Olgusya• Изменено 23 ноября 2024

Чи вірите в припинення вогню вже цієї зими?

Усі ті, хто каже, що путіну припинення вогню не потрібне, помиляються. Йому дуже потрібно повернутися зі своїм ринком у Європу. Ну і мобілізацію оголошувати досі не наважується. Солдати КНДР не дадуть збрехати.
Результат:
вже голосів: 643
436 (67.81%) Ні, його не буде
189 (29.39%) Так, ймовірність висока
18 (2.8%) Пофіг. Я не в Україні
МаргариткаW• 23 ноября 2024
Ответ дляЛизочек
Ппц... Живём от выборов до выборов в чужих странах
ну как-то именно так и выглядит незалежна и самостiйна держава
автор Olgusya • 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Не тільки путіну потрібна пауза, а й трампу шоб провести ревізію у наших рядах і перевибрати владу з якою далі працюватимуть
Але як змусити Зе піти на це? Він же вчепився за владу та/або свої ілюзії як воша за кожуха
Лизочек• 23 ноября 2024
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
Чаще всего это бывает Аргентина
МаргариткаW• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
зе марионетка, шо заокеанские хозяева скажут то и сделает. он просто пешка-клоун на работе.
МаргариткаW• 23 ноября 2024
Ответ дляЛизочек
Чаще всего это бывает Аргентина
тоже вариант)
lilu1990• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
Зе хоче гарантій щоб не допустити повторного нападу росії. Я не вірю в його обсесію владою заради влади. Думаю що втрата влади означатиме для нього особисто можливу ліквідацію і того він боїться
СИРЕЛИ• 23 ноября 2024
Ответ дляЛизочек
вот такая она- незалежнисть !
Olvia1987• 23 ноября 2024
Ответ дляSeehund
Если путлеру так нужен рынок Европы, на кой хрен он это начинал и почему до сих пор не прекратил.
Он не на такое рассчитывал.
LudaSHS• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
А коли буде реальне припинення вогню хоча б рівня АТО?
Півроку точно не чекаю
А там буде як в світі складеться шахматна партія. Чинників впливу багато. Від українців припинення вогню не залежить.
Залежить від гегемонів світу і здатністі рашки вести далі війну в такому форматі, залежить від ресурсів.
В популізм і персоналіі не вірю ніколи. Бо все складніше.
Зараз буде тяжкий період кошмарингу цивільного населення, в тому числі і інформаційно. Тяжкий період фронтова буде рухатися- до сильних морозів як рф уповільниться.
Чи буде знову весняний період наступу рф - складно прогнозувати.
lilu1990• 23 ноября 2024
Не треба авторе навалювати все на зеленського

Розгрібаємо те що протягом 30 років будувалося як феодальна система експлуатації ресурсів України

Ця система побудована ще при Кучмі, і схильність грести все під себе, і бажання попасти до корита.

Зараз модно вішати усіх собак на зе, але це трагедія багатьох років бездумного і бездарного - докерувалися
Стрекоза любви• 23 ноября 2024
Там справді жопа вже почалася в економічній/банківській сфері. Але думаю, що 2025 ще можуть протягнути.
Olvia1987• 23 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Півроку точно не чекаю
Короче,туман,туман,туман.И слякоть.
МаргариткаW• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990

папередныки винуватi , как неожиданно (нет)
Манула• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
Скільки часу? Поки дійдуть до Дніпра?
Не знаю, війна не має передбаченого результату. Я в Дніпрі, якщо що.
А охлократ Трамп по сумісництву зе в кубі, навіть не прокоментував удар х**шника. Нікого доля України не турбує, окрім нас ...
МаргариткаW• 23 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Короче,туман,туман,туман.И слякоть.
потом кусты
lilu1990• 23 ноября 2024
Ответ дляМаргариткаW
Та нє не винуваті, шо роздали ракеты і розпиляли літаки і заводи впк і дозволили кротам підривати склади. Нєєєє, не винуваті.
LudaSHS• 23 ноября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Так дуже багато статей Економіст і Блумберг
Але воно дуже повільно для нас, та жоп в рф. Бо вони поки тримаються на ходу завдяки тим же азіатам и посередникам.

Тож один з основних чинників війни - ресурси рф. Це основне.
Але ще щизоїд пуйла- хто знає що там за дані в його папочках. Воно грає зараз в гру ’ держіте меня семеро, я самий страшний’
lilu1990• 23 ноября 2024
Ответ дляМанула
А шо йому казати?
lilu1990• 23 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS

У нас теж жопа, яйця по 80. Але люди умудряються виживати. І росіяни будуть виживати не рипаючись

Не слід на цей чинник аж так сильно розраховувати
Манула• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
А шо йому казати?
Та дійсно, все іде по плану ’я закінчу війну за 24 години’ ...
Olvia1987• 23 ноября 2024
Ответ дляМаргариткаW
потом кусты
Та не,вы шо?Країна сміливих президентів
LudaSHS• 23 ноября 2024
Ответ дляOlvia1987
Короче,туман,туман,туман.И слякоть.
Коли було по іншому? Маяки які тільки тут не розставляли, і дати, і паска і яблуня цвіте, і вибори сша, зараз у багатьох ще маяк - трамп і січень, але я знаю що все складніше.
А зараз в 24 ще складніше ніж могло бути в кінці 22р.
lilu1990• 23 ноября 2024
Ответ дляМанула
Ну це як порошенківське - я закінчу війну за два тижні

Є ще люди, які не розуміють що це передвиборні лозунги?
tarveldy• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
Згодна. Боюся, що Трамп запропонує заморозку, а Зе не погодиться і буде далі знищувати чоловіків
А хуйло погодиться? Де у вашій схемі винуватець війни?
Teonaa• 23 ноября 2024
Скажіть мені краще для повного розуміння - ч о м у росієнє так повільно йдуть? Невже це правда що позакінчувалася наступальна наземна техніка - геліки, літаки малої аавіаціі, танки, пушки…чого вони саме мнясом воюють і ледве рухаються ? Да, вони зараз прискорилися, але ж вони три роки пруть, пруть, і не так банато ж взяли
LudaSHS• 23 ноября 2024
Ответ дляlilu1990

Я не про цивільне життя
Війни залежать від ресурсів - аксіома, темп війни теж. Пауза залежить теж
lilu1990• 23 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Я не про цивільне життя
У росіян нормальний темп. Його їм партнери забезпечують
Olvia1987• 23 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Тому,що у їхній армії ті ж самі проблеми,як і у нашій.Тільки їх кількісно більше.
tarveldy• 23 ноября 2024
Ответ дляOlgusya
Що таке рівень АТО?
автор Olgusya • 23 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Півроку точно не чекаю
Від українців припинення вогню не залежить. --- Ну а як соціологія? Хоча у КМІС своя реальність і замовлення від ОП. Західники запостили на днях реальну соціологію. За припинення вогню вже 52% українців.