Пацаааааааан• 09 ноября 2024

Сертифікатом не скористались, дарувала на ДР

Дарувала сертифікат дівчині, на 1000 грн ( магазин де є модна косметика і канцелярія, не суть). Але дізналась що досі не використан він, вже в пн добігає кінець терміну. Ви би сказали дівчині аля нагадали би? і як сказати? бо я це сама перевірила задля цікавості на сайті.
Мerida• 09 ноября 2024
Нет. Это не ваше дело уже. Я сама иногда забываю, или за неактуальностью не использую. Удивилась бы, если б мне даритель напоминал. А вы из любопытства проверяли, что купила,?

Matua• 09 ноября 2024
Я нагадала би. В мене була аналогічна ситуація з родчкою. То я нагадувала, поки не задовбала її і вона не використала сертифікат. Я дарувала сертифікат на похід в грузинський ресторан. Але сказала, що більше дарувати не буду. Бо сертифікат був на 2000 грн і діяв півроку і вона використала в останній тиждень
Лизочек• 09 ноября 2024
В одном магазине и канцелярия, и косметика... ’Аврора’?
Пи Пи Пилюля• 09 ноября 2024
Ненавижу сертификаты
МастерЮля• 09 ноября 2024
Ответ дляMatua
Ви не думали, що їй не смакує така кухня?
БезникаЯ• 09 ноября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ненавижу сертификаты
Это лучше, чем ненужная вазочка или синтетический плед и тому подобное
БезникаЯ• 09 ноября 2024
Ответ дляMatua
Не повезло ей иметь вас в родственниках

Алгонавт• 09 ноября 2024
Смотря какие у вас отношения. Можно напомнить, можно нет. Некоторые реально забывают или не знают, что срок ограничен. Некоторые не хотят пользоваться
Баррикадница• 09 ноября 2024
Сертификаты - выгодная вещь для компаний, сколько у меня их пропало или срок годности вышел . Думаю, что я не одна такая
Пи Пи Пилюля• 09 ноября 2024
Ответ дляБезникаЯ
Если потратил деньги на сертификат - подари сразу деньги.
Швендяю містами• 09 ноября 2024
Напомните, как то тактично
Перловая Кашка• 09 ноября 2024
Я была бы благодарна, если бы мне напомнили, так как сама часто забываю про сертификаты.
КАПСЛОЧНИЦА• 09 ноября 2024
У мене був протермінований похід на квест, і протермінований похід до спа.
Просто не мій смак і немає часу
Шотуткоїться?• 09 ноября 2024
Я б нагадала делікатно, типу привіт, мені прийшло повідомлення, що спливає час дії сертифікату. Якщо тобі це актуально, просто май це на увазі, гарного дня, пока.
В мене була ситуація, коли при прибиранні я знайшла в неочікуваному місці конверт з грошима. Його подарували пів року тому друзі на день народження, а я була така заклопотана, що поклала його сюди і миттєво забула, це була випадкова знахідка. Так що можна просто забути про подарунок.