Санта Барбара• 31 октября 2024
Сын встречается с девушкой из РФ
Мой сын сейчас в Чехии (Брно) учится в университете. 18 лет уже 2 курс. Живёт в арендной квартире. Вчера звонит, говорит- что появилась девушка. Я начала задавать вопросы - как зовут, сколько лет, сколько встречаетесь. На вопросе откуда - он сказал что она русская из Краснодара. Как вы бы к этому отнеслись ? Осудили или пожелали счастья и любви?
Дадосвидания• 31 октября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Співчуваєте, що дитина росте без негативу і ненависті до людей?
ну я не маньяка виховую. А вороги - це діти 15р? Тоді собі поспівчувайте.
Це байдужість. Це страшно. І дуже відносно, поки війна не зачепить родину...
Ирина-bbd0• 31 октября 2024
Ответ дляCopy-Paste
А шо там за добрые люди ракеты и бомбы бросают на головы вашей дочери и согражданам?
Василина Семеніч• 31 октября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Спросите у меня , как у коренной крымчанки.
Чий Крим?
Copy-Paste• 31 октября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Ви про роботу ппо?
Ирина-bbd0• 31 октября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Ви про роботу ппо?
Я про бомбы гнойной кацапни!
Кацапка рассказывает своим выродкам.что ’то укры сами себя бомбят’?
Copy-Paste• 31 октября 2024
Ответ дляДадосвидания
Коли чіпляє, то люди навпаки прозрівають, а не мислять шаблонами марафону.
Дадосвидания• 31 октября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Зараз 15. Через пару років вони з автоматами прийдуть.
Снегопадка• 31 октября 2024
Ответ дляanzzem07
Як йому самому не гидко
у мене чоловік родом х твєрі. нахрєн послати?
Copy-Paste• 31 октября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Я про бомбы гнойной кацапни!
Ви звичайний провокатор, захлинайтеся в своїй ненависті сама
.
Дадосвидания• 31 октября 2024
Ответ дляCopy-Paste
я не дивлюсь марафор і не знаю, які там шаблони. Я про те, що коли тата заберуть на війну, чи бомба зруйнує дім, то дитина навряд чи буде й надалі дружити з дітьми ворогів.
Copy-Paste• 31 октября 2024
Ответ дляДадосвидания
Ну наші чоловіки он теж не хочуть брати автомата, але їх ловлять і заставляють. Там так само.
Ирина-bbd0• 31 октября 2024
Ответ дляCopy-Paste
.
Удалено администрацией...
Copy-Paste• 31 октября 2024
Ответ дляДадосвидания
Тата заберуть на війну росіяни? То в них кордони відкриті. Кого винуватить в такому разі, що тата погрузили в бусік. Так само і про спасіння, були б відкриті кордони, купа дітей і сімей моглиб спастися від бомби. То хто закрив кордони?
Ирина-bbd0• 31 октября 2024
Ответ дляCopy-Paste
То кто бросает бомбы на головы украинцам????
Copy-Paste• 31 октября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 31 октября 2024
Ответ дляCopy-Paste
.
Желание кацапни гнойной замылить свои кровавые преступления понятны.
В этот раз не получится.кацапы!
Это вам не голодомор под коврик веничком замести и учебники переписать.
Интернет всё будет помнить.
В этот раз не получится.кацапы!
Интернет всё будет помнить.
Ирина-bbd0• 31 октября 2024
Ответ дляCopy-Paste
Удалено администрацией...
Кто бросает на головы украинцам бомбы?????
Дадосвидания• 31 октября 2024
Ответ дляCopy-Paste
А чому так сталося? Першопричину ви не хочете бачити? Просто на рівному місці, чи все ж таки тому, що рашка напала ? І требе захищати свою землю?
Чому так часто люди плутають причину і наслідки?
1 - головне причина - рашка напала
2 - наслідки - мобілізація і звкриті кордони.
Може так буде зрозуміліше, хто ворог.
1 - головне причина - рашка напала
Може так буде зрозуміліше, хто ворог.
талый снег• 31 октября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Если родители отправили её учится в Европу , а не оставили в рф , значит в этой семье все в порядке с головой.
Ага, мало в Европе любителей сосии ?
Copy-Paste• 31 октября 2024
Ответ дляДадосвидания
1 - головне причина - рашка напала
Може так буде зрозуміліше, хто ворог.
1 - головне причина - рашка напала
Може так буде зрозуміліше, хто ворог.
Чому так не сталося в грузії і криму?
Ирина-bbd0• 31 октября 2024
Ответ дляталый снег
Ага, мало в Европе любителей сосии ?
Так аквафрешами регулярно машут.не считая скрытых крысяк
ДелиВерка• 31 октября 2024
Не дай Боже з кацапами якісь справи мати.
Сина вчу, що то нелюди. Вони не проти війни, вони підтримують свою владу. Син знає, що то за створіння.
Наші українські діти повинні мати лише ненависть, огиду та відразу до всього кацапського, щоб ніхто їм більше не налапшав про «адіннарод».
Мама Карло• 31 октября 2024
Наші українські діти повинні мати лише ненависть - замечательная пропаганда
Дадосвидания• 31 октября 2024
Ответ дляМама Карло
А який ще варіант нам залишили кацапи? Так, наші діти мають знати хто ворог. Щоб вижити.
ДелиВерка• 31 октября 2024
Ответ дляCopy-Paste
А яка першопричина, що батьку треба захищати свою країну? Хто прийшов на нашу землю з війною? Хто кидає ті бомби?
Чи Вам «какаяразніца»? Треба ворога любити і не виховувати у дітей ненависть до нього?
Фісташкова кава• 31 октября 2024
Ответ дляanzzem07
Як йому самому не гидко
А що ви хотіли? Он Німеччина знищувала нашу країну, палила цілі села, скільки людей загинуло в концтаборах. А наші дівчата заміж за німців відходять.
Закордоном наші і раша навчаються разом, спілкуються. І так буде, бо у молоді зовсім інші погляди.
ДелиВерка• 31 октября 2024
Ответ дляДадосвидания
1 - головне причина - рашка напала
Може так буде зрозуміліше, хто ворог.
1 - головне причина - рашка напала
Може так буде зрозуміліше, хто ворог.
Навіть не доказуйте. Воно якесь тупе.
Вміння аналізувати повністю відсутнє.
Ще й радіє, що син спілкується з кацапами.
Вміння аналізувати повністю відсутнє.
Пік Антна• 31 октября 2024
не вмешивайтесь, скоро разбегутся, они оч холодные, их даже свои мужики не любят, им больше по душе украиночки и белоруски
Ирина-bbd0• 31 октября 2024
Ответ дляМама Карло
К кацапам? Да
И не естись больше на их слюнявое мышебраття
Дермонарод мокшанский.брехливый.кровавый и скудоумный!
Почекуха• 31 октября 2024
Ответ дляДадосвидания
Тю.
Деды, как говорится, воевали.
А дочЬки- внучЬки аж сцикают кипятком от нимеччины. И 3/4 спят и видят как там зацепиться и остаться. Я в группах беженцев Германии как почитаю об чем там пишут....
Деды, как говорится, воевали.