом з людьми, то це вже безпечний регіон, можна жити і не тужити. Нехай русня бавиться
Khmelnichanka• 28 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Переважно так, але знову - спитають: чому не поїхати по місцю народження, де безпечно. Як в Ірландії не приймають якщо не був в Україні на момент війни. Їдь туди де був
Ну, а як нема доикого туди іхати? За такою логікою можуть всіх украінців відправити жити в безпечні області.
Nikol-9a2f• 28 сентября 2024
Ответ дляЖертва интернета
Ну сравните их с Запорожьем, Харьковом, Сумами, Никополем.
На западной есть города, села, где даже тревоги нет.
Не тревог, не комендантского часа,
Мир Мир Мир!• 28 сентября 2024
Ответ дляlilu1990
Отак. А чому ірландці відмовляють тим хто не був в Україні на момент війни хоч народився там і все життя прожив а був десь за кордоном на заробітках. Ну ти ж маєш безпечне місце, прожив там деякий час, туди і вертайся
А з чого Ви взяли, що заробітчани, з якоїсь дурі, поперлись в Ірландію на захист? Їм то це 100% не потрібно.
Ви щось дуже фантазуєте. Банківська виписка, як доказ перебування в Україні - серйозно? В мене рух по укр. картам кожного місяця, та сама комуналка, при тому я знаходжусь за межами України. В магазинах в країні свого перебування розраховуюсь або налом, або місцевою картою.
Трільчиха• 28 сентября 2024
В Украине нет безопасных областей. Прилёт в Львов тому показатель.
Добра, коли сита!• 28 сентября 2024
Ответ дляСоня-сонятко
а что не так в Киеве? еще никто не погибнул тут в убежище.
Как вам не стыдно. Погибло очень много людей в Киеве.
Мир Мир Мир!• 28 сентября 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Так, подивилася, в біометричному паспорті вказано місто народження. Але це не доказ, що людина в ньому проживала
LoveYouOrNot• 28 сентября 2024
Ответ дляТрільчиха
здєшні скажуть Малавата будєт!
Добра, коли сита!• 28 сентября 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Вказується місце народження
Бабка_в_кедах• 28 сентября 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Как раз таки множество заробитчан и попёрлось в развитые страны где зарплата выше, из Латвии, Польши, в германию и нидерланды
Khmelnichanka• 28 сентября 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Так от і я саме про це кажу :). Ми з дітьми всі троє отримували паспорти в Кривому Розі, де і жили. А в паспортах у всвх вказані різні міста народження, бо ми народились в різних містах ))))
Мир Мир Мир!• 28 сентября 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Что значит поперлись, если у них были на руках документы на право проживания по работе в тех странах, а у многих уже и бессрочное было. Они это не могли скрыть прося защиты в других странах, так как все иностранцы, находящиеся легально в странах ЕС, внесены в общую базу. Им ни одна страна ЕС не предоставила бы защиту, так как они уже легально проживают в одной из стран ЕС.
Так что про множество не рассказывайте сказки - это нереально и нет никакого смысла.
ПампушОК• 28 сентября 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Транзакції банківські,сплата комуналки,справка з місця роботи,навчання,та багато іншого
Трільчиха• 28 сентября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Удалено администрацией...
Ну тогда при освобождении городов надобно лишать внж!
Незламна Україна• 28 сентября 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Поперли аж бегом, с Польши в Британию, половина украинцев в школе моих детей Львов, Франковск, ужгород приехали все из Польши
Тоскующая• 28 сентября 2024
Ответ дляФенте Фря
Конечно, во Львове же не гибнут люди. Подумаешь, жена и дочери погибли, вот недавно, мужчина жив остался, цвет нации погиб, то так, ерунда.
А що, Норвегія була єдина країна в яку можна виїхати біженцем і все, тепер жителям заходу країни нікуди податися? Ну вирішила Норвегія так, її право, ні, українці замість вдячності обісруть що ах такі-сякі, зобов´язані нам.Чому зобов´язані? Чому в вашій уяві та Норвегія повинна робити як хочете ви, а не так як вважає за потрібне? Багато Україна біженців з Сирії прийняла та забезпечила гарні умови? Щоб тепер вважати, що можна замість вдячності ще й фукати, що от козли,критерії виставили, безсовісні.
Мир Мир Мир!• 28 сентября 2024
Ответ дляПампушОК
Я про банківські транзакції дала відповідь вище - вони в кожного будуть, незалежно від країни перебування, при сплаті комуналки в Україні. Не усі працювали чи вчились, домогосподаркою не заборонено було жити в Україні.
В мене складається таке враження, що частина тих, що відписуються в цій темі, більше стурбовані доказовою базою для позбавлення українців захисту та притулку в країнах ЕС, ніж самі ті країни.
Глубоководная селедка• 28 сентября 2024
Ответ дляДую на вітер
Я не принимаю таких решений, но с удовольствием приняла бы ваше пожелание и пожила бы в безопасности во Львове.
Мне бы просто выспаться после ежедневных КАБов.
Только денег у меня нет на ваш гостеприимный Львов.
Губи з філером• 28 сентября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Удалено администрацией...
Из Киева? Серьёзно? Мой дом в оккупации, я в Германии, хочу уехать в Украину и выбираю куда ехать, родственники в оккупации только, поэтому выбираю просто регион, где потише ,так вот Киев совсем не входит в выбор мест, куда бы я хотела, наверно потому, что читаю новости и сделала вывод, что туда летит все время. Да, там больше сбивают, но и летит туда постоянно. Да и то, что сбито куда то падает, не улетает обратно к рашистам.
Бабка_в_кедах• 28 сентября 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
То, что имея работу и право на легально нахождение в польше и Латвии, люди приехали в первые дни войны в германию и нидерланды, и имея украинский паспорт оформили в этих странах защиту. Основная часть мужчин в Нидерландах, а это 3-я часть от всех украинских беженцев, приехали как раз из Польши и Латвии
Бабка_в_кедах• 28 сентября 2024
Ответ дляНезламна Україна
Абсолютно верно, такая же ситуация в Нидерландах, все украинские мужчины приехали из Польши и Латвии.
Дую на вітер• 28 сентября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Мова не про вас і мене, а про європейців, які вважають, що якщо ракети прилітають раз на місяць, то це вже безпечний регіон і в принципі можна жити. Я не зі Львова, я з Херсона. Моя родина вся з Херсона, що таке каби ми прекрасно знаємо. Тільки винен у цьому не Львів, на який ви так сердетеся. Їдьте у Норвегію, ви ж з небезпечного регіону, вас приймуть.
Жертва интернета• 28 сентября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Мои знакомые, довольно не бедные, с работой, не привязанной к дому, сказали больше во Львов не поедут. Пожили там 4 первых месяца войны, вернулись домой в прифронтовой город и больше никуда не выезжали. Не буду здесь писать их отзывы.
Я во Львове была буквально на днях проездом. Честно? Да, по сравнению с нашими городами, там война не ощущается.
Хотя достаëт и туда иногда
Незламна Україна• 28 сентября 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
У нас самое интересное, что все эти дети знают польский))) значит учились и жили до этого в Польше . Только в этом году девочка из Мариуполя пришла, а так одна западная Украина, у кого не спроси откуда вы
Бабка_в_кедах• 28 сентября 2024
Ответ дляНезламна Україна
Поэтому последнее время в европе среди политиков и возникает множество разногласий относительно предоставления защиты украинцам и вводятся изменения
Ирина-bbd0• 28 сентября 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
А где квартриры дёшево? У нас в Днепре тоже не копейки. В,Одессе копейки? В Киеве?
Почему в пропаганде именно Львов клятый-мятый?
палка-копалка• 28 сентября 2024
Ответ дляПампушОК
Молятся,чтобы война продолжалась.Мне скидывали ссылки на группы беженцев,как они радовались продолжению действия прихистка.Реально прыгали до потолка.Им нужна продолжительная война.
Думаєте, допоможе?))) Їм потрібен прихисток, щоб легалізуватись і мати можливість працювати. До речі, у Польщі ніяких виплат нема.
палка-копалка• 28 сентября 2024
Ответ дляВ кого тако було
Ну хоть новые не прибудут. Да и пересмотреть пора давно, из каких кто регионов и домой домой, а Харьков наоборот , пора и им пожить. Так не дали, заполонили
А Вам яка різниця? Їдьте, вас приймуть, ви ж не з ненависних західних областей, правда?)
Пьяная вишня• 28 сентября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Удалено администрацией...
Это ты недоколыханное просто