Послушная• 28 декабря 2024

Девчата СОС!!!! Я опять за давление

Вчера писала за давление что скакало то 150 на 100, то 140 на 100,потом было 120/88 и так с утра 115 на 80, 120 на 80, то 122 на 84, а вот вечером показало 130 на 100, потом я начала переживать и показало 142 на 90 а на другой руке 153
Я в панике просто рыдаю (((
СкумбріяП8• 28 декабря 2024
Ответ дляПослушная
Вот 137 уже на 91((( капец страшно не спадает после ношпы
Извините, вы непробиваемая.
автор Послушная • 28 декабря 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Извините, вы непробиваемая.
Вы думаете не стоит сильно переживать? Каптопрес тоже не пить?
Стрекозей• 28 декабря 2024
Ответ дляПослушная
Звонила бо это ж ненормально опасно (((
Вас мабуть вже й швидка знає
автор Послушная • 28 декабря 2024
Ответ дляСтрекозей
Вас мабуть вже й швидка знає
Боже просто ужас какой((( уже 139 на 95
Стрекозей• 28 декабря 2024
Ответ дляя Кукарача
Після ваших 100 тем тут нічого спитати не можна, дістали мля🤦‍♀️
Це точно
Якщо якась людина реально запитує про тиск або лімфовузли, вже й адекватних відповідей через пару притрушених немає.
Стрекозей• 28 декабря 2024
Ответ дляПолуничка
Я вот искренне не пойму, серьезно без стеба, почему и зачем такой откровенный троллинг , при чем несколько раз в день и каждый день,зачем ? Я жму жалобу, я устала от подобного мусора на советчице
Саме цікаве, що відміни не банять. Вже ж купа скарг бути повинна.
Хоч би анонімний бан дали, щоб люди могли заблокувати
Стрекозей• 28 декабря 2024
Ответ дляПослушная
Та ну какой троллинг((( за давление высокое я серьезно и вчера первый раз только написала
Ага. Ваш тонометр і срач вже весь форум впізнає по фото
Стрекозей• 28 декабря 2024
Ответ дляПолуничка
Я уже просила , вместо этого мне дали анонимный бан на неделю 🤷🏼‍♀️
Значить я наступна. Бо теж попросила.
Полуничка• 28 декабря 2024
Ответ дляСтрекозей
Значить я наступна. Бо теж попросила.
Жаловаться тоже не помогло 🤷🏼‍♀️
Стрекозей• 28 декабря 2024
Ответ дляПослушная
Ну вот допустим померяла я показало 130 на 90, через 5 минут повторяю на той же руке, показывает 124 на 92, через 15 минут меряю третий раз показывает 142 на 101, через минуту повторяю на другой руке показывает вообще 153 на 101
Чим вимірюєте?
автор Послушная • 28 декабря 2024
Ответ дляСтрекозей
Значить я наступна. Бо теж попросила.
Так это не мои темы где тонометр, там наоборот низкое же у автора
Я бы и не писала даже за такое прекрасное давление
автор Послушная • 28 декабря 2024
Ответ дляСтрекозей
Чим вимірюєте?
Авто тонометром гамма
Стрекозей• 28 декабря 2024
Ответ дляПослушная
Чим вимірюєте?
У яких лікарів були?
Що сказали?
Стрекозей• 28 декабря 2024
Ответ дляПослушная
Авто тонометром гамма
Ним не можна вимірювати часто - бо буде велика погрішність. А якщо на зап´ястя, то ще більша погрішність.
Купіть механічний тонометр.
автор Послушная • 28 декабря 2024
Ответ дляСтрекозей
Чим вимірюєте?
У яких лікарів були?
Що сказали?
Не была у врачей
Только вчера вообще первый за много лет измерила давление так как плохо было
автор Послушная • 28 декабря 2024
Ответ дляСтрекозей
Купіть механічний тонометр.
Механическим не умеет никто менять
Стрекозей• 28 декабря 2024
Напишу серйозно, без підколок:
Те, що ви випили зараз - досить. У вас не дуже високий тиск. Більше паніка, тому погано.
Завтра купіть механічний тонометр. Подивіться ютуб як вимірювати - це легко.
Можете порівняти з автоматом але в нормальному стані спочатку.

В понеділок йдете до сімейного, як раз запишетесь. Говорите про тиск, питаєте що екстреного пити і що далі робити. Але заздалегідь продумайте або запишіть на листочку рівень тиска, час та симптоми, відчуття. Щоб хвилюючись не наговорили бреду.
Сімейний направить на кардіограму і до невролога.
Якщо все ок, видихнете.

Заразз - теплий чай, не міцний. Поспати, як раз поки чай поп´єте, можна спати. Новини не читати, краще якийсь фільм легкий. Якщо тиск не відпускає - можна грілку, або пляшку з гарячою водою в рушник і до ніг. Виспатись. Все.
Стрекозей• 28 декабря 2024
Ответ дляПослушная
Механическим не умеет никто менять
Це легко. Зато точно, на відміну від автомата.
Є купа відео. Інтернет у вас є.

Ви доречі автоматом вірно вимірювали? Рука не висіла? Була на одному рівні з серцем? Чи ви сиділи, а рука внизу?

Почитайте
https://ternopil.oxford-med.com.ua/media-center/ne...
автор Послушная • 28 декабря 2024
Ответ дляСтрекозей
Напишу серйозно, без підколок:

Якщо все ок, видихнете.

Дуже дякую вам за дійсно гарні поради, я зараз так і зроблю. Тільки ось ще хотіла спитати я зараз спеціально переміряла ще раз показало 132 на 96, знову 129 на 94 і третій раз 119 на 81 як взагалі зрозуміти яке правильне ((
Стрекозей• 28 декабря 2024
Ответ дляПослушная
Я не знаю як працює ваш тонометр тому не знаю який вірний
автор Послушная • 28 декабря 2024
Ответ дляСтрекозей
Ну на мені ось так працює (( я сама в шоці і не знаю що воно таке
автор Послушная • 28 декабря 2024
Ответ дляСтрекозей
Думаєте не треба пити каптопрес і корвалол? Бо я ж пила тільки ношпу і все
ХуАнита• 28 декабря 2024
Нашо ви той тонометр купили? Не було і жили спокійно. У вас тиск через вашу нервозність і тривожність. Перестаньте його міряти взагалі. В понеділок йдіть до лікаря, нехай вам заспокійливе випишуть.
Пушап Мі мі• 28 декабря 2024
Ответ дляПослушная
Ніяке. Йдіть спати
Пушап Мі мі• 28 декабря 2024
Ответ дляХуАнита
Так вона боїться щось пити,бо там побочки
Смячиком• 28 декабря 2024
Ответ дляПослушная
Діастолічне значення буде дещо підвищеним поки буде у Вас емоційне напруження. Так, при тривожності, знервованості може підвищуватися діастолічне значення АТ. У Вас заспокійливий препарат вдома є?
Чим частіше будете вимірювати АТ, тиск буде змінюватися і Ви будете нервувати.
автор Послушная • 28 декабря 2024
Ответ дляХуАнита
Я вже зараз зійду з розуму
Було 124 на 80 с чимось через 20 хв 141 на 96 через хвилину 131 на 93((((
автор Послушная • 28 декабря 2024
Ответ дляСмячиком
Я розумію я так і роблю тільки звичайно частіше міряю
Я вже зараз зійду з розуму
Пушап Мі мі• 28 декабря 2024
Ответ дляПослушная
Я вже зараз зійду з розуму
Викиньте тонометр
автор Послушная • 28 декабря 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Викиньте тонометр
Чому? Так тільки в мене в чоловіка немає таких скачків