Маргарита и Мастер• 22 ноября 2024

І ще раз про польське масло

Привезли до нас в магазин таке масло, 70 грн. 200 грам. Хто коштував, добре чи маргарин?
Дон Пэдро• 22 ноября 2024
Ответ дляCarin
Цена на сегодня совсем даровая.

Но я беру Экстра немного в другой упаковке. И Млечну долину. Оба нормальные.
Дон Пэдро• 22 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Никогда не понимала. Особенно помню, на работе какие-то шоколадки принесли. Вкусные, Польские ж.Попробовала,такое гуано,пластилин. Такие отдельными кубиками шли.Это ещё год 2018
Ну хто ж винен, що вас молочною плиткою пригостили? Напевно, шоколадку зажали))))
Аноним ФЕЯ• 22 ноября 2024
Ответ дляliss
А мы ж не ответим … через Польшу не провезешь ни сало наше ни колбасу .. будут штрафовать и выкидывать.. а они нам всякую хрень везут им можно . Только вот наше право все это игнорить так же .. но увы .. ((
Герега, сидячи у вишиванках, ні на хвилину не закривав свій епіцентр у донецьку та інших окупованих територіях. Купа українських мільйонерів підтримують спільні бізнеси з москалями і в вус не дують, а зачмирять як завжди простого українця, бо хоче зеконмити, бо ніяк не витягує теперішні ціни.
Гигиенишвили• 22 ноября 2024
Ответ дляДон Пэдро
Тю,шо продавалось у нас,то и купили
Carin• 22 ноября 2024
Ответ дляДон Пэдро
фото
Такое к нам контрабандисты вроде не везут ) Везут Ласиати, Млековиту обычное и клярованное (топленое то бишь) и Млечну долину.
ЛолитаНеРазлита• 22 ноября 2024
Абсолютно вся польская молочка это 🤮
Дон Пэдро• 22 ноября 2024
Ответ дляliss
Хто ’они везут’? Везуть наші дівки, скуповувати найдешевше, щоб навар побільше. Про підпільні цехи в Україні із фальсифікатом мовчу вже
liss• 22 ноября 2024
Ответ дляДон Пэдро
Законы . Так яснее . У них закон не позволяющий нам ввезти им сало , а у нас ?
ЛолитаНеРазлита• 22 ноября 2024
Ответ дляliss
Кордон знову перекриють завтра о 9:00: польські фермери анонсували мітинг із блокуванням пункту пропуску «Медика-Шегині», — Держмитнаслужба.

• Протест не пов´язаний з економічними відносинами з Україною.
• Фермери пікетуватимуть проти підписання торговельної угоди між ЄС і Меркосур (туди входить Аргентина і Бразилія).
• Обмеження стосуватимуться тільки вантажівок: протестувальники збираються пропускати легкові авто та автобуси в обидві сторони без змін.
————-
Кушайте их масло ((
Ой, а шо, ’союзники’ уже и не такие союзники ?🤣
Дон Пэдро• 22 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
Тю,шо продавалось у нас,то и купили
Ще раз питаю: хто вам винен, що наші ділки привозять вам найдешевше, щоб мати навар побільше?
Марс атакует• 22 ноября 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А якби вони укршколи позакривали, укрмову обмежили, укркнижки забронили, тоді і сво можна було б їм почати.
Та мені якось на це …. Ви зрозуміли.
Їх відношення до нас вимушене, через проукраїнську позицію влади.
Насправді населення нас ненавидить з давніх часів.
liss• 22 ноября 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А шо были ?
Все буде Україна• 22 ноября 2024
Форум стал польско-немецкий
Гигиенишвили• 22 ноября 2024
Ответ дляДон Пэдро
Я пишу,что это было в 2018.После этого я сама лично была в Польше в командировке раз 10.И сама имела счастье попробовать многие продукты. Ще раз кажу,продукти гуано.Ну и в период начала войны была там 2 недели.
интайм_не_предлагать• 22 ноября 2024
Ответ дляМарс атакует
Та мені якось на це …. Ви зрозуміли.
Живу з родиною в Польщі з 2020 року. Розкажіть, як тут нас ненавидять, бо жодного разу не відчули навіть натяку.

ПС. Зустрічаєм часом українок, які жаліються на поляків. Але на питання ’як вони дізнались, що ви з України’ не відповідають.
МУСЯкомарова• 22 ноября 2024
Ответ дляliss
Перевізники все везуть,не перебільшуйте
Дон Пэдро• 22 ноября 2024
Ответ дляCarin
на нього рідше акції
Леплю из пластилина• 22 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Ось воно в Польщі
Брала колись польське молоко , жирне чудове , колір відповідний .
Ну у нас самі знаєте яке молоко…
В гости звали?• 22 ноября 2024
Не купую польське з деяких часів.Із врєдності
Дон Пэдро• 22 ноября 2024
Ответ дляliss
закони відповідно до законодавства ЄС. А нашим хто забороняє закони?
МУСЯкомарова• 22 ноября 2024
Ответ дляliss
Ви знаєте скільки українських магазинів в Польщі,там де і сало і все інше)
ЛолитаНеРазлита• 22 ноября 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Они и так его начали,но в другом формате.
Мрії у вирії• 22 ноября 2024
Ответ дляПес Патрон
А до чого тут український кордон?
В любом непонятном случае перекрывай украинский кордон
Carin• 22 ноября 2024
Ответ дляДон Пэдро
на нього рідше акції
Спасибо, видимо, да: наши ж вылавливают акции, распродажи, сроки и т.д. и тогда выхватывают на опт партии для нас, чтобы и заработать. Огромный отлаженный бизнес. С одной стороны, вроде как некомильфо, убыток экономике, с другой стороны, когда сравниваешь цены на белый импорт и контрабас - то вроде как и спасибо, потому что белые цены большинству населения недоступны...
автор Маргарита и Мастер • 22 ноября 2024
Ответ дляВ гости звали?
З часу Польсько - української війни 1918 року
liss• 22 ноября 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Перевізники все везуть,не перебільшуйте
Ну провезите нашу колбасу к ним … опишете 😹…
Замрійлива• 22 ноября 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
В мене ще в морозилці 5 пачок нашого. Щось глянула і думаю, подумаю.
Думаю, що з домішками, не подобається в тестах розтопити, заморозити і тп, хоча пишуть про стопроцентні вершки. До яготинського далеко. Нажаль яготинське в Польщу не возять.
liss• 22 ноября 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Знаю , мало . И ?
Дон Пэдро• 22 ноября 2024
Ответ дляГигиенишвили
А я ще раз кажу: продукти є різні, так само, як і в нас.
Замрійлива• 22 ноября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Автор, масло цієї фірми коштує в Польщі 8.49 за пачку.
Курс 10.3

От і думайте, що до Вас привезли.
Ну і упаковка в цієї фірми не така .
І ніколи такою не була .
https://mlekovita.com.pl/pl/produkt/szczegoly/masl...